Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

SR Suntour

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1107 hozzászólás a témában

#1061
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Kipróbáltam a minap egy ruxot. Hát gyerekek le a kalappal!
Ez már teló!
Kapott rendes szimeringeket fasza csillapítást és a levegõt sem engedi el.
Sár, esõ nem árt neki. Merev,bár kár h nem átütõs. Nagyon ott van, vegyétek.
A durom sem rossz de kicsit olajosan csúszósan hagyja az egyik becsúszót (pont amelyikben nem a csillapítás van) , bár az olajat nem ereszti. Most cseréljek szimmeringet?
1 éves a teló,alig kapott még piszkot,sarat és vizet.
Amúgy mennyibe lenne egy szimmeringcsere ? Akkor már új olajat is tetessek bele?

#1062
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
SR Suntour XCR 80mm-es teleszkópot vásároltam a közelmúltban, kinek mi a hozzászaglása?

#1063
Soto

Soto

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Igazad van, nem bírná el a váz geometriája, 100-es telót fogok bele venni. Köszi:)

#1064
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Én saját szubjektív véleményem a 100 MM es verziók között kellenne kutakodnod...
Asszem nincs azon semmi felülhegesztes megerõsitésként, de javits ki ha tévedek...

Én nem raknám bele.
Sei, soku Si.

#1065
Soto

Soto

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Sziasztok! A véleményetekre/tudásotokra lenne szükségem. Egy 18"-es Cro-mo Mongoose Rockadile váz elbír egy 130mm-es rugóútú RUX/Duro villát? Elõre is köszi...

#1066
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
Thx. Megtaláltam én is.

#1067
Freegetruth

Freegetruth

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Nos a Duro-ban mindkét oldalon van rugó, tehát mindkét oldalon az elõfeszítést lehet állítani. Van róla robbantott ábrám, ha kell akkor szólj!!

#1068
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás
A duro telókon a bal állítócsavar csinál is vmit vagy csak dísz? Már csak azért mert asszem a bal lábban nincs is rugó! Akkor meg mit lehet vele állítani? :)

#1069
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás

Úgyérzem meggyõztél engem és tanult kollégámat is :)... Akkor a RUX az miért jobb avgy miben különböik a DURO-tól? És azok a CRO-MO-s cuccok pld nyak vagy becsúszók azok jobbak mint az acél? Ez már csak kukackodás de a DURO-ra mondják h vállból törik... Max ezért aggódnék..De az ára az igen jó...


Láttad már az új durót? kicsit megerõsítették a nyakát:). Amúgy ha van lóvé vegyél ruxot, abban van levegõ is :-)
Nekem amúgy 100-as duro-e m van és semmi gáz vele!

#1070
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
:D Használtan vettem a bringát és építgetem.. szervízbe meg még életemben nem vittem bringát és nem is fogok.. :) Néztem a telórol robbantott rajzot, azon nem láttam, hogy lenne valamilyen kapcsolat az állítócsvaar és a teló belselye közöt.. Na majd ha szétszedem jobban megnézem & óvatosan.
Gördülõ eszköz: HARDY1 TEAM '07
Wanted: HARDY1 '06

#1071
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás

A másik kérdés: ha olajat akarok benne cserélni, csak lecsavarom a nagy alu dugót és kiöntöm és vissza a másikat? Merthogy azon van ugye az elõfeszítés tekerentyûje, azzal nem kell semmit kezdeni? Miylen olaj kell bele? 5W-s jó?


Szerviz ahol vetted?

#1072
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
Brezo batya, en nem nagyon vagom, mert nem volt meg a kezembe sosem szetszedve...

#1073
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Valaki?
Gördülõ eszköz: HARDY1 TEAM '07
Wanted: HARDY1 '06

#1074
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
A másik kérdés: ha olajat akarok benne cserélni, csak lecsavarom a nagy alu dugót és kiöntöm és vissza a másikat? Merthogy azon van ugye az elõfeszítés tekerentyûje, azzal nem kell semmit kezdeni? Miylen olaj kell bele? 5W-s jó?
Gördülõ eszköz: HARDY1 TEAM '07
Wanted: HARDY1 '06

#1075
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
http://www.srsuntour... models_English

Ide az van írva valahol, hogy ez a normális 25-30mm összeülés freeride-ra. Csak mondjuk a 130ashoz van írva, neked meg 100asod van, szal nemtom.
Azért olvasd át!

#1076
_Brezo_

_Brezo_

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Namost van nekem egy Duro-D 100as telóm. 92kg vagyok és az elõfeszítés mondhatni legkeményebben van. Ha tekerek meg stb.. alapba beül a teló egy 2-3cmt, de fõleg aha hegyrõl jövök le, vagy éppen nyegteteve van, eléggé bent ül és nem akar kijönni rendesen, alig van útja a mozgáshoz. Ez normális a súlyomnál vagy sûrû az olaj és nehezen tud visszajönni, vagy mi lehet? Vagy ilyen alapba?
Gördülõ eszköz: HARDY1 TEAM '07
Wanted: HARDY1 '06

#1077
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Manitou Axel Elite. 25 rugó, fix olajcsili, szép. Ha olcsóbban akarod, 16-20ért megkapod csillapítás nélkül.
Tuti jobb.
Na ezért nem ajánlom.

#1078
dánhill

dánhill

    vendég

  • fórumtag
  • 75 hozzászólás
Sztem meg az árát megéri. Nem egy csoda villa, de azzé mozog is néha:).
Ilyen logan meg mittomén no name telóktól jobb.... Mondjuk olyan hogy elvileg 75mm-it mozog de van akinek 70-et és van akinek meg 90-et. Meg van akinek puha és van akinek meg beton kemény.......szóval ahogy sikerül gyártani olyan lesz:bananadan

Elsõ telónak megfelel.

#1079
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Ugye csak viccelsz vagy elírtad. Még a legádázabb ellenségemnek se ajánlanám. :D

#1080
zsakmanyallat

zsakmanyallat

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
velemenyt szeretnek a Suntour xc 60-rol. Barmi jolfog, foleg tapasztalatok.
Koszi.