Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balaton Régió Maraton Kislõd

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
114 hozzászólás a témában

#101
mr

mr

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Mi sátrazásra készülünk, úgyhogy csak sátorhelyet kerestünk. Tegnap beszéltem egy pulai szállásadóval, azt mondta (sátor)hely még bõven akad. Van kerti (és esetleg benti) zuhany + zárható garázs.

#102
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
A völgyfalvakban ilyenkor már sajnos semmi szállás nincs. Én Nagyvázsonyra, Tótvázsonyra, Vöröstóra vagy Barnagra gondoltam. Szerintem az utóbbi két helyen még aznap is találunk valami fizetõvendég-szobát.
A Völgyinfo telefonszámán adtak néhány nevet meg számot, akik szobákat adnak ki. Ezek Nagyvázsonyban, Gyulakeszin (szerintem innen túl macerás a helyszínre jutni) és Diszelen vannak.

mr: Te hol tudsz szállást?

#103
mr

mr

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
szasztok!

Mi is gondoltuk, hogy ott kellene lenni, aztán völgyezni pár napot egy-két túrával megspékelve. Jó lenne összegyûjteni mindenkit aki készül ide, aztán együtt intézni szállást (valami zárható bringatárolósat - egy lehetõségrõl már tudunk), meg programokat. Ha összegyûlne jó sok ember lehet, hogy a szállás terén is jobban lehetne alkudozni!

Aki jönne vagy csak tud valamilyen szállás infót az mindenképp keressen meg! :)

#104
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Én éppen abban az idõben nyaralok a Balcsinál. Majd átnézek, ki tudja, talán el is indulok a versenyen. ::)

#105
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
teccik az elv... mármint hogy müvv völgy.... de csúcsidõben hol szerzek szállást??

#106
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv!
Remélem jóóó móka leszen!
Az a honlap kicsit hiányos pl 18-35 évesek nem is indul6nak :D.

#107
Ginger

Ginger

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
A kezdési idõpontokról tud valaki valamit?
Ginger

#108
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
tudom.. a tapolcai út halál :(, de ha nincs más... mellesleg én is elõtte fogok bringával letekerni ha megyek...
a fõnököm a héten majdnem sikeresen elhunyt Tótvázsony és Nagyvázsony között azon az úton (szerencsére semmi baja, még a kocsin sem lett karcolás, de akkor is :-\)

Ja és egy héttel késõbb Veszprõémbõl indul a Gázló TT, ami nagyon frankó kis Bakonyi túra.. ajánlom mindenkinek!

topic itt!

#109
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
hmmm... Veszprémre nem is gondoltam ...
csak úútálom a Nagyvázsony-Veszprém autóutat: forgalmas, keskeny ... csak Tótvázsony-Vöröstó felé lehetne kerülni, de az sem segít sokat ...

azért kösz Rás, meggondolom

#110
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Nesta: Veszprém kb 20-25 kilcsi...
a Központi kollégiumban egy négyágyas szoba 4400Ft/éj + 300Ft IFA/fõ/éj


#111
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
polo sajna nincs, de valami emléktárgyat említettek

#112
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
adnak legalább egy pólot v.valmit?

#113
tmls

tmls

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
lásd: júliusi BikeMag 117. oldal
Nosztalgia futam, Öcsi kupa: 200.-
Maratonra személyesen a Komjádinál 2000.-, helyszínen 2500.-

edit: valaki tud valami szállást 2 éjszakára Öcs környékén? A völgynapok miatt sajnos telített a kapacitás, viszont én meg akarom nyerni a 24-ei nosztalgiafutamot nagyapám bicajával ;), de a maratonon is kellene indulni, meghát 26-án yoo kis koncertek lesznek este.
Ha jó idö lesz akkor lehet szabad ég alatt is aludni, bár bicajokkkal, cuccokkal nem is tudom ... meghát ki tudja milyen idö lesz

#114
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
csak egyetlen kérdésem lenne: vajon mennyi a nevezés?

mert ezt simán kihagyták ???

#115
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
2004. július 24. Nosztalgia-futam és gyerekverseny

2004. július 25. Balaton Régió Maraton

bõvebben itt