Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Homokfúvás, bringafestés, eloxálás, stb. nagy topicja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2194 hozzászólás a témában

#2181
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Joda, milyen vastagok a matricák hordozófilmje?

#2182
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Küldtem ímélt... hehejj ::)

#2183
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Esss! Ha kell Specialized matrica akkor léci küldj egy mailt hogy mekkora legyen, milyen színû... Ha van esetleg bescannelve egy akkor az megkönnyítené a melót! Köszi JODA

#2184
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Egy Design studióban.

#2185
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Hol is dolgozol Te joda kolléga?

#2186
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Bármit lehet kollégák! JODA

#2187
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Tényleg Joda!

Ha viszek lemezen mintát, akkor abból tudsz nekem varázsolni negativot? (amit a vázra ragasztok, és majd utána így festem)

#2188
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Joda!
Akkor gyári matttricákat is tucc nyomtatni ugyi? mármint ha van minta gondolom... ???
Merthogy igényem lenne!!!! de nagyooooon :D

#2189
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
KeX!

A lakkot még megkérdezem.
Festeni sablonnal is szokott meg szabadkézzel is. Amit lehet azt sablonnal! A bicómat szabadkézzel csinálta... anyázott is közben eleget.  ;D
Egyébként kiadványszerkesztõ vagyok egy nyomdánál öcsém meg nyomdász. Sza'l látom ez a festegetõsdi szakmai ártalom lehet.  ;)

#2190
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Egy studióban dolgozom ahhol van betüvágó plotter meg egy 10 millás 150cm széles nyomtató. Ezeken dolgozom többnyire, a matricát meg kell csinálni egy vektoros programban és már vágható is. Nyomtatni meg bármit lehet.  JODA

#2191
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Joda, ezt egy kicsit bõvebb lével, ha lehet.  8)Honnan tucc szerezni ilyesmiket?

#2192
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Hali mindenki!

Bármilyen grafika, design, matrica... kell, hívjatok. JODA 0620 3934783

#2193
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Köszi az 5letet Pull! Nemtudod véletlenül, hogy milyen bázisú lakkot használ a tesó?
Mégvalami: sablonnal festi a mintákat, vagy szabadkézzel?

#2194
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
CSá KeX!

Öcsém "nagy" festõmûvész, az én vázamat is õ festette (úgy néz ki mint egy számítógép belül), meg festett már BMX-et Alien dizájnnal, meg a havezomnak egyszín kékre. Azt tudom, hogy Standax autófestéket használt. 1 váz kb 3-5 dl festék, meg kell bele edzõ (???) is. Lakkozni meg lakkozz 2-3 rétegben.

#2195
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Sziasztok!
Azért nyitottam ezt a topikot mer szeretek festegetni és mostanában azon goldolkodom, hogy a vázamat/villámat is lemázolom valami dögös mintára. Szóval a kérdés az lenne, hogy van-e valakinek maszek vázfestés témában tapasztalata, illetve milyen bázisú festékkel (akril, olaj etc.) érdemes a paripának nekiesni.