Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

GT Bikes

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
874 hozzászólás a témában

#781
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Mondjuk a ruckus nem is egy maraton váz, de biztos hogy mindent kibír :)
Amúgy engem is ráz az avalanche 3.5 baros, alacsony profilú gumival :D
Hehe elsõ maratonom volt a tavalyi zemplén:) a közepeseknek volt fehér rajtszáma ugye? A szervezés nem egy top marcis, de a zemplén gyönyörû és legalább (utólag visszanézve) porzott is rendesen a 35 fokban!
Idén is megyek!

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#782
kuckuc

kuckuc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 597 hozzászólás
http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2717

Hali, õ az én kicsikém. Három éve küldöm vele, és nagyon szeretem. Közben folyamatosan fejlõdik, és átesett egy kis matricacserén is.
Mondjuk én inkább az ilyen maraton, enduro, meg mindenfelé való biciklizést ûzöm, és hát naggyon tud rázni, mer' iszonyat merev a fara.

Cinder, neked meg ha megvan a bike szólj, mert muszáj lesz kipróbálnom.:)

#783
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
Jó lenne a mezvásárlásdi, de sajna most nem állok úgy, hogy 12 ropit kiadjak egy mezért, meg akkor gatya is kéne vagy inkább csak gatya, mert beneveztem a BMFT mezre is, aztán az eddigi 1 nyári szerkó mellé még kell 1 de 2re egyenlõre nincs szükség vagy inkább keret.
De nyár elején biztos beruházok egybe, addig meg majd nézegetem a tieteket! :)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#784
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Szia adamkg,

Te is GT-s vagy? ha igen, örülnénk ha bemutatnád a bringádat. Ha nem, akkor is üdv :-)
Komárnói bolt:
www.piko-bike.sk
lehet kattintani magyar nyelvre is, rajta van emil cim is, tel szám is.
Lehet fizetni forintban is aktuális árfolyamon. GT ügyben nincs sok info amúgy a lapon. De õk asszem innen szerzik be:
http://www.bikecentrum.kasko.sk/

Srácok,
Inditsunk egy listát akkor, hogy ki akar mezt és milyet...
Ha az elöbbi lapon a "TEAMOVY TEXTIL"- menüpontra kattintotok, akkor látjátok hogy mit mennyiért lehet rendelni (árak szlovák koronában vannak megadva).

Felhivnám figyelmeteket, hogy valahol egyszer olvastam hogy a GT elég szûkre szabja cuccait, tehát nem árt egyel nagyobb méretet rendelni, mint ami vagy. De ezt pár éve hallottam, nemtom most mi van. Attee, neked van pár éves mezed, szerinted is igy van?

SZal a lista:
1) VaNick: 1 db rövidujjú team mez XL, 1 db rövidujjú BMX mez XL
2) GT Attee ???
3) Iceshark ???
4) többiek?

Igyekezzetek felirkálni, mert én minnél hamarabb szeretném elintézni (1 héten belül).
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#785
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Ennek a Rév-komáromi boltnak van email címe vagy honlapja?

#786
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Ha írtok egy listát akkor kint meg tudom kérdezni,hogy mi mennyi kassán.Úgyis megyek ki a bringát megvenni.A keddi sopping viszont betegség miatt elnapolva,lehet hogy csak jövõ héten lesz meg a bicó :-(

Ha holnap nem kapok jó híreket szavadon foghatlak GT váz utánnézésben?
GT-Atee

#787
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Na, jó hirek vannak GT mez ügyben, ezt a választ kaptam a komárnói bicajboltból:

"vegre megtudtam, hogy GT team mezek siman beszerezhetok. Mindket fajta
, a BMX-es is 1590,- koronaba kerul. Lehet, hogy valamalyik meretek
eppen nincsenek raktaron, de par napon belul beszerezhetoek.
Ha erdekelne, meg tudom ektek rendelni oket."

Szóval, sztem akár össze is írhatnánk, hogy ki szeretne rendelni GT mezt, és közösen rendelni.

Én még GT kulacsot is szeretnék :-)

Sztem ezek után, akinek váz kell, vagy komplett bicaj, az is menni fog :-)

Ma én is rákérdeztem a váztémára ismét a komárnóiaknál,holnapra igértek választ.

Remélem jó híreket kapok én is mint VaNick,most már nagyon kezdek besózni az újj váz iránt.

Jaj csak jó híreket kapjak már régóta hajtok rá, márciusban v. áprilisban már hajtani szeretném az újj kicsikémet azaz közepeskémet(M-es).

