Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

RAdikális GYAlogos

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
127 hozzászólás a témában

#101
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Ebben nekem segit az uj 2kg-os, abus zaram is. :)

Sok paraszt fasz aki beáll a zebra közepére, tükörtörés, élveboncolás.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#102
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Már megint esik... sztem én kihagyom, fõleg h nem ír senki h jönne, ill. mikor és hol találkozzunk. De majd még benézek a topikba ha 4 körül nem esik már.

#103
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Hmm, nem biztos, hogy tudok menni, de ha van bmft-s tali hely, akkor lehet, hogy én is ott leszek..

#104
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
lansver: holnap akkor jössz?

Ki jön még? bmft-s találkozót csinálunk vhol elõtte?

#105
CMX

CMX

    vendég

  • fórumtag
  • 159 hozzászólás

Nekem ez régi vágyam, de sajnos a többség nem elég tökös, csak pofázik vagy lelassít és beszól..


Vagy ami két hete volt szûkebb hazámban: megáll a sor a zebra elõtt, bunkó jön százzal hátulról, át a záróvonalon szembe a forgalommal - a zebrán megölt egy idõs nénit... és megállás nélkül hajt tovább. Szerencsére lesett az ütközéstõl az elsõ rendszámtáblája.
Szóval nem biztos, hogy jó kötekedni, mert a gyalogos nem egy tonna vasban ül.

#106
apa

apa

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hali!! Engem már többször meg akart verni autós balfasz, de gyorsabb voltam!! hi-hi (eddig)

#107
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Én egyébként nem értem miért jó robival menni a bringaúton.
A kedvencem, egyik oldalon házsor, az út szélén autók, a járda hermetikusan elzárva oldalról, de van valahol középen egy üres hely, na az autós fehajt a házsor elején és elkezdi nyomni neki a járdán, én meg álljak félre ugye...
Volt már tükörkontakt aztán anyázás, de a többség csak kussban araszol mögöttem, én meg HAHA.:mad:
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#108
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A legjobb, mikor sötétben jövök haza az Északi összekötõhídon a kis pilácsommal. Szembõl meg a robogós/motoros tompítottal. Köszi, biztos nem vakít el, és látom, hogy hol van a korlát, a motor, meg a kormánya/tükre. :) Az a szerencséjük, hogy eddig még mindig sikerült kikerülniök.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#109
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Nekem ez régi vágyam, de sajnos a többség nem elég tökös, csak pofázik vagy lelassít és beszól..
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#110
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
annyira nem vagyok radikális, hogy letörjem a tükröt... inkább csak elküldöm a kurvaanyjába.. ha akar jöjjön utánam, hagyja ott a kocsit :D bár egyszer megtörtént, hogy elkezdett üldözni egy fasz egy szakadt opellel... :D

#111
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Sok paraszt fasz aki beáll a zebra közepére, tükörtörés, élveboncolás.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#112
Andrew Wolf

Andrew Wolf

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.844 hozzászólás
pl. a rakparton a bringaúton mindennapos eset a robogós pöcs.. aztán persze hogy felháborodik, de nagyon hamar, ha beszólok.. ejj... volt olyan, hogy megyek át a Nyugatinál a zebrán, belibbenek egy autós elé (nekem zöldbe), aki még épp átcsúszott volna a piroson :) és KÖNYÖRGÖTT, hogy ugyan menjek már... vazze... megálltam elõtte és mosolyogtam a nõre.. autóval tényleg egy túlélõ tábor ez a város :D

#113
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
a moszkvatéri motoros csúcs volt és nem egyedi.
amikor meg egyszer egy hasonló esetben szóltam a közelben lévõ gyalogos yardnak, kioktatott, hogy bizony motorozni lehet bringaúton :D
aztán mikor mondtam neki, hogy rágja már át magát mégegyszer a kresz-en, merthogy lehet, de csak SM-ral és lakott területen kívül, akkor még "az én kurvaanyámat" volt :D

szabályok faszán betartatva! állat ez a hely! :D

#114
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Adok-kapok kultúrált hangnemben: http://index.hu/homa...1&c=1&tb=1&pb=1

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#115
jezso

jezso

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 512 hozzászólás

Bámmeg, elképzeltem a nem titkoltan tunigcélú extrasoft gumikupakot a könnyített titán boton, meg a megültetett keretet :D és ezen 5 perce röhögök. :D


Kicsit Off:

Ne is mondd!
Én is ezen gondolkodtam amikor márciusban 1 hónapig mankóval jártam.
Tuniglehetõségek:
Könnyûfém ötvözet alkalmazása.
A foggantyút leesztergálni kormányvastagságúra és markolat rá!
Plusz jöhet a csengõ és kulacstartó.
A talpára meg vmi jól mintázott terepgumi.
Optikai tuningna meg no fír és szpííd feliratok.

Na On:

Nem tudom mennyire jó ötlet ez a RaGyáskodás...
A kocsitk ellen csak teherautóval lehet eredményesen küzdeni, vagy tankkal.
Persze az igaz hogy sok lúd disznót.

Sok szerencsét a résztvevõnek amúgy.

#116
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
lensver, raycoon: Ha emlékeztettek h lesz akkor én jövök veletek szívesen!

... a szombati tekerés sajna ki fog maradni sztem, pedig majdnem minden ilyenen ott voltam az elmúlt 1,5 évben. :(

#117
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

Bámmeg, elképzeltem a nem titkoltan tunigcélú extrasoft gumikupakot a könnyített titán boton, meg a megültetett keretet :D és ezen 5 perce röhögök. :-D

(titkos információk szerint fejlesztés alatt van a low rider keret is. piros lámpánál illetve pihenés közben lehet - érdemes - mûködtetni, megvásárolható különbözõ színekben illetve egyedi festés is megoldható lesz... a feltûnés garantált. extraként ún. keret-póráz is vehetõ: ha bevetés közben elszabadulna a lowrider, lehajolás nélkül felvehetjük)

sry :(
:)

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#118
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tigger: ez jó! :D

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#119
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Charon! Szerintem tök poén, én elmegyek. A másik, hogy rengetegszer láttam már olyat, hogy hiába volt zöld, úgy kellett félreugrani nekem vagy másnak a padlógázt nyomó audi elõl, mert neki is zöld volt ugye, de õ nem várta meg a gyalogosokat, hanem elõtte akart áttûzni. Egyszer majdnem el is ütöttek elõttem igy egy mammert.
Gyalogosként is sok attrocitás ért már az autósoktól, úgyhogy megyek ide-oda mászkálni a járdára. Szerintem ez jó ügy.

sõt még autosként is +kapod...tudod hányszor van naponta, mikor én megállok a zebránál a gyalogosnak, a mögöttem lévõ meg elkezd dudálni.....

mondjuk párszor /mikor antiszoc vagyok, tehát mindig/ már +tettem hogy kiszálltam hátraballagtam, és finoman felkértem az illetõt hogy a duda helyett az otvaros fa..t nyomja a qrva édesanyjába......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#120
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Charon! Szerintem tök poén, én elmegyek. A másik, hogy rengetegszer láttam már olyat, hogy hiába volt zöld, úgy kellett félreugrani nekem vagy másnak a padlógázt nyomó audi elõl, mert neki is zöld volt ugye, de õ nem várta meg a gyalogosokat, hanem elõtte akart áttûzni. Egyszer majdnem el is ütöttek elõttem igy egy mammert.
Gyalogosként is sok attrocitás ért már az autósoktól, úgyhogy megyek ide-oda mászkálni a járdára. Szerintem ez jó ügy.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.