Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bikemaraton Kassa | Kassa (SK)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
198 hozzászólás a témában

#101
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
100m-ert még talán le is tudok futni, ha annyir megijednék:-))))

#102
pecsenyep

pecsenyep

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Ott csak annyi a gond, hogy nem tudod orra buksz e? vagy sem ! :)

#103
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Az a technikás lefelé kb. 100 méter, meredek, 15 centis nyom, enyhén cikkcakkos, mellette fû és mindenféle méretû kõ. Kibírod azzal a gumival is.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#104
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Hy,
Közép táv abszolválható "normálisan"-nem küszködve- 2.25ös RacingRalphal(Szilváson középtávon tökéletesen müködtek)? Vagy vannak ragadós része?
Még 1 : elolvastam a beszámolókat, mindenki vmi meredek technikás lefelét említ-kb 20km-nél- ez mennyire vészes?
köszi:-)

#105
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
nálam van hely egy ürgének+bicó is /Eger start, kilépõ lehet hogy bánréve, van egy kis dolgom putnokon/
a gond az, hogy szombaton komoly ivászatba keveredek szerencsen, szal haza csak vasnap...

#106
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
köszi az infókat! :)
jövõre benevezek, úgysincs messze Kassa.

#107
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Majd írjatok beszámolót! :)
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet a kassai maraton.
A nevezési lapon az tûnt fel, hogy van külön rublika, hogy a célban hússal vagy hús nélkül kérsz kaját,
ez nagyon figyelmes, habár nem vagyok vega és nem is tervezem.
A nevezés is elég olcsónak tûnik.


Változik a világ, eddig azt mondtuk bezzeg tõlünk nyugatabbra... Most már azt is mondhatjuk bezzeg tõlünk északabbra... A Dema Horal Alto maraton után is választható volt lekváros vagy sajtos tészta, és hozzá sör vagy Kofola ízlés szerint. És a frissítõ pontokon sem csak a magyar versenyek szentháromsága izó-víz-banán található...:)

#108
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás

Majd írjatok beszámolót! :)
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet a kassai maraton.
A nevezési lapon az tûnt fel, hogy van külön rublika, hogy a célban hússal vagy hús nélkül kérsz kaját,
ez nagyon figyelmes, habár nem vagyok vega és nem is tervezem.
A nevezés is elég olcsónak tûnik.

A Kassa Maraton nekem mindig is az egyik kedvenc maratonom volt. Ha hamar nevezel 10€ a nevezés, amiben benne van (ha jól emlékszek) egy póló, zselé, egy üveg víz, talán müzli, szóróanyagok, és talán szinttérkép. Nincsenek sokan, kicsit családiasabb a hangulat. A pálya iszonyat jó (50km-es, a többirõl nem tudok nyilatkozni), köves, és azért van 1-2 olyan technikás rész benne, amilyennel itthon nem nagyon találkozol. Hát, ha valaki nem erdményért hajt, és van egy kis ideje megállni fotózni, bámészkodni, annak megint csak fog tetszeni, mert a kilátás gyönyörû, pláne 1200m-rõl, ahova felviszik a közép távot. Frissítõpontokból van elég, és szinte mindenhol terülj-terülj asztalkám fogad, csak úgy mint a célban. A frissítõpontokon ilyen segítõkészséget még nem láttam! A fórumról Zs... járt úgy, hogy megállt, kvázi kikapták alóla a bringát amíg Õ evett, megolajozták a láncot, meg a nagyon sáros részeket lemosták, a kulacsát meg megtöltötték. Az meg velem történt, hogy megálltam, hablatyoltak valamit szlovákul, mondtam, hogy magyarszki, erre megtapogatták a hátamat és biztattak tovább. A verseny után eredményhirdetés és tombola, igen értékes ajándékokkal, ahol elég szerencsétlennek kell lenned ahhoz, hogy ne nyerj semmi. (bár nekem már 2 éve folyamatosan sikerül :) ). Ételbõl választhatsz, hogy hússal, vagy hús nélkül, illetve kofola vagy sör.
1 gondot tudok megemlíteni, hogy függõséget okoz, ha egyszer eljössz el kell menned még többször. :)

#109
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Mi voltunk tavaly és azóta Szlovák párti vagyok. A "TOP" maratonon edzõdött résztvevõknek igazi csemege!
Beszámoló itt: Merkapt Maraton Team SE - Hegyiker
Ezt is ajánlani tudom: Merkapt Maraton Team SE - Hegyiker

Sárról pedig annyit, hogy ez hegyibringa... Tavaly is egy esõs hét után volt, volt sár is. Nem ragadós inkább olyan lefelé is tekerõs kicsit süppedõs. Mielõtt megkérdeznéd egész éven Fast Trak gumikkal megyek, ha esik, ha fúj. ;)


#110
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Majd írjatok beszámolót! :)
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet a kassai maraton.
A nevezési lapon az tûnt fel, hogy van külön rublika, hogy a célban hússal vagy hús nélkül kérsz kaját,
ez nagyon figyelmes, habár nem vagyok vega és nem is tervezem.
A nevezés is elég olcsónak tûnik.

#111
jatson2

jatson2

    újonc

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok,

volt más valaki a Kassa maratonon esõs idõben vagy esõ idõ után? Mennyire problémás ott a sár? Péntekig nem mondanak túl jó idõt.

köszi,
hp

#112
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
podlesokiból a magyar gyerek mindig visszaigazolt.
mindegy no.
remélem, szikkad az erdõ

#113
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Sosem jön.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#114
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
elküldtem mélbe a nevezésemet...
nektek jött vissza vmi válasz?

#115
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
köszi,a fenti sáv elkerülte a figyelmem,bal oldalon keresgéltem....

#116
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
1. Ko
30 másodperc volt a keresés...


#117
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
kassa maratonra lehet magyar nyelvû honlapról jelentkezni?

#118
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Kiválogattunk egy pár versenyt a Szlovákoktól: Merkapt Maraton Team SE - Hegyiker


#119
Röfike

Röfike

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.950 hozzászólás
Stupavský maratón Videot a zene miatt külön megéri meghallgatni. :)
Igaz nem Kassa, de ez sem lehetett rossz.


#120
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
pivo :) Ezt jegyezd meg, mert e nélkül nem élet az élet ;)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"