Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

SR Suntour

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1107 hozzászólás a témában

#1041
Death

Death

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Szia!

Pontos árat nem tudok mondani, de 20 alatt simán megvan. Nagyon simán. De majd utánanézek a pontos árnak!

Üdv: isi

köszi, azért pls nézz utána de én csak azért kérdezem mert hogy mégis mennyit ér ez a "teleszkóp" mert nekem ilyen van hát a lock outot azt nem szoktam használni mostanság abszolúte mert nem vagyok egy sózsák de azé nyeregbõl kiállva ránehezedve sem nagyon akar bemenni a teló, 6 hónapos mindössze gyári 80 mm-es a Merida Miami alapfelszereltsége, jó kemény volt mindig is a legpuhább beállítással is, de most meg már kezd kotyogni is picit meg még keményebb mint volt, Neki ez a sorsa?? lol

#1042
isi

isi

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás

hello
új vagyok még itt, én arra lennék kiváncsi mennyibe kerül egy XCM, nem venni akarok csak kiváncsiságból, de eddig weben nem nagyon akadtam infóra, lehet béna vagyok :P


Szia!

Pontos árat nem tudok mondani, de 20 alatt simán megvan. Nagyon simán. De majd utánanézek a pontos árnak!

Üdv: isi

#1043
Death

Death

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
hello
új vagyok még itt, én arra lennék kiváncsi mennyibe kerül egy XCM, nem venni akarok csak kiváncsiságból, de eddig weben nem nagyon akadtam infóra, lehet béna vagyok :P

#1044
isi

isi

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Sziasztok Duro D-sek!

Van egy 5letem hogy a telótok jobban mozogjon. Én kipróbáltam és bevált. Amelyik oldalban olaj van, onnan szedjétek ki a rugót. Ez a rugó a segédrugó. Aztán öntsetek hozzá sûrû olajat. De ne sokat mert nem fog jól mozogni. Viszont ha túl kevés akkor koppan. Ha sikerült eltalálni a megfelelõ mennyiséget akkor a másik oldalban a rugó erõfeszítést állítsátok a legkeményebre. Így a telótok nagyon jól fog mozogni. Ezt csak kisebb súlyú emberek csinálják meg. Az én 46 kilómhoz tökéletes lett!

Üdv: isi

#1045
isi

isi

    vendég

  • fórumtag
  • 22 hozzászólás
Hi!

Ma vettem meg az új telóm. Duro D 130 mm. Egy Leader Fox Cocaine-ba ment. Még csak 1 méteres letörést ugrottam vele. De tetszik meg jól mozog. Rektam bele 5 w-s olajat meg védõt. A védõ színe piros, mivel a vázam is piros. Majd írok ha belesz járatva.

Üdv: isi

#1046
Soto

Soto

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
aham..akkor nem sok alternatíva maradt, RST/suntour 1" telók...:((((

#1047
darabka

darabka

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Az a baj, hogy a kormánycsapágy perselyeit még kibarmolni sem bírom a vázból, így adott a 25,4mm... :(

#1048
Soto

Soto

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Biztos vagy te ebben az 1 colos villanyakban? fejcsõ átmérõje? gyorsan mérd le! :) még a végén kiderül, h 44 mm :-)

#1049
darabka

darabka

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás
Sziasztok!

Mondjatok nekem valamit az XCM-rõl. Gurulásra kell, max. néha kis földút...

Azért néztem ezt, mert szinte csak ilyet láttam 1 collos villanyakkal... :confused:

#1050
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Én nem a ruxot fikázom csak azt mondom ami a matricájára van írva, vagyis a matrica csak xc,all mountainra ajánlja....amúgy fr-ra semmiképp sem használnám, mert csavarodik, nem elég merev ahhoz. Viszont a dirtöt bírná simán.

#1051
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
tévedések elkerülése végett azok kizárolag magyar piacra készült bike-ok, /coiler matic-rux, hoss dawn sf-xcr, lava és oahu/ amikbe az olcsósítás miatt került sr teló......

azon kivül még a lanaiban és a fire mountainban van sr teló?, de azok meg a kinti teszkó kategóriás gépek....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1052
Smallfont

Smallfont

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Ember...te ezt hol nézted ha konákat rux telokkal rakják össze???Sztem nem is fogják egy ideig gyárilag azzal szerelni--sztem ez nagy baromság-
viszont nemtom h mennyi pénzt szántok a telóra,de én megpályáznék egy drop off comp-ot akciosan 50-52 e hufért,ha lehet még kapni egyáltalán....sztem sokkal jobb és biztosabb

Ember nézz csak jobban körül :) Az új Kionákban vagy RST valami vagy SR RUX van.. Csak nézd meg. És érdeklõdhetsz is nyugodtan.
*

