Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#441
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

szokott megfordulni itt a fórumon is, piszok jó kis videókat csinál, és jó a dumája is, én bírom nagyon, szép túrákat csinál, pedig nem egy huszonéves már.


én most felváltva nézem a videóit a másfél milllió lépéssel. jó kis filmeket csinál, nagyon ügyesen be tudja csempészni a nyári kerékpározások hangulatát a négy fal közé. le a kalappal elõtte.

#442
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

igen, õ csinálta azt is.


szokott megfordulni itt a fórumon is, piszok jó kis videókat csinál, és jó a dumája is, én bírom nagyon, szép túrákat csinál, pedig nem egy huszonéves már.

#443
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

Most nincs idõm megnézni, de Õ az aki csinált egy videót a Bükkben amikor nagy árvizek voltak, nem?
Az egy elég jó, és érdekes videó volt.


igen, õ csinálta azt is.

#444
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Mivel beköszöntöttek a hosszú, téli esték, unalomûzõnek mutatnék valamit:
Biciklitúrák
(itt a filmek alatt találhattok egy csomó videót, némelyiket youtube-ra feltöltve, némelyiket le kell tölteni a gépre, és úgy lehet megnézni).
Akár görgõzéshez, akár elalváshoz, akár csak úgy ideális lehet...a kolléga is teker, és bár kifejezetten túraként fogja fel a dolgot, és nem úgy, mint mi, hogy apait-anyait beleadunk alkalomadtán, de mivel egyik kezében szinte végig lóbálja a kamerát, ezzel dokumentálja a túráit.
Ráadásul nem is beszél hülyeségeket, sok érdekes infót is meg lehet tudni belõle az adott tájegységrõl, meg még elõ is tudja adni magát, szóval ha nem is rockenbaueri magasság, de bõven nézhetõ:)
Nekem meg kifejezetten mozdul a lábam, ha éppen egy emelkedõt mutat az objektívvel. Itt ülök egy helyben, és csak hajtanám, hajtanám az íróasztalfotelemet:D
YouTube - Bringatúra a Bükk déli részén 2010.06.29.(Hungary) HD 720p.mp4


Most nincs idõm megnézni, de Õ az aki csinált egy videót a Bükkben amikor nagy árvizek voltak, nem?
Az egy elég jó, és érdekes videó volt.

#445
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Mivel beköszöntöttek a hosszú, téli esték, unalomûzõnek mutatnék valamit:
Biciklitúrák
(itt a filmek alatt találhattok egy csomó videót, némelyiket youtube-ra feltöltve, némelyiket le kell tölteni a gépre, és úgy lehet megnézni).
Akár görgõzéshez, akár elalváshoz, akár csak úgy ideális lehet...a kolléga is teker, és bár kifejezetten túraként fogja fel a dolgot, és nem úgy, mint mi, hogy apait-anyait beleadunk alkalomadtán, de mivel egyik kezében szinte végig lóbálja a kamerát, ezzel dokumentálja a túráit.
Ráadásul nem is beszél hülyeségeket, sok érdekes infót is meg lehet tudni belõle az adott tájegységrõl, meg még elõ is tudja adni magát, szóval ha nem is rockenbaueri magasság, de bõven nézhetõ:)
Nekem meg kifejezetten mozdul a lábam, ha éppen egy emelkedõt mutat az objektívvel. Itt ülök egy helyben, és csak hajtanám, hajtanám az íróasztalfotelemet:D
YouTube - Bringatúra a Bükk déli részén 2010.06.29.(Hungary) HD 720p.mp4

#446
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Geri, Jani kiegészítette facebookon az itteni aláírásodat azzal, hogy: "nyomod neki orbea-szájba" :D:D:D

#447
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Vigyázz nehogy valami hegyiKecske vérét nyomják beléd :)


Hegyi kecske vér! Arról csak álmodhatunk. Nálunk a porral kevert alföldi kecske hemoglobin a nyerõ...

