Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Legfrissebb szám - archívum #1

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2325 hozzászólás a témában

#81
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
namost akkor....
én baromira nem vágom hogy mi azaz ÓRIÁSI problémátok a fényképekkel...
szétesni nem esett szét..
sõt az elmúlt számok közül is csak a 2003 Júniusi.
lehet megkénne tanulni normálisan lapozni ???
a GunRita az mondjuk tényleg jogos...

#82
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Vélemény az eurobikeos stílusról: :P :-X :'(
A manitou jó, a fogas kiválló csak nem fogják érteni akiknek szól! A képek szarok! Az oldschool illetve a kerékpározás hõskora dögunalom.
Mindent összevetve közepes.
Uff!
U.i.: Utálom Gun Rita Délt mert mindig õt kell bámulnom ahelyett hogy egy normális bicos kép lenne azon a sok helyen amit elfoglal!


#83
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Iljics:Üssed õket, mert a foes isten.. ;)
Ja és a képeknek, de ezt nem csak itt értem gyakran tényleg semmi köze az igazi színvilághoz..
Ja és nem tudom hogy az újságot hogy fûzetitek össze de széthullott..az elsõ nap, szerintem ez a legnagyobb és nem koholt meg szubjektív probléma..ezzel kéne valamit kezdeni mert így sajna szinte fölösleges megtartanom a régebbi számokat mert van olyan példányom amiben 30 :o ép oldal van..
Én még ki is fizetnék öt forinttal többet azért ha jó ragasztót vagy préselési eljárást használnátok, bár ezt szerintem nem kéne egy újságnál a plusz elvárások között fenntartani..

pusz

#84
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Csak az a baj, hogy pont azok, akiket kéne, hogy befolyásoljon, azok nem túl befolyásolhatók, vagyis csak a hülyeséggel és faszságokkal. >:(

#85
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
Én még csak egy-két oldalt olvastam el, de szétesett.

Ez a pár oldal pedig a Fogas Story volt.

Olvasás után az elsõ gondolatom az volt, hogy mekkora ciki, hogy a bkv-s ember mentegeti a bringásokat, hogy csak elenyészõ kissebség a bunkó, meg nemisolyanvészesahelyzet, meg szegénytöbbiek...

És szerintem nem baj, hogy a végére kiáltvány jellege lett. Ez is kell, hátha van valami hatása.
Gondolom egy csomó mindent nem vállalhat fel az újság, mert nem fizetnek érte, de ilyen "népnevelõ" cikkek jók.
(Legalább a hozzám hasonló befolyásolható emberkéknek megmondják mi a frankó)

#86
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Jah, szerintem is iszonyat szép, de ez ízlés dolga, pont ezért nem kéne valamit szénné fikázni mert az illetõnek nem tetszik !
Ráadásul az Inferno tavaly is ki volt állítva.

#87
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Szerintem kurva jól néz ki. De ezen nincs is értelme vitatkozni.

#88
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Szétfikázzátok a Foes Infernot, miért ?


mert ronda? és az a váz önmagában gáz. elég ránézni, minden jóízlésû embernek forog a gyomra.... mainstream rulez? nem kellene...

#89
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Pár dolog:

+ jól vannak összevállogatva a cikkek, sokmindenrõl lehet olvasni
+ Manitou gyárlátogatás
+ Fogas cikk

- SENKIT nem akarok megbántani de a képek mínõsége kritikán aluli, a színeknek köze nincs a valósághoz :'(
- szétesett 24 órán belül

Amit nem értek:

Jorus tetemesnek írja a SingleWide 6xx grammját, a súlyadat biztosan stimmel ?

Szétfikázzátok a Foes Infernot, miért ? Egyébként nem hidrformingos hanem préselt lemezes.
http://www.foesracin...product=inferno

#90
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
whatever

#91
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nem a kép, a táblázat.

#92
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ha jól megfigyeled, akkor a XT-s meg a Saint-es kerék össze van csereberélve. A kép.

#93
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
csak egy észrevétel - elírás témakörben
az Enduro kerekeknél az XT + Rhino - nál a táblázatban Siant agy szerepel

#94
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

legfaszább az ísztpak reklám, a koalákkal ;D


jegeSmacik ;D

#95
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
egy-két vélemény:

Fúúú Rave....nagyon bejön a bicajod....kell ilyen nekem is....

Jorus: Tetszik a stílus, viszont piszok irigy vagyok az ilyesmi utazásokra... ;D

Giant dh: meglepett Lcs véleménye az spv tagról

Fogas: tecc, bár sajnos valószínûleg a célközönséghez úgysem jut el, vagy ha igen, akkor is ....ni fognak rá..de ettõl még beszélni kell a dologról!!

Critical mass: egy-két kép jó lett volna...

MAnitou, saint, eurobike, kerékteszt, riport: ezek nem nagyon érdekelnek, de azért elolvasom majd valamikor, hátha ragad valami.. :)

Retro, oldschool,országúti cuccok, maraton beszámolók, bmx: én kihagynám, de ez amolyan "mégtöbb dh-t" vélemény...nem sajnálom rá azt a pár oldalt (bár a sok oldalas nyeregcsõ történelem fájt)

Velocica: azon kívûl, hogy férfi mivoltam miatt szívesen nézegetek lányokat, nem érdekel a verseny, különösen a múltkori "botrány" óta..

kormánycsapágyteszt: bevallom, még sosem olvastam el egy ilyen nagyonbb technokrata tesztet, de hátha egyszer el fogom.. :D

reklámok: én személy szerint örülök a reklámoknak, szerintem jó, hogy vannak.

amirõl nem szóltam, abba még bele sem néztem....

Azért király az újság, csak le kéne váltani a postát, mert egy teljes hétig hozták ki....

kislust

#96
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
legfaszább az ísztpak reklám, a koalákkal ;D

#97
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Bizony. Amióta elõször szétesett én már csak mint hímestojás bánok vele. :P Mikor fogják végre normális papírra nyomni? Olyanra, amit ragasztani is lehet. (kérdem itt elsõsorban zOrg-ot ;))

#98
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ne ijesztegessetek...

#99
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
En csak azt nem ertem a kereknel, hogy ha hozzam kerulne egy Tune atutos elso agy, ami a legkonyebb a piacon, akkor tuti hogy 2-1,8-2 -es kullokkel fuztem volna, nem pedig 2-essel, mert igy valoban egy konnyu kereket kaptam volna. Igy is, de ha adott egy jo alap, akkor mar megteszek mindent. Attol fuggetlenul biztos jo kerek, csak lehetett volna megkonyebb.

Sajnalatos dolog, hogy ez a szam is esik szet...


#100
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
Lehet csak en neztem el (ez esetben sorry), de a kerekteszteknel szep kis kavart lattam, szoveg: pl "DT kullokkel" Aztan az osszegzett kis tablazatban meg sapim van irva, illetve rhyno lite-oknal is volt kavarodas, szovegben heggesztett tablazatban illesztett... Ha meg elneztem akkor vagy en vok suta, vagy nem lett a legatlathatobb. kb ennyi amugy kul! :)