Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
874 hozzászólás a témában

#821
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Felraktam az AVALACHE-okat is a
GT AVALANCHE katalógusba (2004-2007):

http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2883

Jó böngészést.
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#822
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Na akkor itt az elsõ adag az általam összerakott online GT katalógusból:

Egyelõre a 2004-2007 GT ZASKAR-ok képei vannak itt:

http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2882

Jó csemegézést! (és nyálcsorgatást)

Üdv:

Ha jól megy jövõ héten berakom az én katalógusimból a Zaskar és Avalanche modelleket ha addig meg nem elõz valaki.

Klasszak így eggyütt a Zaskarok,gratula érte VaNick-nek(ez itt a taps helye).


GT-Atee

#823
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Na akkor itt az elsõ adag az általam összerakott online GT katalógusból:

Egyelõre a 2004-2007 GT ZASKAR-ok képei vannak itt:

http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2882

Jó csemegézést! (és nyálcsorgatást)

Üdv:
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#824
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
http://pix.bikemag.h...um/DSC02927.JPGNekem ezek lennének meg.Amint tudok bebiggyesztek pár kerót belõlük.
GT-Atee

#825
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

KÖszi enté, ez az elasticos dolog nagyon hasznos info.
Mit értesz azalatt hogy repro-t készit? Vinni rajzot és akkor ugyanolyanra "lemásolják" mint az eredeti GT mez? Valamint jó lenne ha kapcsolatba tudnánk lépni katalógus ügyben (msn vagy privi), megnéznéd, hogy akkor pontosan mely évek vannak meg?

A repro azt jelenti, hogy az eredeti mintájára készült. Nem kell megrendelni, már legyomtak egy nagy sorozatot. Egyedileg iszonyat drága lenne. Hamarosan megkeresem a GT katalógusokat.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#826
PAttila

PAttila

    vendég

  • fórumtag
  • 65 hozzászólás
Köszönöm. Remélem nemsokára teljesen kész lesz, aztán csinálok új képeket.

single GT-t már láttam: itt, GT Peace
Jó kis excenteres középrésszel lehet beállítani a megfelelõ láncfeszességet.

#827
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
úgy se láttam még singli GT-t :) nekem tetszik grat hozzá!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#828
PAttila

PAttila

    vendég

  • fórumtag
  • 65 hozzászólás

Ha már kész a gép festése, akkor feldobhatnál majd egy képet.
Ha netán GT matricát is akarsz rá, az is megoldható (én a régi GT-m-re, ami szintén újrafestett volt, amerikai ebay-rõl rendeltem, nagyon dögös lett vele a váz...)


A "majdnem kész" alatti linken már a festett állapot látható. Egy fényezõ barátom csinálta, "Skoda 1026" kódszámú fehérrel van lefújva. Minden más alkatrész fekete, kivéve a bovdenek házait, az arany színû fémszálas szövésû. A hajtómûvet és az üléscsövet most eloxálják feketére.
Matricát nem gondoltam rá, egy GT eléggé felismerhetõ, nekem így jobban is tetszik :)

#829
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
A gép új, az USA-ban vette (ott él). Majd keresek képet, amit küldött és felteszem. Szeptemberben együtt túrázunk a Canyon Land-ban ott majd ki is próbálom, mert engem is izgat. Remélem nem jobb, mint az enyém, mert akkor kénytelen leszek irigykedni:)

#830
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás

Én nem vagyok GT-s de az unokatestvérem most vett egy I-Drive-ot és azóta ódákat zeng róla.


Megtudhatjuk honnan szerezte be? Vagy használtan vette?

Hát igen... ha lenne pénzem arra, hogy 4-5 bringám is legyen, nagyon szivesen vennék én is egy i-driveot, igaz még sose próbáltam ki.
Ha valaki felajánlaná az i-drive-ját egyszer egy próbakörre, annak nagyon örülnék (ugye olvassa ezt egy i-drive-os is? :-) ...

Unokatesót tessék noszogatni, hogy csatlakozzon hozzánk és rakjon fel egy képet a gépérõl...
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#831
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
PAttila,

Üdv a GT tulajok között!
Ha már kész a gép festése, akkor feldobhatnál majd egy képet.
Ha netán GT matricát is akarsz rá, az is megoldható (én a régi GT-m-re, ami szintén újrafestett volt, amerikai ebay-rõl rendeltem, nagyon dögös lett vele a váz...)
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#832
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
KÖszi enté,

ez az elasticos dolog nagyon hasznos info.
Mit értesz azalatt hogy repro-t készit? Vinni rajzot és akkor ugyanolyanra "lemásolják" mint az eredeti GT mez?

