Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#1081
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Geri! Elhozzam neked a kerekeidet pestrõl? Nem esik ki a bikeexpress a vonzáskörzetembõl, és simán meg tudom oldani.
Viszont én jobban preferálnám a pénteki 100-ast, mint a szombati futkát...


Köszi szépen, de már leadtma a rendelést, sztem ma már odaadják/adták a futárnak. Remélem holnap kihozza.

Nem tudlak benevezni, azt válaszolták Ersteék, hogy a törvényes képviselõ adatait kell megadni... Nem lette melõrébb. Talán jobb lenne, ha anyud adataival és elérhetõségével próbálkoznátok. Bocs...

A pénteki nyomatás az sanszosabb, mint a futkározás.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1082
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Geri! Elhozzam neked a kerekeidet pestrõl? Nem esik ki a bikeexpress a vonzáskörzetembõl, és simán meg tudom oldani.
Viszont én jobban preferálnám a pénteki 100-ast, mint a szombati futkát...

#1083
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ma 15:50-kor, ha nincs cunami veszély, sedrünk egy 30-ast! Tessék jönni!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1084
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

És az árban persze nincs benne a szállítási ktsg.


A szemetek!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1085
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Sasi, nem tervezem, hogy dobálnám az SSC SL-t. Túl könnyû és visszafújja a szél hozzám... :) Na jó, mára már inkább középsúlyú a kisöreg.
Amúgy jössz Esztergomba?


Nem nem.. Elég volt hétvégén a versenyzõkbõl.. :) Nagy Enikõ is megfingat engem , nem kellenek nekem most még a többiek. Így most sikerélményem van, hogy azon a terepen sikerült végig az elején maradni.. Kicsit az út minõségétõl is parázok. Majd inkább Tour De Gyömrõ, ott legalább ismerem a kátyúkat.
Na meg még képlékeny mindig a hétvége, lehet inkább Bakony 200 lesz szombaton.


És az árban persze nincs benne a szállítási ktsg.

#1086
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát, ha még amolyan játszásiból is futnánk, nekem másnapra biztos droid-lépés-paralízisem lenne. Én kihagyom. Fõleg, hogy pénteken lenyomjuk a százasunka, nemde?!

A kerék a Bikeexpresstõl jön. Próbáltam hívni õket, nem vették fel. Aztán késõ délután visszahívott. Mondta, hogy választhatok is, szín is van mindkettõ. 41.500 pénz, említett valami 1200 Forintos szállítási költséget, de ez a rendelésnél nem jelentkezett. Lehet, hogy ennyi pénznél már benne van az árban?

Kiskubai, a kerékszettrõl beszélhetünk, de elõre mondom, nem mindenáron akarok szabadulni tõle. Van még pár keróm amire jó lehet. ;)

Sasi, nem tervezem, hogy dobálnám az SSC SL-t. Túl könnyû és visszafújja a szél hozzám... :) Na jó, mára már inkább középsúlyú a kisöreg.
Amúgy jössz Esztergomba?

Johny! Ez most az én nevezésem? Mert néztem a leveleim, nekem nem írtak semmit errõl... :( Ja, még jó, hogy te irígykedsz a kerékre! :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1087
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Jó de csak olyan játszásiból futnánk...


Én szerintem csütörtökön megnézem magamnak azt a kínok-kínja útvonalat, aztán az alapján mondok valamit rá, ok? 10km-en 5:30-6 perces kiliknél ne számíts tõlem jobbra :)

#1088
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Jó de csak olyan játszásiból futnánk...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1089
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Geri: Akkor holnapig várjunk hogy kapsz-e tõlük mailt, ha nem, akkor szerdán intézem a nevezést anyum kártyájáról :D Ja és ha a whr550 kerékszettõl megválnál nyomott áron, engem érdekelne.
Jani: Alapvetõen egy 10km-es futás tökjó lenne, de nem a kínok-kínja elõtti napon :D Ezt most passzolom szerintem, de szólj ha legközelebb van ilyesmi, szivesen futkázok mostanában.

