Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1101
áfonya

áfonya

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Nézem a BSI-nél a képeket, hát meglepõdtem. Magunkat nemigen találtam meg, de Kákonyi Áront igen... Keveredtek az idei képek a tavalyival???


Hát, akkor nézegess engem :-)))

#1102
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Én nem vagyok németes, csak tippelek: a VR a név után??? De tényleg nem tudom... Csak gyanús árak ezek...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1103
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Johnny, letudnád írni, hol van ezen, hogy csak elsõ vagy hátsó??

Mavic Ksyrium Equipe 08 Silber VR, Shimano - BikeStore.cc

Rendelésnél se látok semmi választást...

#1104
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nézem a BSI-nél a képeket, hát meglepõdtem. Magunkat nemigen találtam meg, de Kákonyi Áront igen... Keveredtek az idei képek a tavalyival???
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1105
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Gyuluc: ok, nekem megfelel, most szombaton kiment a fejembol.
Geri: engem is erdekel mindharom verseny, ha nevezel, nevezz engem is, hetvegen odaadnam az arat.

#1106
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ja, a transzport. Hát az még képlékeny. Én hívtam páromat is, és hogy ne legyen egyedül, lehet, hogy jön két úszótársa is. Így a kocsi tele lesz. Tetõre bringa fér. Aztán meglátjuk hogy alakul a hét vége felé a dolog. Mindenesetre aki becsülettel megcsinálja ezt a versenyt, az joggal dõlhet hátra a nap végén...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1107
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Én még nem neveztem. Megnézem milyen idõt jósol és lehet, hogy mindhármat bevállalom. Johnynak igaza van, ha két versenyen elindulsz, a harmadik már csak 1000HUF-ba kerül. És kettõn szeretnék indulni. Szóval lehet, hogy maholnap benevezek az egészre.

Másik. Ezt az oldalt már néztem én is, nagyon felbuzdultam rajta. Már ott voltunk Johnyval, hogy rendelünk, de õ ért németül, így megfejtette, hogy ezek nem párban kerülnek ennyibe. Így sajnos nem éri meg.
Marad a Bikeexpress asszem...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1108
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
Kiskubai szerintem, majd vasárnap reggel elintézzük indulás elõtt,ha addig nem sürgõs, szombaton így kellett volna. Erste Tour-ra csak interneten lehet nevezni, ami azt jelenti, hogy ott is kell fizetni, meg kell adni két bankkártyaszámot, és küldenek egy visszaigazoló e-mailt, hogy sikeres volt a dolog azt kész.
Szombatról én már nem nagyon nyilatkoznék, egy pozitívum, hogy technikailag sokat fejlõdik egy ilyentõl az ember, a gát után végig forma 1-et játszottam, toltam le az elõttem lévõt az útról, kerestem a réseket, hátha beférek valahol, de mindig be kellett húzni a féket ,mert különben mentem volna le a töltésrõl.
Vasárnap ilyen gond nem lesz valóban, ott csak a lejtõn a kátyúkra kell figyelni, de azokra nagyon.

#1109
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Még bizonytalan.
Attól függ, hogy alakul a hétvége. Neveztetek már? Hogy közelítitek meg az ojjektumot?

Lehetséges, hogy szombaton megyünk a Bakony 200-ra az kicsit tartalmasabb program, de lehet bizonyos körülmények miatt nem jön össze.

Igen ennyiért vettem. Bikemarket-en. Vasárnap megrendeltem, hétfõn nézem már 51 e.. Rögtön e-mail.. rám ugye a régi ár vonatkozik? Igen.. Megnyugodtam :)
Igen expressen még mindig 41.
Mondjuk....

Mavic Ksyrium Equipe 08 Silber - BikeStore.cc

Csak nem gyakran járok erre....Bécs

#1110
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Valahol nekem is affelé húz a szívem. A hétvégén 1 év pihenés után betettem az SSC SL-t, álom...
Mennyiért is vetted? 41.500-ért láttam a Bikeexpressen.

Ja, Sasi, nem érdekel az esztergomi verseny? Sztem afelé megy, amerre múltkor tekertetek hosszút a haverokkal. Jó kis ritmustalan dimbes-dombos, a végén igazi beszaratóval! ;) És még fizetni is kell érte. Na?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1111
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szerintem Aksyum.. Nem olyan nehéz az.. nekem az az elsõ számú kerék. Ha jól tudom Te sem vagy egy pár grammos figura, így azért kell, hogy erõs is legyen. Én ezt meg kaptam az Aksyumtól.

#1112
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Igaz, hogy háború után mindenki generális, de tényleg, ha négyen-öten elléptünk volna és tartjuk a 40 körüli átlagot, sztem kezdhettünk volna valamit... Vagy nem engedtek volna el...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1113
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ez így rendben is van, mert montinál jószerivel síkon nem is mentek. Itt sem lett volna gond, ha valami emelkedõ, vagy szélesebb út van, ahol lehet más tempót is menni. A hétvégi Kínok kínján már nem hiszem, hogy be fog dugulni a mezõny. Van ott emelkedõ bõven és rendes autóút. Ott a szembejövõ autók miatt, meg a hatalmas lyukak miatt van a legtöbb baleset. Bár idénre profi biztosítást ígértek.

Nekem egyébként így, több, mint egy év nem versenyzés után azért pozitív mérleggel zárt a verseny. Kicsit bosszantott a vége, de azért nem panaszkodhatok. Emléxem, odafelé beszéltük, hogy most a Tour De Tourra kellett volan menni, ott uraltuk volna a mezõnyt. Hát néztem a képeket, oda mentek a profibb amatõrök...