Valamint jó lenne ha kapcsolatba tudnánk lépni katalógus ügyben (msn vagy privi), megnéznéd, hogy akkor pontosan mely évek vannak meg?
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#833
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Amit én még nagyon kutatnék: az a 2002 és 2003 GT katalógus! Ha van valakinek ilyen, még ha nem is GT-s, kérem jelentkezzen!!! Nagyon megköszönném.

Nekem talán van azokból az évekbõl, meg régebbi és újabb is. Jövõre tervezzetek be egy Brno-i utazást, ahol az összes GT-t meg lehet nézni! Az Elastic gyárt GT repro csapatmezt.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#834
PAttila

PAttila

    vendég

  • fórumtag
  • 65 hozzászólás
Sziasztok!

Nemrég lettem GT tulaj. Kalandos élete volt eddig a váznak. GT Talera, egy barátomé volt, aki nagyon régen németországban egy roncstelepen dolgozott, ott találta a komplett bicajt a vasak között. Rendbe rakta kicsit, aztán azzal járt hosszú évekig melóba meg mindenhova. Már akkor megtetszett a váz geometriája. Aztán kb. 2 éve elütötték a bicajjal, a hátsó villa teljesen elcsavarodott, elrakta a garázsba, hogy majd kidobja, nagyon ilyesztõen nézett ki akkor a váz. Nekem adta, hogy csináljak vele, amit akarok, futottam néhány kört, szakik szerint menthetõ a váz, így is lett, rendbehozták. Jó ideje akartam már egy singlespeed gépet, és mivel ez még csúszópapucsos, hát az lesz belõle. 28-as kerekekkel, új trekking villával van szerelve, belsõket kell még vennem meg monoblokkot, és mehet....

festésre elõkészítve...


majdnem kész...

#835
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás

Amit én még nagyon kutatnék: az a 2002 és 2003 GT katalógus!
Ha van valakinek ilyen, még ha nem is GT-s, kérem jelentkezzen!!!
Nagyon megköszönném.


Ezekben nem tudok segíteni de 1993, 1994-es komplett katalógusom van valamint néhány 1988, 1989-es modell, ha ez is érdekel.

Én nem vagyok GT-s de az unokatestvérem most vett egy I-Drive-ot és azóta ódákat zeng róla.

#836
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Iceshark,

Igen, kint olcsóbbak is lehetnek a bike-ok, én 2 bicót is vettem kint Angliában annak idején (pl. egy carbon Giant országutit full 105 szettel kb 200 ezer Ft ból jött ki, mert majdnem 50 %os leárazásban volt), szóval 2006os GT-ket sztem olcsón ki lehet fogni, tudok egy pár cimet is adni, online bolt rengeteg van, amelyik GT-t forgalmaz. Manapság már simán el küldik postán is.
Nézd meg ezt:
http://www.chainreac...spx?BrandID=152
Bár náluk éppen nem látok 2007-es bike-ot.
De ha árak érdekelnek, tudok még néhány linket nyomni neked.
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#837
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás
Ha a Komárnoi Piko-Bike-ra gondolsz simán beszélik a magyart de õk nem pont GT forgalmazók de elvileg tudnak beszereni ha van az országukban ami téged érdekel.


GT-Atee

#838
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Szerintem inkább valamelyik helybeli forgalmazót kéne megkérdezni nem-e maradt nekik, nem hiszem, hogy a Velotrade foglalkozik ilyenek megõrzésével. De kérdezd meg itt a fórumon "thommey"-t neki van köze a Velo-hoz ha jól tudom.

Amúgy az említett szlovák GT-s boltban milyen nyelven kommunikálnak? Kíváncsi lennék az áraikra, úgy sacc per kb-re, mert igen csak meglepõdtem a múltkor a 2007-es avlanche 1.0 disc 500 fontos (192eHUF)-os árán!
Valahogy úgy tûnik, ez olyan, mint ha kocsit akranék venni, kint 3 nálunk 5.5 millió.

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#839
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Attee,

Elbringázol Esztergomig :-) , (elhozod a GT katalógusokat) és akkor én be tudom szkennelni...

Majd valahogy megoldjuk.

Asszem a 2000-res katalógus nekem is meg van.

Amit én még nagyon kutatnék: az a 2002 és 2003 GT katalógus!
Ha van valakinek ilyen, még ha nem is GT-s, kérem jelentkezzen!!!
Nagyon megköszönném.

Szerintetek ha megkérdezem a Velotrade-t mivel õk voltak a régi impotõrök, akad még nekik ilyen katalógus a padláson (vagy a pincében)?
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#840
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
akkor akit érint: nyomatékosan javaslom a -> fórum etikett <- áttanulmányozását és a továbbiakban aszerint pörgetni a topikot. mostantól nem leszek kedves. ;)