Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Rock Shox

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
10853 hozzászólás a témában

MucKe1

MucKe1

vendég

• fórumtag
  • 68 hozzászólás
Örülök, hogy tetszik.

iljicS

iljicS

zsonglõr

• fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Még nem !!!
K*rva jó !!!
BÉÉÉÉÉÉÁÕÕÕÖööööööööööö !!!!!!!!!  :o

MucKe1

MucKe1

vendég

• fórumtag
  • 68 hozzászólás
Ezt már láttátok?

http://gallery.consu...es/boxxerSC.asp

zsolt2

zsolt2

újonc

• fórumtag
  • 4 hozzászólás
URL
Nekem 2001 -es XC vel van gyarilag szerelve a bringam. Nagyon tuti a cucc ( persze a maga kategoriajaban). Szerintetetek a http://www.rockshox.com utmutatasa alapjan elvegezheto hazilag az olajcsere ?
1altalan probalkozott mar velel valaki hazilag ?

legszebbcsavo

legszebbcsavo

bentlakó

• fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
szerintem a rockshoksz legjobb teleszkópos villája a bokszer :-[

vendég__*

vendég__*
  • vendég

Én is 2001-est vennék! Hydracoil, állítható út, stb.

Már a 99-es XC is hydracoil-os volt, szóval ez nem mérvadó.
Viszont szvsz érdemesebb az újabb kiadást venni, mert RS-ék általánban javítanak a telóikon. bár a fene se tuggya már biztosan...

cAb

cAb

vendég

• fórumtag
  • 208 hozzászólás
Kérdés::

Az XC és az SL között csak 100-200 gramm a különbség és semmi más???

Köszi :: cAb

vendég__*

vendég__*
  • vendég
Koszi mindenkinek. Az az igazsag, hogy most egy arban tudnek mindkettot venni, ezert azt hiszem inkabb a 2001-es marad. 65 kg vagyok, a hivatalos honlap adatai szerint ehhez 100 mm-en egy sarga es egy piros rugo jar. Valami tapasztalat erre (mondjuk, szeretem ha szep puhan mozog, ugysem allatkodom vele).
Major: a Z3 nem rossz (bar utja nem allithato)  ;D, csak arban kicsit feljebb van, hasznaltat meg nem akarok venni (nem is tudom, hogy van-e meg uj valamelyik boltban). MXC-t meg nem akarok, most adtam el a Z5-met.

ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nekem 2000-es van és nincs vele problémám. Az erõsségérõl annyit, hogy  a Haros Jani már két vázat tört el egy teleszkóppal. Mióta ezt hallottam már nem is akarom lecserélni. ;D

Major

Major

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Vegyél Z3at!!! Annak pont ugyanazok az adatai, de egy "kicsit" komolyabb!!!  ;)

chrow

chrow

vendég

• fórumtag
  • 145 hozzászólás
en most 2001-es xc-t akarok venni...

iljicS

iljicS

zsonglõr

• fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én is 2001-est vennék! Hydracoil, állítható út, stb.

zsjako

zsjako

vendég

• fórumtag
  • 50 hozzászólás
Egy idõben én is nézegettem õket, de másra kellett a pénz, szóval maradta T2. Én a 2001-est venném, mert annak állítható az útja, és súlyban sem különbözik sokat+annak a szára is erõsebbnek tûnik. Ez csak az én véleményem.

Zs

vendég__*

vendég__*
  • vendég
Bocs, hogy uj topicot nyitok, de ez nem igazan telo tuningba tartozik, es amugy is ha mar a Marzosoknak lehet, miert ne legyen RS is.
Szoval: teloujitas elott allok, es Judy XC 2000 es 2001 kozott kene valasztani. Xc, tura, enyhe freeride celra. Melyik a jobb. Sokan a 2000-esre eskusznek (gondolom, mivel az olcsobb volt anno, tobben is vettek), de igazsag szerint nekem a 2001-es jobban tetszik. mtbr.com tesztek csak egy hajszalnyival jobbak a 2000 javara. A testbike.hu nem sokat segit (keves is a velemeny), boltban sem sokat tudtak mondani. Esetleg csak annyit, hogy ne a 2002 Air Assistest vegyem (amirol kulfoldon is eleg szarok a velemenyek.
Help, anyone?
Steve