Addigis bízom a mostani öreg jószágban,hogy még kitart egy kicsit és még idén gurulok vele egy párszor,nehéz lessz leszálni róla sok emlék fûz hozzá,többek közt a páromat is vele együtt ismertem meg ezért örök darab marad.

GT-er fel,GT legyen veletek.


GT-Atee

#788
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Ha írtok egy listát akkor kint meg tudom kérdezni,hogy mi mennyi kassán.Úgyis megyek ki a bringát megvenni.A keddi sopping viszont betegség miatt elnapolva,lehet hogy csak jövõ héten lesz meg a bicó :-(

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#789
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Na, jó hirek vannak GT mez ügyben, ezt a választ kaptam a komárnói bicajboltból:

"vegre megtudtam, hogy GT team mezek siman beszerezhetok. Mindket fajta
, a BMX-es is 1590,- koronaba kerul. Lehet, hogy valamalyik meretek
eppen nincsenek raktaron, de par napon belul beszerezhetoek.
Ha erdekelne, meg tudom ektek rendelni oket."

Szóval, sztem akár össze is írhatnánk, hogy ki szeretne rendelni GT mezt, és közösen rendelni.

Én még GT kulacsot is szeretnék :-)

Sztem ezek után, akinek váz kell, vagy komplett bicaj, az is menni fog :-)
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#790
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
"Bocsika ha hosszúra nyúltam." - szerintem nem baj hogy hosszan kifejted a véleményed,ez végülis egy fórum.
Igazából az tetszik a GT-ben hogy a fejlesztések melett ragazkodnak a tradicionális GT dizájnhoz.Minden kategóriába ragazkodnak a tökéletes minõséghez.Csak meg kell nézni az oldalukat.-Csak körül kell nézni a bringás körökben.Úton útfélen feltûnik egy-két CrMo GT csoda amik még mindíg tökéletes kondiban vannak.Minek a jele ez ha nem a minõségé.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#791
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Ha már a GT forgalmazás témánál tartunk:
Igazán olvashatná ezt egy olyan is, akinek köze van a bicaj-forgalmazáshoz...

Szerintem menne a GT itthon is újra, hiszen remek alternativát kinál és mostmár nem is olyan horror árakon, tehát sztem árban simán felveszi a harcot a konkurenseivel. És nem utolsó sorban a legtöbben a 3-mas háromszög dizájnba szeretnek bele (valljuk be... ti nem igy vagytok vele?), ami eléggé egyedivé és SZÉP-pé teszi a GT-ket.

Szóval ráférne egy kis szinfolt a magyarországon kapható kerékpármárkák sajnos elléggé egyhangú (merida, kona, magellán) kavalkádjára...

Annak idején, mikor még pár évvel ezelött nem volt mo-n Specialized, ez a márka szintén a szivem csücske (na hogy lássátok nem csak elvakult GT fanatikus vagyok :-) , azon törtem a fejem, hogy bevállalnám a Speci mo-i forgalmazását (persze lehetõségeim nem voltak adottak), aztán mit ad Isten, elkezdték forgalmazni a Speckót nálunk is. Na most valami hasonló jár a fejembe GT-vel kapcs, de sajni se anyagiak se más kritérium nincs meg nálam, ami egy kerékpár márka forgalmazásához szükséges.

SZóval kedves magyarországi kerékpár és alkatrész forgalmazók! Vegyétek elõ megint a jó öreg GT márkanevet, és forgalmazzátok már végre... tudom süket fülekre talál a sóhajom, de ha hangoztatjuk hogy erre szükség van (És nem csak annak a pár embernek akinek jelenleg GT-je van), akkor talán egyszer valaki majd jó lehetõséget lát a dologban, és belevág.

Bocsika ha hosszúra nyúltam.
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#792
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Szlovákba láttam i-Drive bicót.Érdemes kint megnézni...Bár az tán 2005-2006-os széria volt.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#793
sysspo

sysspo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 890 hozzászólás
Én sem értem miért nincs GT. Nem csak M.o-on hanem itt Németo.-ban sem. A szeptemberi bike vásárláskor az i-Drive lett volna az egyik jelölt. Sehol nem találtam. A 2007-es bike katalógusból is hiányzik a márka.

