Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Rock Shox

- - - - -

  • Please log in to reply
10883 replies to this topic

#10721
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 posts

hc2-az nem jó?boxxerbe is az van!

hûha bokszer meg minden. ki mondta, hogy nem jó? jó az is de a pure jobb. ennyi... ::) :P ;)

#10722
dezo

dezo

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
Duke XC AIR-t vettem meg........ ;D ;D ;D
Remélem nem lesz semmi baj vele......... :-\ :-\ :-\


#10723
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts
U-turn!
Én spec a a levegõs rendszereket nem komálom anniyra, pláne nem ilyen súllyal (100), bár nemtom, te mennyi vagy. Egy cimborám elvan a '02-es levegõs Dukeal, bár õ kb 60kila...

Jah, és 100 :)

#10724
dezo

dezo

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
HI

Szerintetek Duke XC AIR vagy Duke XC U-Turn????

#10725
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 posts
hc2-az nem jó?boxxerbe is az van!

#10726
GT-Rider

GT-Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 848 posts

Nekem van egy Judy TTm (2003) és dirtre, majd ha száraz az idõ akkor DHra használnám. Szerintetek meddig bírja? (eddig még csak lépcsõn kapott kiképzést meg 1 1m magasból történt ugrás gyalázta csontig a 8centis utat! DE NEM KOPPANT FEL! A lépcsõn eélg finoman mozgott de nem lehetne vhogy mégfinomabbá tenni?


Ha kezdõ vagy,akkor 1 évig kihúzod.
A lépcsõt nem ajánlom vele.

#10727
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 posts
Hi!
Ha van vkinek 2004-es Pilot XC-je, akkor írjon róla vmi tapazstalatot, ha tud! Elõre is kösz.


#10728
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 posts
a püré

#10729
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 posts
Melyik csillapítás jobb a Pure vagy a HC2?

#10730
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts
Mali újabban foglalkozik RSel ??? Úgy tudtam, h csak Marzo meg ballistic van...
Mind1, azért kösze, holnap telefon.

#10731
dezo

dezo

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts
hi!
Én ma voltam a Mail-ban és ott U-Turn-os van 65-ért! De nekem inkább a sima, de levegõs Duke XC kellene ennyiért! Te hol láttál olyat? És szerinted nem kell hogy állítható legyen a rugóelõfeszítés? (70kg vagyok)

#10732
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts
Hi
Esetleg vki vett már Duke XC-t? az [glow=red,2,300]U-Turn[/glow] félefajta érdekelne...
Tapasztalatok, és hogy hol szerezte. Sima XC-t láttam már 65ért meg 78ért is, a 78as mögé képtelenek odaírni, h U-turn... pedig elvileg azaz.
Köszönöm.

#10733
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 posts
Nekem van egy Judy TTm (2003) és dirtre, majd ha száraz az idõ akkor DHra használnám. Szerintetek meddig bírja? (eddig még csak lépcsõn kapott kiképzést meg 1 1m magasból történt ugrás gyalázta csontig a 8centis utat! DE NEM KOPPANT FEL! A lépcsõn eélg finoman mozgott de nem lehetne vhogy mégfinomabbá tenni?

#10734
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 posts

málna: Azért a nose-wheelie (ha eltaláltam az írásmódot) teló romboló hatását nem szabad lebecsülni! Rendszeres gyakorlása igen komolyan igénybeveszi a teló perselyeit.

ez igaz, de a teló ÁLTALÁBAN ha használod persze, minden lefelénél sokkal hoszabb a negatív hatásnak van ki téve, mint nózvilinél. persze kisebb is, de ...
littleg: mire kell? versenyre,dhra boxxer.
mama dh(kényelmes;D), vagy freeridera inkább monster.

#10735
LittleG

LittleG

    vendég

  • fórumtag
  • 32 posts
ok világos, csak érdeklõdtem a boxxerrõl mik a tapasztalatok? mik a gyebgéi? boxert vagy monster T -t szeretnék venni, de nemtudom eldönteni szerintetek?


#10736
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
palmer: ebben teljesen egyet értünk. :)
esetleg lehetne oneponitfive is, ha már álmodunk.

ennek a házi kivitelezésével meg az a baj, hogy ha elvágod a becsúszót, akkor vagy alulra kell bele maratni egy vállat, amibe a zéger-gyûrû felfekszik, vagy felülre menetet bele, ahova a kupakot becsavardo, és egyik se két filléres, ha egyáltalán meg tudja valaki csinálni.....
plusz a váll maratása is vagy egy huszas.

aki meg a boxxert tuningolná: ember, nem elég 178 mm? mit csinálsz? a 10-edikrõl ugrálsz le biciklivel?
én inkább a super monstert javaslom. :-X

#10737
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts

boxxerrõl mi a véleményetek? race- re gondolok

valamelyik tavaly nyári Bikkmakk....

nem lehet valahogy feltuningolni?
hogy átlépje a 20 cm- es határt a mozgása?

nem lehet tunningolni ::), minden szart újra kellene gyártani benne hosszabra..... ::) gondolkozz már mielõtt kérdezel.

Vegyé 888-at.

#10738
boxxxer

boxxxer

    vendég

  • fórumtag
  • 49 posts
LittleG,
és mi lesz akkor, ha átlépi a 20 centis határt?? akkor már lehet valami olyat csinálni vele, amit 178 mm-rel nem? hallottam már olyanról, hogy egyesek sokat adnának plusz 2-3 centiért, de ott nem telóról volt szó :D aztán ha tévedek és igenis sokat számít, hogy a teló 18-at vagy 20-at mozog, akkor javítsatok.

#10739
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 posts
málna: Azért a nose-wheelie (ha eltaláltam az írásmódot) teló romboló hatását nem szabad lebecsülni! Rendszeres gyakorlása igen komolyan igénybeveszi a teló perselyeit.


#10740
mittu

mittu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 posts
minek annak tuning?
+2cmnek?... nem elég a 18? ::)