Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Régió Maraton Kislõd

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#21
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Spinner és Hugica: itt vannak a képek, de szerintem nektek nem ez kell. Azonban én csak ilyenekkel tudok szolgálni:

http://kep.tar.hu/natx/50340660#2

Ja, mivel most tettem föl, ezért még nem látszik semmi, csak akkor, ha a képre egyszer, s utána még egyszer rákattintasz. Akkor megjelenik teljes méretben, de egyébként még dolgozza fel az oldal. (tök lassú)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#22
respector

respector

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
A verseny jó volt! Nem volt nehéz a pálya de még is technikás volt. Pályajelöléssel nem is volt gond. Legyünk picit türelmesebbek, biztosan meglesznek az idõeredmények is, 6-on túl is. Biztos bazi nagy munka, mert elég szép számmal voltunk. Türelem-Tornaterem.
Eddig mindegyik Balaton régió maratonon voltam, nagyon várom a következõt!
ByeBye! Süle [respetor]:clap:

#23
spinner

spinner

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
OK! ;)

Lenne még egy help! Láttam pár fotóst, esetleg infót tudnátok adni az elérhetõségükkel kapcs.?

thnx!

Szép napot mindenkinek! :slonko:
Spinner :slonko:

#24
info@sportaktiv.hu

info@sportaktiv.hu

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Nem értem miért nem fontos számukra, hogy fellinkeljék a teljes listát?!


Fontos, meg is lesz, csak éppen erõforrás-hiánnyal küszködünk, kis türelmet kérünk még! Mivel csak kézi regisztráció történt, a listákat egyeztetni és gépre vinni is kell, ez eltart egy ideig.

Sportaktív
www.sportaktiv.hu

#25
spinner

spinner

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Király vagy Balaz, köszi az infót!! :cool2:
Spinner :slonko:

#26
Balaz

Balaz

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Pár darab(kb. 8db) fotó található a (http://ajkafoto.uw.hu/ -újgaléria/események) oldalon.

#27
spinner

spinner

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Nem értem miért nem fontos számukra, hogy fellinkeljék a teljes listát?! Hiszen
mindenki teljesítette a saját távját.

Min. hogy olvashassuk a nevüket, és a részidõket.

4. lettem, de nagyon szeretném látni a 8., és 57-ként beért barátaim, xy stb.. nevét.

A másik problem a fotók, szinte senki sehol nem talál egyetlen egy képet sem a vasárnapi versenyrõl. :(
Spinner :slonko:

#28
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás

"A maratonról jelenleg csak az elsõ hat helyezett, de hamarosan olvashatjátok a teljes eredménylistát is."
Ezt olvastad?

Sportaktív


Milyen érdekes, én is ezt olvastam. Már napokkal ezelõtt is....

#29
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hugica, én csináltam, de csak szombaton fotóztam (gyerekverseny+retrofutam), maratonozás közben nem.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#30
Hugica

Hugica

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Sziasztok!

Készített valaki fényképet Kislõdön?
Segítsetek!
Tûvé tettem a netet, de semmi...

#31
spinner

spinner

    vendég

  • fórumtag
  • 87 hozzászólás
Hahó Srácok!!

Nagyon élveztem életem elsõ maratonját. :)
Bele a mélyvízbe, elõször terepen, dobogóközeli élmény: 4. lettem.:)

Le a kalappal a versenytársak elött! Volt egy szakasz, amikor ha nem segítenek felemelni a bicót, sztem még most is ott ülök, köszi mégegyszer!

Sajna fotókat nem sikerült készíteni, ha vkinek van sutyiban, lécci dobja fel ide!

Meghálálom: pl. 1-2 spinning óra?? ;)

#32
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
akkor nem szóltam most olvastam én is !
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#33
info@sportaktiv.hu

info@sportaktiv.hu

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

a 2500Ft-os nevezésbe már nem fért volna bele a többiek eredménye?
errõl beszéltem ...


"A maratonról jelenleg csak az elsõ hat helyezett, de hamarosan olvashatjátok a teljes eredménylistát is."
Ezt olvastad?

Sportaktív
www.sportaktiv.hu

#34
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a 2500Ft-os nevezésbe már nem fért volna bele a többiek eredménye?
errõl beszéltem ...
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#35
vkse.hu

vkse.hu

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
fennt vannak az eredmények a sportaktívon... nem vitték túlzásba, de lagaláb ott van :-))

#36
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Oké, bocsesz Feco, de akkor és ott tényleg semmit se tudtam felfogni. Hiába, az elõtte levõ emelkedõ mindent törölt, ezért a felfogóképességem akkora volt, mint egy éticsigáé. Sajnos ezellen sosem tudtam mit tenni és ezek szerint teljesen üres szemekkel néztem rád - csak te azt nem vetted észre! :)
Szóval elnézést, hogy magas pulzussal totál magamon kívül voltam és nem értettem semmit annak ellenére, hogy magyarul beszéltél hozzám! :D Sajnos ennek az lett a hatása hogy totál félreértelmeztem a szitut és nem értettem, hogy most akkor az a port ott hogyan és miért is van vagy nincs. Csak két kép maradt meg bennem: a teli pohár és a porral teli zacsi. De nem szeretném bántatni az etetõ kezet!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#37
info@sportaktiv.hu

info@sportaktiv.hu

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Azt meg honnan tudhattam volna, hogy az egy zacskó teaízû italpor volt? Senki se mondta.


Nati, én magam mondtam Neked, mikor megkérdezted, hogy miért nincs a visszafelé frissítõn! Még meg is beszéltük, hogy adagolni pohárba nem tudom, csak érzésre löttyintettem bele. :-)

Sportaktív
www.sportaktiv.hu

#38
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bocs, ez nem kavarás, csupán egy kérdés volt, amire nem volt válasz, és vártam, hátha válaszoltok valamit. Közben felsoroltam néhány lehetõséget. Mi ebben a baj?

Azt meg honnan tudhattam volna, hogy az egy zacskó teaízû italpor volt? Senki se mondta. Verseny közben pedig nem szoktam olvasni. Mindenesetre eléggé izo-ízû volt, mi mást gondolhattam volna, hogy valami oknál fogva nem akarjátok osztogatni?

Azt egyébként köszönöm, hogy nekem adtatok, de attól még ezek a kérdések az eszembe jutottak, de köszi a felvilágosítást, így már tiszta minden.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#39
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Nekem tetszett ez a verseny, a pálya is élvezetesebb volt mint a tavalyi. Az a kis esõ mondjuk nem hiányzott, de hát ez idén (meg tavaly és tavaly elõtt is) már csak ilyen. Szerintem minden tutti yo volt.
Ha valakinek vannak fényképei, dobja fel ide. Kösz.

#40
silverlui

silverlui

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
info@sportaktiv.hu-nak

Eredmény lista, idõeredmények mikor lesznek?
Lesznek?