Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

SR Suntour

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1107 hozzászólás a témában

#1001
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
hi!duroba létezik keményebb rugo mert nauzerék csak a válukat vonogatják? ha van tudja vki hol kaphatok?

#1002
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Annyi olaj amennyi benne volt :).
Jah, nézzetek fel a gyártó honlapjára fentvan a 2007-es katalógus. Van pár durva cucc. 140-et mozgó all mountain teló meg stb... és egész igényesnek tûnnek...

#1003
Jani86

Jani86

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hali!
Meg tudná mondani valaki hogy mennyi olaj kell a 100-as SR Duro-d-be, mivel olajat szeretnék benne cserélni? Ja és hogy milyen fajta való bele!? Elõre is köszi!

#1004
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
esetleg tudnátok egy ésszerû tuningot ajánlani egy duro d-be?
normálisan se mozog szinte semmit vagy csak mert tél van?
lehet hozzászoktam a stance-hoz aztán átültem haver suntouros bicójára, és elég szar volt..

#1005
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
a téma: suntour. köszi

#1006
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás

Nekem wtb dual duty fr van.Gyári fûzésû kerék, de át lett nézetve. Úgy ugrik bele a nyolcas mint a huzat, ráadásul olyan tojás lett legutóbb a kerék h majd kikel...lehet h double track lesz a megoldás.


nekem ugyanaz van.. amúgy van 8as enyémben is de nem érekel:)
de az is felütéstõl
érdekes mert én maximálisna elégedett vok

#1007
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Hát úgy egy hete volt még szó dörtön kiakadásról meg hogy utána nyócas meg tojás lesz a kerékben.
Dual Dutyt elég sokan használnak, lehet tieddel vmi baj van, mert havernak hozzá se kellett nyúlni fél év alatt. Lehet lazák a küllõk, vagy menj gyorsabban hogy ne akadj ki..:)
Mondjuk ez itt elég off, szóval nem itt kéne kitárgyalni:)

#1008
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás

Gyári fûzésû kerék, de át lett nézetve.


Most nézegetni kell vagy meghúzni a küllõket?

Én 95 kilóval tolom hátul de semmi baja, akkora nyolcas van benne, amivel megvettem.

Mellesleg hogy jön ez ide?

#1009
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Nekem wtb dual duty fr van.Gyári fûzésû kerék, de át lett nézetve. Úgy ugrik bele a nyolcas mint a huzat, ráadásul olyan tojás lett legutóbb a kerék h majd kikel...lehet h double track lesz a megoldás.

#1010
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás

Azt mondjátok jó az umf 100-as telóval? Nem lesz alacsonyabban a középcsapi a hátsótengely vonalánál? ---bár ez is merevváz---


Az középcsapi még 130as telóval is lejjebb van a tengelyvonalnál. Ez baromira nem jelent semmit.

A geoját 80-100as villával adja. Ez jelent valamit.

Merevgép->alacsony mono magasság->alacsony súlypont

Traktor->magas, magas :D

#1011
Hardy91

Hardy91

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
A Rux-E mennyire kemény?állítható a rugóut v az fix 130?

#1012
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
érdekes én is kiakasztom jópárszor a kereket sashegyen mert béna vagyok:D

de felni majdnem egy éve használom soha nem volt centírozva
pedig felütöttem jópárszor is
igaz kõnehéz de jó eza wtb nemtommi
nemtom hogy csinálod de szerintem a felni szar

#1013
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

elég bosszantó h 2,5-ös gumival is szétnyírom a felniket dörtön, ha kicsit kiakadok már ugrik is bele a nyócasss....


akkor esetleg felni és/vagy stílusváltás ?! :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1014
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Na majd megláásuk. Amúgy bocs a sok kötözködésért, de elég bosszantó h 2,5-ös gumival is szétnyírom a felniket dörtön, ha kicsit kiakadok már ugrik is bele a nyócasss.... Mondjuk lehet a 80 kilóm a hibás, ezért gondoltam össztelósra....Van ügye az az össztelós dirtre amivel a cowan ugrál a nwd6-ban pl. Csak az meg qrva drága...
Azt mondjátok jó az umf 100-as telóval? Nem lesz alacsonyabban a középcsapi a hátsótengely vonalánál? ---bár ez is merevváz---

#1015
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás

A másik hogy umf-be se feltétlenül kell nagyobb teló, én a 100assal is elvagyok, és az újakban is kis telók lesznek már nem sherman pl..


Pontosan, legalábbis ha dirtrõl beszélünk.

Szóval nem UMF+13 centivel kell dirtölni, mert a telót tuti kinyírja, aztán meg a vázat.

#1016
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
A másik hogy umf-be se feltétlenül kell nagyobb teló, én a 100assal is elvagyok, és az újakban is kis telók lesznek már nem sherman pl..

#1017
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Jó az össztelós dirtre fõleg ha valaki annyi ugrást ront mint én (béna vok most mi a f***t csináljak? :D ).


off
sírasd meg (majd annak idején) az eltört fullydat, ami baromira nem dirtre való.... ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#1018
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Aha.Na majd széjjeszeggyük. Kössz.

#1019
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Elvileg elég. Ehhez ugye kell még valami hosszabbító/távtartó a rugóhoz is, hogy ne üljön össze.

#1020
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Hmmm. Kissé lehangoló. Amúgy 130mm-es teló elég volna bele. A másik meg, ha nem jön össze a zs rá akkor umf. De abba is kéne vmi hosszabb teló. Jó az össztelós dirtre fõleg ha valaki annyi ugrást ront mint én (béna vok most mi a f***t csináljak? :D ). A teocali meg enduro váz, tudom. De a geoja meg a rugóstag útja miatt faja lenne. Na mind1 abban igazad van h ha meglesz majd akkor ráérek rajta filózni. De akkor is kéne egy 130-as teló.
A duro-E ért meg max egy splice compot tok venni, az meg szar és gyengébb is. Szal megérné vhogy megpöckölni a durot.... Csak az mondd meg h elég a "zõd rudat" meghosszabbítani?