Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Salzkammergut Trophy | Bad Goisern

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1873 hozzászólás a témában

#81
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

B távra kell bike check?

Ez tuti?

Nem, egyszer volt ezidáig, akkor is csak statisztika miatt, szerintem, a kérdőív volt a lényeg amit kitöltöttél a bicód felszereléseiről.


  • djbahool kedveli ezt

#82
djbahool

djbahool

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Néhány éve kitalálták, hogy a B-távon is kell bike check, voltak is szép hosszú sorok. Most már óvatosabbak, és megcsináltathatod előre is.

B távra kell bike check?

Ez tuti?



#83
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Köszi, kezd világossá válnic a dolog. Szóval a partner üzletnél végzett átnézetés is ad egy papírt, ami egyenértékű a kinti bikechekkel, vagyis azzal már mehetek a rajszámért. Azt hittem, hogy a kinti checkken felül kell elvigyem egy partnerüzletbe átnézetni.

Néhány éve kitalálták, hogy a B-távon is kell bike check, voltak is szép hosszú sorok. Most már óvatosabbak, és megcsináltathatod előre is.


Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#84
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Köszi, kezd világossá válnic a dolog. Szóval a partner üzletnél végzett átnézetés is ad egy papírt, ami egyenértékű a kinti bikechekkel, vagyis azzal már mehetek a rajszámért. Azt hittem, hogy a kinti checkken felül kell elvigyem egy partnerüzletbe átnézetni.

Pontosan, már jól látod! Gyorsan megy kint, én tavaly voltam ezen a távon, kicsit összeszaladt a sor, egyből kétfelé szedték, minket áttereltek az expo területére, és ott az egyik kiállító szerviz embere végezte el.



#85
pleisztocen

pleisztocen

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Csináltasd meg akkor kint, nem egy nagy vaszistdasz.

Köszi, kezd világossá válnic a dolog. Szóval a partner üzletnél végzett átnézetés is ad egy papírt, ami egyenértékű a kinti bikechekkel, vagyis azzal már mehetek a rajszámért. Azt hittem, hogy a kinti checkken felül kell elvigyem egy partnerüzletbe átnézetni.



#86
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Sziasztok!

 

Tapasztalt A távosoktól szeretném kérdezni, hogy a bike check-nél ugye nem hajtanak el, ha nem a Trophy egyetlen hivatalos magyarországi partnerénél vizsgáltatom át a biciklit? Nincs semmi bajom a Doctor Bike-kal, csak messze van, meg van jól bevált bolt, ahol szoktam szervízeltetni. Na meg ha mindenki hozzájuk viszi a bringáját azon a héten, nem fogják bírni... Gondolom a lényeg, hogy ott a bike check-en átmenjen, de ez nem egésezn egyértelmű számomra a Tropy weboldalán közölt infó alapján.

Előre is köszi a választ!

Csináltasd meg akkor kint, nem egy nagy vaszistdasz.



#87
pleisztocen

pleisztocen

    vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Sziasztok!

 

Tapasztalt A távosoktól szeretném kérdezni, hogy a bike check-nél ugye nem hajtanak el, ha nem a Trophy egyetlen hivatalos magyarországi partnerénél vizsgáltatom át a biciklit? Nincs semmi bajom a Doctor Bike-kal, csak messze van, meg van jól bevált bolt, ahol szoktam szervízeltetni. Na meg ha mindenki hozzájuk viszi a bringáját azon a héten, nem fogják bírni... Gondolom a lényeg, hogy ott a bike check-en átmenjen, de ez nem egésezn egyértelmű számomra a Tropy weboldalán közölt infó alapján.

Előre is köszi a választ!



#88
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Mi csütörtök-hétfő, szintén Gosau.

 

Elbizonytalanodtam megint az AM távon (az hogy technikás, egy dolog; de olyan későn indul, hogy kutya nincs a pályán szurkolni már és az 53asok lefosztották addigra a frissítőket) de maradok a az E-távnál, én felhős-napos időt rendeltem (7-35°ig volt már részem párféle időjárásban)

Idén ki melyiken, mivel, hogyan, mikor indul?
 


"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám


#89
Dr. Gonzo

Dr. Gonzo

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás

Sziasztok, Felszabadult a Salzkammergut Trophy idejére Bad Goisern közelében egy szoba két főnek szerdától vasárnapig 3 éjszakára júl 13-16. Ha valakit érdekel, akkor írjon nekem. Ilyenkor a környéken már szinte lehetetlen találni szállást, aki szeretne indulni a Trophyn, annak itt a ragyogó alkalom... 1f642.png



#90
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás

Sziasztok!

 

Eladó egy idei salzkammergut trophy nevezés, mely B távra szól. 

 

A részletekért kérlek, itt  érdeklődjetek: blnt52@gmail.com  Zeke Bálint

 

Üdv. 



#91
djbahool

djbahool

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Hello,

 

Aki megy Salzra és van számlaigénye, az hol és hogy szokott nevezni?

Odin és Ft-utalás a Ft számlára,

vagy

Hivatalos oldal + online fizetés EUR-ban?

Odinnál van olyan opció, hogy kérek számlát, de fognak is küldeni valóban?



#92
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 hozzászólás
Idén ki melyiken, mivel, hogyan, mikor indul?

Mi csütörtökön érkezünk a Gosau-i szállásra, és vasárnapig maradunk.

