Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Homokfúvás, bringafestés, eloxálás, stb. nagy topicja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2194 hozzászólás a témában

#2141
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Major ezt direk csináltad? :)
Ennyi elírást még életemben nem láttam! ;D
Én se vagyok gépíró de ez már nagyon kemény! ;D ;D ;D

#2142
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Mondjátok meg neki , hogy ha bemutatózni akar , bringát adok neki alanynak  ;D ;
Pf : Ja ,oké , aszittem festééksprayre gondol, me azzal ténleg nem lehetne, én pl vasárnap fújtam le olyannal a klipszem , de     az úgy mûködik, hogy pakol egy réteeg festéget az alanyra , vagy különben nem fedi le . De azért a klipszhez bejött   :D

#2143
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Répanagyon nagyon nagyon álatul fest!!!! De alami olyan szépen hogy az ember szeme kiakad a helyérõl!!!!Ráadásul bármit bármire!!!!

Csak két sztori:
1: Amikor valaha az elsõ olyan bringát láttam amit õ festett nem értettem hogy hogy lehet atumínium csövekbõl csavarral összerakni egy ázat!!! Csak nézet hogymilyen hülyeség!!!! Amikor viszont meg akartam fogni a csavar fejét kiderült hogy nincs is csavar! (Tiszta MátriX: "A kanál igazából nem is létezik!!!") Szóval nem hitem a szememnek!
2 Amikor a Prniga magazinos srácak megláttam a Magellan Crux várát elállt a lééegzetem!!!! Rögtön kezdtem átértékelni magamban hogy nem is olyan bizos hogy PolariXot kéne vennem!!! Tudni kell hogy erre a vára csak a tavaji kiállításon több ajánlat érkezet mint amenyit eladtak az eredeti festésûbõl összesen!!!!! DURVA!!!

Viszont a tarifák kissé borsosak!!! Ha 25e HUF alatt megúszod a komplett bázfestést még örülhetsz!!!

#2144
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ruff: az airbrush t3echnológia eljárás nem azonosítandó a festéksprayos festéssel!

az airbrush technológiával olyanok (is) szoktak dolgozni, akik pölö mûvészi festéseket visznek fel a felületekre...

magyarországon ha jól tudom Répa fedõnevû ügynökünk dolgozik így...de javítson ki aki tudja, hogy igen? 8)

Ha elõre lapoztok még a telcsi számát is megtaláljátok...
régi eksönökben sûrûn találkozhattatok a nevével, vagy akár a kezemunkályáról készített fotóval...

Na csõváz és hátszél...
Joghurttal is lehetne festeni, de ki az a hülye? 8) Paraferee voltam...

#2145
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Festéksprayyel ne fes bicót  ,nem lenne az jó ...
legalábbis szerintem .
Kex : lapozz egyet vissza !!!  ;)
Vagy ha a z nem illeszkedik a te bringád formáihoz csak nézd nmeg a www.scottusa.com -ot , ha nem mûködik akkor biggyessz be egy kötõjelet is  ;)

#2146
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Valaki airbrush-al xerintetek elvállalná egy PolarX átmázolását emberi áron? Várjam meg a 2002-es Magellánt? Hátha jobb a dizájnja, nemde?

#2147
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
srácok ha találtatok valami szép kis festést akkor azt szépen be lehet ide rakni, vagy legalább linkelni, mert kéne egy kis inspiráció!  ;)

#2148
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ruff:Ez a beszéd,de mán én is gondolkozom,egy tutti festésen,mert úgy igazán egyedi:)Csak elõtte,még lecserélem a vázat ???.Talán.Egy Merida Matts S.E.Pro-ra biztosan szépet lehetne festeni.
Üdv:Thommey

#2149
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Thommey  : Asszem ugyanezt elmondhatom . Ez a modell túl zsép, hogy igaz legyen , úgyhohgy örülök a biciklimnek , az legalább igaz !  8)

#2150
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
uff.
Scott májszter megint szépet mutogat:)))
nyálcsorgatás.. és amikor lemegyek a kamrába a gépemért... :-[
de ha 10percre rá ösvényen vagyok ... ;D ;D

#2151
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát télleg nagyon kircsi a kinézete!Nemhiába SCOTT(hihi nekem is az van,csak sajna nem ez a modell:))

#2152
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Hát igen ... Scott  8)

#2153
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Ha design akkor Hácccsili bálykz... Elképesztõen durva gépek...

mostanában meg szerintem ez a high octane nevû szörnyeteg a szépségdíj nyertese...: 8) http://www.scott-eur...-highoctane.jpg


#2154
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
A cím helyesen www.yeticycles.com


#2155
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Ajánlom mindenkinek a Yeti honlapját! Van 1-2 szépség :D
gyk: www.yeti.com

#2156
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ok,akkor megkeresem otthon az újságot,hogy legyen mire hivatkozni a szer.-nél,oszt majd összehozzuk vhogy,csak írjon valaki valami értelmes szöveget magyarul,amit le lehet fordítani,mert fogalmazni azt nem nagyon szeretek:)

#2157
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JÚJ az jó lenne!!!

Háha meg vannak nekik a képek valajol!!!!

#2158
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Sziasztok!
Ha valakinek meg vannak az asszem 95 év eleji német Bike Magazin-ok,akkor abban volt egy verseny hirdetve,bringadesign kategóriában.Nagyon állat festések,profi munkák!!Érdemes megnézni.Ha valakit érdekel elõtúrhatom,mert asszem még megvan valahol,de nincs szkennerem,így nem tudom felnyomni a fotókat,vagy esetleg küldeni egy mailt a szerkesztõségnek,hogy küggyék el a digi fotókat.Ha kell segítek németül fogalmazni.Egy próbát megérhet....
Remélem segítettem.
Üdv:Thommey

#2159
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Joda: Nagyanyám az Anker-ben lakik, majd benézek, ha arra járok.


#2160
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ha láttad már Gulyás Misi PolarXát akkor az eléggé dizálynos!!!

Nagyon más egyéni festésût nem láttam!!!

De ha valaki tud valami jó kis designt az jó lenne!!! Nagyon gondolkozom az átfestetésen!!!!