#1090
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Szívesen, szerintem az ottani utak nem pont ilyen versenyek lebonyolítására valók. Melletted mennek, elõtted, mögötted mindezt 60al lefele...
Meggondolandó a korai szökés , mert akkor mindezt elkerülöd :D

#1091
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Sasi köszönöm az infókat, sokat segített:D
Azt hiszem eljátszom a sprinterek túrdöfranszkirályetap szerepét.
Ezek szerint eszembe sem jut az elsõ emelkedõn szökni.
A karbon kerekek is pihennek, marad az alu.
Olyan lehet, mint galyáról lefelé, mindig rácsodálkozok, hogyan lehet még rosszabb??
Az elmúlt hetekben ötször másztam arra, de sztem alkalomról alkalomra sz@rabb.
Geri!
"Mivel az elsõ 100 nevezõ között vagy, ezért egy egyedi tervezésû kerékpáros mezt is adunk ajándékba. Az átvétel módjáról emailben küldünk értesítést.":p:p
A mavic miatt pedig: igazánsárgairigykedõsszmájli!
Honnan rendelted?? (és mennyiért, csak ha Lilla nem olvassa)
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1092
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Még jó, hogy nem lettél befolyásolva :)
Megkapod kipróbálod, és dobod el a fenébe azt az sslsllcl.. valamit :) csak szólj, hogy merre dobod, mert arra állok :)

#1093
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Megrendeltem Aksyumot bazze...

Remélem tovább bírja, mint Shimi...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1094
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Én már egyszer végighajtottam ezt a pályát, kellemes májusi 30 fokban. Az utolsó emelkedõnél vigyáznom kellett, nehogy a görcs megakassza a lábam. Az, hogy mennyire tudsz az élbollyal menni, hamar kiderül: Nekem kb az esztergomi fõút után az elsõ emelkedõnél világossá vált. Viszont, ha ügyes vagy, a táv vége felé látványos rogyásokat láthatsz, ott még akár támadni is lehet, ha van mibõl. Bár akkor már senki nem haragszik senkire... A rossz út sajnos igaz. Gorba hegyrõl lefelé ráadásul erdei szakaszon irgalmatlan felütéseket lehet elszenvedni... A többi helyen talán ki lehet kerülni.

Más:

én is beneveztem a sorozatra. Nekem nem írták, hogy benne vagyok a 100-ban! :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1095
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Máááá meg is fejtettétek;)

Még nem mentem ezen a kanok kínján, kell félnem???
.....


Szerintem a szép kerékpárodra és a kerekeidre kell vigyáznod. Fõleg a lefeléken.

Ave BM fórum

Tegnap megneztem a Kinok kinja palyajat. Hat... Folyton fel-le megy nem lesz, elbolyban maradni nekem eselytelen, az biztos. (39-es atlagot mentek tavaly)
A vege tenyleg eleg fingatos, rovidebb szakaszokon akad 10% feletti resz is, de azert nem tul hosszu.
Raadasul ugye a tav sem a szokasos 80km, hanem 114. A szintkulonbseg alapjan nem gondoltam volna ilyen fingatos palyanak. Azt remeltem lesz 2-3 nagyobb "hegy" azt kesz.

Egyebkent a palya kozepen (a korben) egyes helyeken elkepesztoen rossz aszfalt van, egyszeruen nem lehet kikerulni a godroket.



#1096
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

Kiskubai!

Nem tudlak nevezni! Aszongya, hogy törvényes képviselõ, meg miegymás... Írtam nekik mailt, hogy ilyenkor mi van?! Várok...

Gyámság alá vonod???
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1097
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Máááá meg is fejtettétek;)
Onnan még drágább is hála kõkemény forintunknak mostanság (+ szállítási költség).
Amikor neveztem a három versenyre aszonta a visszaigazolás, hogy benne vagyon a 100-ban. Ujjaimat tördelve várom a mez átvételének ünnepélyes kereteit...
Még nem mentem ezen a kanok kínján, kell félnem???
Mondjuk széthajtani nem fogom magam egy héttel a greatselfsucking elõtt. Meg szombaton van ez az izsáki futóverseny, Zoli miatt azért érdemes lenne minél többen megjelennünk. Mindössze 10 km. Geri valahol érezd magad most erõsen megcélozva:D nagyonlittlekubai esetleg??
Tihany idején orvoskonferencián leszek a Club Tihanyban június 12-16-ig.
Ez azt jelenti, hogy be leszek rúgva elõtte való este, meg azt is, hogy lehetséges nálam (nem velem) aludni...
Geri én is aksyumra voksolnék.
Azért az elég durva, hogy kiszakad a küllõ a felnibõl.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1098
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás

Én nem vagyok németes, csak tippelek: a VR a név után??? De tényleg nem tudom... Csak gyanús árak ezek...


Az elrejtett anyjukat.... Tényleg...

#1099
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Kiskubai!

Nem tudlak nevezni! Aszongya, hogy törvényes képviselõ, meg miegymás... Írtam nekik mailt, hogy ilyenkor mi van?! Várok...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1100
áfonya

áfonya

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Egyébiránt gratula a KES-nek a remek eredményekért, fantasztikusak voltatok!