Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Maratonok

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3542 hozzászólás a témában

#3461
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Nekem szakértõ edzõ írja az edzéstervet.
www.oliworld.hu
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#3462
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
én most kezdtem el az edzegetést,kész a bicó nagyjából, és egész jó idõ is van az évszakhoz képest...

így kezdésnek (alapozásnak) januárra és februárra a heti 2-3*1 óra lightosan out + felülés&fekvõtámasz itthon (igyekszem naponta, de heti 4szer minimum)+ hétvégente 1.5-2 óra lightos out a kitûzõtt cél (ja meg közben egy hét kõkemény sítábor). azért out, mert 1. a suli sokáig tart és legelõbb 15:45-kor tudok elindulni, tehát max 1 órám (najó, 70 percem) van sötétedésig és outon gyorsabban gyûlnek (és a pulzusra is jobban lehet figyelni) a kilométerek, és én most azokat gyûjtõm ám :D, hogy visszaszerezzem az alap állóképességemet, amit eltunyultam 2 hónap alatt...aztán majd jöhet a terep, ha késõbb sötétedik és van mire építeni...egyenlõre a mai 1 órától is enyhe izomlázam van, nem szoktam még meg idén, hogy mi a jó...:)

#3463
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Ki mi módon edz a marcikra? A drótozás mellett gondoltam... konditerem, spinning stb.


Tekerek ezerrel. Kivéve most, mert szétzúztam magam, de ha meggyógyulok (még 1 hét kb), akkor majd megint tekerek ezerrel. Számszerint heti 3-4 bringa (minimum 2 óra / menet), másfél úszás, 1 spinning.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#3464
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
OFF

Idén 10 kilót le szeretnék dobni...


csípjél 2-3 kg a bicajból, a többi magadról. az kevésbé megterhelõ. :) össztömegben meg ugyanott vagy ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#3465
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Ki mi módon edz a marcikra? A drótozás mellett gondoltam... konditerem, spinning stb.


Maraton elött 2-3× egy közepes kör (40-50Km, intenzív, maratonos tempóban), elõzõ nap tojáss tészta, aznap rántotta, és verbálisan edzés (:há' má' megint olyan puding erõnlétben jövök hogy ihajj :D ).

Nem a dobogoóért hajtok hanem a buliért és tájakért; így a szokásos mezõny 3/4ében (haverokkal a mezõny végén) való beérés megfelel :).

Idén 10 kilót le szeretnék dobni... akarom mondani le fogok, így ha régi/új mtb-s haverom kísér maratonokra és õ is komolyan gondolja, akkor a cél a középmezõny.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3466
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
A maratonokra való edzés nálam kimerül a mamámhoz táplálékszerzés céljából történõ eltekerésben (vagy 15 perc). Jah meg megyek idén is egy 500-700 km-es 9 napos bicajtúrára. Bár nyilván nem ez az optimális edzettség :)

#3467
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás

Ki mi módon edz a marcikra? A drótozás mellett gondoltam... konditerem, spinning stb.

Heti 3*1.40 cangázás(pont most jöttem haza:) ) 2*futás 1*falmászás. Néha uszás.

#3468
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás

Ki mi módon edz a marcikra? A drótozás mellett gondoltam... konditerem, spinning stb.

Munka (rohangálás 8óra non-stop) ,néha futás,spinning és fevötámasz,hasazás.

#3469
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Ki mi módon edz a marcikra? A drótozás mellett gondoltam... konditerem, spinning stb.
" A Cube el van vetve! "

#3470
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

boca:
nem értem mire gondolsz

mivel kapcsolatban?
" A Cube el van vetve! "

#3471
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
boca:
nem értem mire gondolsz

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#3472
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Buda marcira szerintem nem éri meg elönevezni.
1000 ft-al olcsobb, mint a helyszini nevezés és ha esik az esõ mint tavaj akkor semmi értelme elindulni. Mondjuk lehet, hogy ez csak az én véleményem.

Az elõnevezés csak akkor él ha fizet is, amit elhúzhat a versenyig is.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#3473
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Ha jól látom Buda mellett Bükkre is lehet nevezni? A napokban ezezekre meg is teszem... és készülök testileg/lelkileg egy Salzkammergutra; bár hogy 53/100Km azt még meglátjuk, attól függ kikkel sikerül kijutnom :)

mi lesz az idei elsõ? Vhol vmi Kecskemét vagy nem kecskeméti dolgot olvastam... van vmi korrekt oldal, vagy inkább a fórumo tfigylejem az idõpontok miatt?

Szia!
Az elsõ hozzászóló, Dante nagyon sok infót elárult a hozzászólásában, nézd meg, érdemes, én nagyon nagy hasznát vettem!!
" A Cube el van vetve! "

#3474
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Buda marcira szerintem nem éri meg elönevezni.
1000 ft-al olcsobb, mint a helyszini nevezés és ha esik az esõ mint tavaj akkor semmi értelme elindulni. Mondjuk lehet, hogy ez csak az én véleményem.


Eladom akkor a nevezést :). Mindegyikre tervezek elõnevezni, és ha vmiért nem tudnék elmenni, eladom.

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3475
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
Buda marcira szerintem nem éri meg elönevezni.
1000 ft-al olcsobb, mint a helyszini nevezés és ha esik az esõ mint tavaj akkor semmi értelme elindulni. Mondjuk lehet, hogy ez csak az én véleményem.

#3476
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Ha jól látom Buda mellett Bükkre is lehet nevezni? A napokban ezezekre meg is teszem... és készülök testileg/lelkileg egy Salzkammergutra; bár hogy 53/100Km azt még meglátjuk, attól függ kikkel sikerül kijutnom :)

mi lesz az idei elsõ? Vhol vmi Kecskemét vagy nem kecskeméti dolgot olvastam... van vmi korrekt oldal, vagy inkább a fórumo tfigylejem az idõpontok miatt?

"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#3477
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
ja persze a kolit is meg tudom kérdezni, lefoglalni (a legmenõbb és mindig tele van, a Dobó téri lány koli ):)

sõt egy két embert én is el tudok "raktározni" :D

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3478
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
meg vannak olcsó kollégiumok is... 1500 körüli per fõ per éj...
nem is kell jobb annál :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#3479
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Az utóbbi, de ilyenben tudok segíteni, helyben vagyok, vannak apartmanos szállodás ismerõsök, csak keressetek és megbeszéljük!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#3480
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Szia Mindenki!
Ha mondjuk a Bükk mancin is indulnék, akkor a szállás megoldott, vagy aki ahol tud címû elõadás?
" A Cube el van vetve! "