Nagy erőkkel vonolunk ki, 4fo versenyünk a B távon, 1 lány, 3 fiú.
Részemről alig várom, és úgy tervezem, hogy a táv első felén felkészülok a táv második felére :)
Mindenféle technika képviselteti majd magát körünkben, én merev karbon, elől telos 29-essel 2x10 megyek.

Eddigi statisztikaim:
2010- A táv, merev farú alu, elől telos 29-er 2x9, 15ora 47 perc, eső
2012- A táv, merev farú acél, elől is merev acél 29-er 1X1 SS, 15 óra 48perc, eső

Idenre táviratban kérvényeztem a napsütést, remélem kiutalják!! :)

Jó felkészülést mindenkinek!

#93
ENI

ENI

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás

Valaki kempingezett már Bad Goisernben? Ráguglizva nem találtam helyben, de emlékeim szerint szokott ott lenni valami verseny előtt. Csak péntekről szombatra kellene szállás, egy "gyors" A-táv, aztán kis rápihenéssel mennék is haza.

Ismerősök voltak már,a focipályán lehet kempingezni.

http://www.trophy.at/-pid1804



#94
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Valaki kempingezett már Bad Goisernben? Ráguglizva nem találtam helyben, de emlékeim szerint szokott ott lenni valami verseny előtt. Csak péntekről szombatra kellene szállás, egy "gyors" A-táv, aztán kis rápihenéssel mennék is haza.



#95
John69

John69

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás

Sziasztok,

 

szívesen mennék a versenyre idén, de egyenlőre nincs kivel. Ha valaki ugyanebben a helyzetben van vagy esetleg egy társaságban még lenne üres hely ahova beférnék várom jelentkezésed a zsoca96@freemail.hu címre. Köszönöm.



#96
TZoli

TZoli

    fórumtag

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás

Olyan közel már nehezen találsz, már most le van foglalva Salz idejére szinte az összes szálláshely.

Nézegetni kell folyamatosan a booking-ot hátha valahol lesz lemondás.



#97
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás

Szevasztok!

Jövőre ismét mennénk!

Tud valaki valami Óccsó és Jó szállást max 10-15 km-es körzetben,ami bevált. Apartmant vagy falusi vendéglását,ha tud örömmel veszem!

 

S


Team Heavy Pedál Szeged

#98
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Nagyon jót mentél, sokat fejlődtél, szép volt!

 

Nekem azért hiányzott itt-ott a 24-36-os áttétel. 32-42-vel volt pár combos mászás, ahol ahhoz, hogy tarthassam a tervezett Wattot, 48, 50, 52-es pedálfordulatokkal mentem, ami elég megterhelő egy idő után. Egyébként az "A"-ban van pár rövidebb-hosszabb, de nagyon meredek szakasz, ami ugye 1 kivételével nincs a B-ben. Ezt csak azért írom le, hogy ne lepődjön meg az, aki még nem tekerte le, de jövőre tervezné és arra számít, csak a Salzberg az igazán meredek. Hát nem. ;)

Szóval, ha 1x11-es váltás, akkor az "A"-ra jobb előre a 30-as tányér. Korábban voltam kétségeim ugyan, de B-re simán vállalhatónak tűnik a 32-es.

 

Defektjavító készlet meg szerszám nélkül indulni, itt!?!? Az "merész"...

Meg nem lepődtem, de meg is jegyeztem magamban, ezek azért közelítik a sóhegyes aszfaltot, nekem legrosszabbul meglepő módon egy lefelé esett a kis kör végén az a értelmetlen gyaloglás, mentálisan rombolt.



#99
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Szívem szerint jövőre rámennék az "A" távra, bár tudom, hogy sok áldozattal járna a felkészülés (annyi lenne a napi sörözésnek  :)  ).
Ötször mentem már a "B"-t és új kihívás kellene. A 2012-es időmhöz képest majdnem 3 órával voltam most jobb.
 

 

Melyikek a nagyon meredek részek, amik nincsenek a "B" távban?
A második "lépcsős" mászás a Hütteneckhez?
Tervezem még bejárni amíg itt lakom Goisernben. A Hocmuth Runde és a WM Strecke részeit ismerem (ezekből kifejezetten szeretem a Blaa Alm utáni meredekebb mászást), ezek sokat kitesznek az "A"  +90 km-éből. 



#100
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Nagyon jót mentél, sokat fejlődtél, szép volt!

 

Nekem azért hiányzott itt-ott a 24-36-os áttétel. 32-42-vel volt pár combos mászás, ahol ahhoz, hogy tarthassam a tervezett Wattot, 48, 50, 52-es pedálfordulatokkal mentem, ami elég megterhelő egy idő után. Egyébként az "A"-ban van pár rövidebb-hosszabb, de nagyon meredek szakasz, ami ugye 1 kivételével nincs a B-ben. Ezt csak azért írom le, hogy ne lepődjön meg az, aki még nem tekerte le, de jövőre tervezné és arra számít, csak a Salzberg az igazán meredek. Hát nem. ;)

Szóval, ha 1x11-es váltás, akkor az "A"-ra jobb előre a 30-as tányér. Korábban voltam kétségeim ugyan, de B-re simán vállalhatónak tűnik a 32-es.

 

Defektjavító készlet meg szerszám nélkül indulni, itt!?!? Az "merész"...