#1053
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 hozzászólás
Ember...te ezt hol nézted ha konákat rux telokkal rakják össze???Sztem nem is fogják egy ideig gyárilag azzal szerelni--sztem ez nagy baromság-
viszont nemtom h mennyi pénzt szántok a telóra,de én megpályáznék egy drop off comp-ot akciosan 50-52 e hufért,ha lehet még kapni egyáltalán....sztem sokkal jobb és biztosabb

#1054
Hajzer win

Hajzer win

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
eger ben az aranyküllõ bringás boltban vannak jó telók?? mert most vennék vmit és mennyiért?
Aki másnak vermet ás az sírásó!
Nyugalom, a hosszú élet ritka!
Úgy jóllaktam, mint macskát szarni!

#1055
Smallfont

Smallfont

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Nekem meg azt mondták az ebike-on, hogy a RUX az Dirt-Freeride villa... Szóval akkor most mindenki mond mindent. A kérdés az, hogy a Durot-azt mire tervezték? Az se gurulásra van. De a RUX az még vadabb mint a Duro és azt ne zúzzuk? Hát akkor hogy is van ez kérem szépen? Én is Ruxra pályázom éppen a következõ hónapban. És mellesleg RUX teló van az új Konákban. És ezek a Konák nem CC bicók ahogy én azt elnéztem :)... Nekem 1 Hardy-ban fog figyelni ha minden jól megy. De ha valaki tud jobb ajánlatot adni DIRT-Freeride telóra jó áron akkor azt meghallhatom.. De én a Ruxban bíznék. Mellesleg ez a Suntour csúcskategóriás teleszkópjainak egyike. Sztem Max annyi baja van neki, h SR Suntour van ráírva. Várom a véleményeket vagy az ellenvéleményeket.
*

#1056
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Igaz,igaz.
De figy 32mm acél becsúszók, erõsített alu váll, acél nyak, erõs, vastag alu-magnézium lábak... namost ez hol a fenébe törne? (persze sosem lehet tudni...nekem is eltört már 3 acél nyak de azok gagyik voltak)
Egy dirt-laza freeride felhasználást simán bírna egy csavaros aggyal. A gyártó honlapján meg freerájdhoz ajánlják...a telón lévõ matrica meg ugye nem...mostakkkor "döncseelaparaszt". :D Aki meg "frírájdol" ne a "bézbólsapi-napszemcsi" kombót hordja hanem húzzon fullface-t!

#1057
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás


Le kell szarni....max ha eltöröd nem cserélik ki, de nem fogod eltörni.


És végül is a fogászat is ingyen van...
tudjátok az a baj amíg az ember gyerek, nem látja az összefüggéseket, ha eltörik, nem feltétlen úgy törik, hogy egyszer csak szétpattan álló helyben te meg észreveszed: Vazze eltört:O
Hanem mondjuk egy elbaszott érkezéskor törik hirtelen, és te jó nagy sebességgel a fogaiddal csillapítasz. na azt tuti nem cserélik gariban:D

#1058
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Hát vazz ottvan 2-vel fölötted.
Amúgy még annyit h rá van írva : "not for DH extreme freeride! Only for cross country and all mountain use!

Le kell szarni....max ha eltöröd nem cserélik ki, de nem fogod eltörni.

#1059
zsír

zsír

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
csá
tudtok vmit a suntour rux ról?

mert lehet h ilyet veszek
kösz
zsír

#1060
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás

Nekem is xcp 75 lo-m van. Én kicsit átalakítom. Nyílt olajfürcsit teszek bele. Kiszedem a jobb szárból az olajpatront, és behegesztetem a becsúszó végét, majd egy lyukat fúrok rá. Mivel csináltattam egy hosszab nyomórudat (2cm-vel hoszabb) ezért a másik gyári nyomórudat teszeb az olajos, jobb oldali szárba felkoppanás gátló nélkül. A nyomórúd, és a kis lyuk küzött fog az olaj áramlani. A másik szárba teszem a nagyobb nyomórudat, felkoppanásgátlóval együtt. Itt marad a gyári nagyrugó, és az elõfeszítés állító. A másik szárba rakok én is egy csináltatott kupakot, és még veszek mindkét szárhoz normális szimeringeket. Így lesz egy 10 centit mozgó, olafürdõs telóm.


Erdekelne ez az csillapitas otlet, kicsit bovebben kifejthedned, mekkora lyuk meg mennyi olaj, ja es ha megcsinaltad akkor menettapasztalat!?

FACS:

Szimmeringet kerdezd meg ahol vetted, otthon megfelelo celszerszam nelkul ne alj neki, az olajjal meg lehetne meg erzekenyebbe tenni, ha mar egyszer szetszeded/ik.

CZPETIKE:
hasznald egeszseggel
Sei, soku Si.