Hétvégén érdekel Esztzergom. Remélem az idõ is jó lesz.

Ja, az edzõkerekem (Shimano WHR-550) egyszerûen megadta magát. Az egyik küllõnél a hátsókeréken hosszában van egy 2,5 centis repedés. Elég gáz...

Most nézhetek másik kereket. Rohadtul hiányzott. Idáig három versenyzõ van: Mavic Aksyum, Fulcrum Racing 5, és Shimano RS-20. Shimanotól már idegenkedek... A másik kettõ között nem tudok dönteni. Mondjuk Mavic közismerten jó, de ez a kerék nehéz. Fulcrum meg... ...arról nincs tapasztalat.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1114
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

- mindannyian a mezõny elsõ 5%-ban végeztünk!!!!!

Gratulálok! Csabi el se dicsekedett hogy ilyen jók voltatok. :)

- borzasztó amatõr tudású kerékpárosok: ezt utána kiveséztük, ezek még edzésen sem mennek hároman bolyban, teljesen rutintalanok. Soknak a mozgásán (és a mocskos pofázásán) messzirõl látszott a tudása. Olvasva az élményeket élete versenyének titulálja egy-kettõ, meg a harmadik boly "bolyvezetõje" voltam, stb... Ez sokat elárul.
- állandó veszélyhelyzetek: percenként kellett elhárítani, ez azért nem szokványos

Pont ezért nem mernék országúti versenyre menni, ott ha valaki elöl hibázik borul a fél mezõny! :o
Montin ha látom hogy valaki elõttem bénázik, tartok pár méter távolságot és ha gáz van csak kikerülöm és viszlát. :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1115
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Mi tegnap a verseny után mentünk még egy szorgalmi kört. Az utolsó 10 km-en leszakadt az ég... Ugyanígy szerdán is... El lesz kényeztetve a bringám, állandóan takarítom!
Igen: dupla 2 hét múlva, tripla 2 hónap múlva;) !
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1116
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szinte végig megúsztuk.. Aztán hazafele volt egy csendes esõs 20km...
Elég saras volt végig az út, de szerencsére esõ nem sok volt.
Elõl kell menni, és akkor nem csap össze az elõtted lévõ hátsó kereke :)

Volt ennél több tavaly... 2szer :) De akkor a tempó volt teljesen lapos.
Idén IM? Dupla?

#1117
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
202 km??? Az széééép!
Gratulálok!
Égi áldást elkerültétek? Bennünket most üldöz...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1118
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Gratulálok az egész Kecskeméti Elsõ Sornak.
Nagyon szép eredményeket értek el.
Kár, hogy nem lakunk kicsit közelebb és tudnák veletek menni... :(

Ma én a K100 TT-n vettem részt.. nem nem Time Trial, hanem Teljesítmény Túra :)
"
Nagyon jó K100 volt végig.
Reggel 8 körül együtt indultunk egy nagyobbacska mezõnnyel, Don Zsolt, Nagy Enikõ? .
Szadáig álmos hangulatban teltek a kilómétereke, majd e lejtõn megindultunk rendesen. Nagyon jó menet volt.... végig igen kemény tempóban hajtottunk.
Galgamácsán visszafele eldõlt a "verseny" Enikõ valamint még egy srác elköszönt tõlünk, Zsolttal együtt haladtunk tovább. Szadán felfele már szinte karnyújtásnyira voltak tõlünk , mikor még 1 ritmust tudtak váltani és elköszöntek... megint :)
Így Zsolttal együtt haladtunk be a rajt-cél objektumba. Itt betoltam magamba rengeteg finom üccsit, valamint irgalmatlan mennyiségû zsíros kenyeret.
K100 : 102 km, 31,9 átlag, 1200 km szint... Elmondható, hogy többet nem is tudtam volna ...
Transzfer : elõtte 50 km, utána 50km Zusamme 202 km, kerek 30,0 átlaggal.
És most lassan elkezdek Girot nézni.
"

#1119
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Ez mind szép és jó, de:

(28.) Ha egy hozzászólást csak azért írunk meg, hogy kritizáljuk a másik mondandójában talált helyesírási hibá(ka)t, ne küldjük el. Vagy minket küldenek el, de melegebb éghajlatokra. A fórumozók nem szeretik az önjelölt nyelvtanszakértõket. Meg azokat is persze, akik képtelen leírni normálisan egy mondatot, de ez most egy más téma.

...ahogy azt az etikett írja :)
1:1 :D
Nyilván egy fogalmazás írásánál, vagy egy beadandó esszénél jobban odafigyelek a helyesírásra, egy fórumhozzászólásnál kevésbé. Azt viszont nem tudtam, hogy a 'motrot' is helyes, ma is tanultam valamit.

És szerintem vannak nálam sokkal rosszabban heJesíró (sic!) emberek is. :)

#1120
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Amennyiben részeshatározóként elemzed, akkor igaz is lehetne, az alapszó a hármunk lenne, de akkor fõnév.
Én számnév szerepben használtam... A word is kijelöli, de nem tudja mit akarsz mondani, hasonlóan a motrot és a motort szóhoz, pedig mindkettõ helyes.
"ésmég":p
- "köszönömszépen", utána a vesszõ rossz helyen, hogy elõtti vesszõ (2. mondat), mondatvégi (2. mondat) írásjel, "hátu",
Ígérem többet nem...:P:p
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"