Ha nagyon unom a banánt, legfeljebb felteszek egy új vérlemezkét...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#448
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
ajánlom figyelmetekbe a Doky bácsit aki már több mint 30 éve sportolókat gyúr és gyógyít, akinek kisebb-nagyobb sérülése van, vagy csak egy frissítõ sportmasszázsra vágyik, hogy másnap jobban forogjon a lába , hívjon(30-8508419) összehozom vele, most a KSE kosarasai mellett dolgozik
Hiko-mattot adott az élet:)

#449
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Vigyázz nehogy valami hegyiKecske vérét nyomják beléd :)

#450
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Máris váltottál? Szépen haladsz. Jövõre meg egy kontinentális csapat... Isten hozott CERA! ;)


Visszautasíthatatlan ajánlatot kaptam :) Najó nem, csak kedvezõbb feltételek, kísérõautó, ingyen frissítés, mezek gatyák ingyen...stb, és továbbra is Hazai György lenne az edzõm, ami jó :) ...Csak a vércsere kellemetlen egy picit egyelõre... :D:D

#451
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Én szorgalmasan görgõzök...apropó:

2011: Aegon notebookstore team :)


Máris váltottál? Szépen haladsz. Jövõre meg egy kontinentális csapat... Isten hozott CERA! ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#452
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Gondolom...:D
Vasárnap toltam egy Jakabszállás oda-visszát, de majd lefagytam a biciklirõl, olyan hideg volt. Igaz, legalább nem esett. Aztán mire visszaértem, kezdtem megszokni a tundraklímát, legszívesebben mentem volna még egy kanyart.


Vasárnap legalább napsütésnek örülhettünk. Mondjuk attól még hideg volt... Én nagyrészt indoor nyomom, de ha lesz egy kis idõm és épp nem esik, biztosan kimegyek. Befordulok ettõl hamar... :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#453
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Én szorgalmasan görgõzök...apropó:

2011: Aegon notebookstore team :)

#454
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás

De döglött a fórum... Gondolom mindenki teker... :D


Gondolom...:D
Vasárnap toltam egy Jakabszállás oda-visszát, de majd lefagytam a biciklirõl, olyan hideg volt. Igaz, legalább nem esett. Aztán mire visszaértem, kezdtem megszokni a tundraklímát, legszívesebben mentem volna még egy kanyart.

#455
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
De döglött a fórum... Gondolom mindenki teker... :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#456
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Milyen jó is ezt olvasni, hogy Duzmival is számolnak az újságírók! Gó Duzmi Góóó! De semmi nyomás ne legyen rajtad! ;)

SuperCross Sorozat: sok múlhat a balassagyarmati futamon ? kiemelt, verseny ? Bikemag
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#457
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Mestermunka!

#458
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Némi összefoglaló a hétvégi versenyrõl:

YouTube - Kerekegyháza Superprestige III

Bár egy kicsit sok a körítés :D
Készítette: Imre Zsolt

#459
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás

Én a Dobó körúton vinném tovább és a körforgalomnál a színház felé vinném tovább a kört. Onnantól ugyanaz. De el tudnék képzelni egy Rákóczi utca kritériumot is. Addig amég lehet. Úgy tudom átalakítják sétáló övezetté és csak egy oldalon lesz forgalom.


én úgy tudom, hogy végül mégis megmarad a középsõ rész... (fõleg amilyen tempóban készülget :))

#460
Gyuluc1

Gyuluc1

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás
1. igen csak versenyekkel lehetne fellendíteni a sportágat az biztos. Az amikor 40-50-nel hasít a mezõny, meg 60-nal vérre menõ sprintek vannak a nézõktõl pár méterre az igen látványos a kívül álló ember számára. Ha jól le van kommunikálva a dolog akkor biztos sok nézõ lenne.

2. Biztos emlékeztek még a Tour de Hongrie 2005-ös kecskeméti befutójára, az volt az elsõ verseny számomra, amit élõben láttam, nagyon nagy élmény volt. És sokan voltak akkor is nézõk, pedig "csak" egy befutó volt. Akkor is sikerült megoldani a valahogy a teljes Batthyány utca lezárását.

3. A buszállomás az biztos, hogy kardinális kérdés lenne. Nem kellene a egyébként a kõrutat teljes szélességében lezárni, elég lenne kb. 1 és negyed sáv. A jobb oldalon az autók simán körbe tudnának menni.