#794
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Hogy a GT témánál maradjunk.Szerintem a GT márka eltünése hazánkból nagyrészt a forgalmazó-gyártó-versenyzõ háromszög viszonyának megromlásának köszönhetõ.Érdemes megnézni hogy régen kik versenyeztek GT bringák nyergében,és ma mivel versenyeztek.Sajnos magyarország elég kis pont a bringázás tekintetében.-Lehet hogy hülyén gondolkozok.De van Józsika(mondtam egy vevet) aki eddig GT-vel versenyzett.Jön a Merida oszt köt józsikával egy elõnyös szponzori szerzõdést.Kapja a bringát,utazást fizetik stb.A szerzõdés viszont kimondja, hogy ezen túl csak Meridát forgalmazhat Józsika cége(vagy az a forgalmazó aki józsikát szponzorálja).Tök jó!Van egy új márkánk!De kéne valami "hájek" amivel el lehet adni egy rakás bringát....Aha!"SÁTGÁNTJÚBING" (nem baj hogy papír vékony,meg horpad/törik).De mit csináljunk azokkal akik ragaszkodnak a megszokot,bevált dolgokhoz?Ja ere is meg lett csinálva az ideológia.A GT stb a Merida gyárába gyártatja le a vázait a vágottszemûeknél,ha meg õk is megbíznak a Meridában akkor a vevõ miért ne tenné.De annak biztos oka van,hogy SK-ban veszik a GT-t mint a cukrot....Lehet hogy kicsit összeesküvés elmélet szrû az elképzelésem de én így gondolom.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#795
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Igen már ki van nézve,csak meg kéne venni.Tudom hogy más a geometriája.És igen ezt néztem ki pontosan amit belinkeltél.A legtöbb helyen értenek,de nem mindíg szeretnek magyarul komunikálni.Ezt én már jó 2-3 éve áthidalom azzal,hogy igyexek angolul beszélni.Egyébként a bringás boltokban nagyon segítõkészek,és jó választék van.Nem úgy mint itthon,hogy van 3-4 felkapott márka és azt nyomják orba-szájba.Van külön Scott bolt ahová érdemes csak azért is bemenni hogy nyálat csorgasson az ember,de rengeteg jóminõségû kiegészítõt árulnak.Mivel én közelebb lakok kassához mint pesthez,ezért nekem jobban megéri oda járni vásárolni.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#796
VaNick

VaNick

    vendég

  • fórumtag
  • 124 hozzászólás
Jah, úgy néz ki, kezd beindulni a topic tényleg, remélem többen megtalálják (ha állandóan pörög :-) ) és akkor többen kedvet kapnak GT-hez.
Az tény, hogy nem tömegbringa, mint pl a merida magellán és kona mostanában (és talán ez a jó benne...)

Cindercone, már kedden meg is lesz a bicaj??? Azt hittem csak most fogsz neki állni a keresgélésnek és a rendelésnek. Ugye tudod, hogy az új chucker már nem ilyen geometriával készül, mint a régi bicajod volt? Teljesen elõre nyúlik a bizonyos 3-ik háromszög (nem csak a csücsökben van):
Ha jól sejtem, ezt nézted ki, igaz? :
http://www.bikecentr...&type=IMAGE_IMG

Amúgy ezek a kassaiak beszélnek magyarul?

Iceshark, sajna vázsúlyokat nem tudok, csak a komplett bringához van megadva súly az EREDETI felszereltséggel (de mint tudjuk a felszereltség importõrönként változik). Még azt meg tudnám csinálni, hogy a képekhez felrakom az eredeti felszereltséget is a kép leirása )megjegyzés vagy mi) mezõbe.
Amúgy melyik váz súlyára vagy kiváncsi? Rá lehet keresni neten lévõ tesztekben, hátha írják valahol.
VaNick
---------
2003 GT Zaskar Race & Full XT

#797
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Szlovákiában veszem kassán.Van egy Capricorn nevû bolt,õk árulnak kint GT-t.Van weboldaluk is de nem sok infóval.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#798
GT_Atee

GT_Atee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.743 hozzászólás

Üdv!Hát akkor én is csatlakoznék a GT "klánhoz".Volt már GT-m nekem is.Méghozzá egy Chucker.Ami érdekes hogy ez egy fekete acél/CrmO váz volt tárcsakonzolal.Sajnos ezt is eladtam mint a Konámat.De remélen kedden meglesz az új Chucker és akkor aról is lövök képet!

Ha megkérdezhetném és ha magmondanád,hogy hol veszed újj GT nevü táltosparipádat azt elõre is megköszönném.

Tudod én is most szeretnék tavasszal vázat venni és ahol te is vásárlod a paripát ott hátha tudnak vázat is.

Köszönöm.

Üdv.


GT-Atee

#799
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Sikerült! Ehun a link: http://pix.bikemag.h...198167&cat=2887

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#800
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Már szinte lázban égek!:-) De most így most hirtelen elõkerestem a régi Acél Chucker-röl készült képet.Hogyn tudom feltölten?Lehet hogy LOL kérdés,de mióta eladtam a bringákat nem fórumoztam.

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.