Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#401
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Csabival a Téli Sóút TT-n voltunk szombaton.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#402
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Asztakurva! És még mondja valaki, hogy Európa vagyunk. :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#403
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
bazzeg...... :(

#404
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Posted Image

Kecskemét, 2011. Utcán lezárva. Ellopni nem bírta, szétrúgta.

#405
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Olyan sokan nem jöttek szembe... Biztos meghóttak a Kecskemét vége táblánál.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#406
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Rá se ránts! Most még hdegebb van, így lehet, hogy ma is megkockáztatom a 30-as kört. 15:50, de nagyon óvatosan. Nem kéne kinyírni a torkom. Nem is értem, hogy ezek a cyclocross guruk hogy bírják?! Nyélen mennek, gondolom zihálni is szoktak...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#407
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Ejnye szobagyerekek!

Csak Duzmi és én voltunk kint a naporkánban! Megkockáztatom, hogy egy pillanatra elérte a hõmérõ higanyszála a 0 fokot. De akkor is jó volt.


Ha 13:30-nál hamarabb ébredtem volna, akkor lehet tiszteletemet tettem volna, de így... :D
Hideg van :( Nagyon :(

#408
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ejnye szobagyerekek!

Csak Duzmi és én voltunk kint a naporkánban! Megkockáztatom, hogy egy pillanatra elérte a hõmérõ higanyszála a 0 fokot. De akkor is jó volt.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#409
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát jó! Elkezdjük!

Ma 13:00-kor indul az elsõ jegesmedve expedíció Örkényig. Gyertek sokszázan, jó lesz!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#410
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Bizony!
Holnap akár indulhatunk is.

#411
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.969 hozzászólás
Ne csináld már Geri ezt a bomlasztást ! :) Süt a nap szép idõ van, simán lehet tekerni.
Tegnap sokkal rosszabb volt a helyzet, másfél óra mégis belefért :)

#412
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Nemiiiissss! (hihihi) 23 km egy nap az nem semmi!
Contador basszus... Schleck a gyõztes! Ez biztos jót tesz a kerékpársportnak ismét. Schleck majd idén fog lebukni!
Erik Zabel fiát RICK ZABELnek hívják. Baromi jó!


Hehe. Ugyanaz, de mégis más.

De szép idõ van kint. Ha leszámítjuk a mínuszokat...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#413
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Nemiiiissss! (hihihi) 23 km egy nap az nem semmi!
Contador basszus... Schleck a gyõztes! Ez biztos jót tesz a kerékpársportnak ismét. Schleck majd idén fog lebukni!
Erik Zabel fiát RICK ZABELnek hívják. Baromi jó!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#414
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Volt egy laza kocogás Sáfival tegnap. Le sem írom mennyi (13kili), mert Johhny kiröhög. Egész jólesett ahhoz képest, hogy reggel már egy tizest kocogtam.

Azért 3-4 kilómétertõl látványosan kevesebb beszédtémánk akadt. :)

Már csak kerékpárra kellene ülni. Így legalább nem kopnak a még be sem épített új alkatrészek. ;)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#415
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Hogyhogy nem találkoztunk? :) Én is voltam kint -bár csak méntelekig mentem hogy letudjam a résztávozást-, de hazafelé Gyuluccal futottam össze és vele mentem.


Az a helyzet, hogy most Raubix-ra készültem. :) Nagykõrös felé vettem az irányt, onnan meg Lajosmizse felé. Azért idõben visszafordultam. :)

A méteres hó rendben is lenne, ha tudnék edzõtáborozni Kanárin. De így sajnos nagyon kevés a kint tekert kilóméter. Két éve jóval többet tudtunk kint tekerni már ilyenkor.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#416
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Áááhh, én is kint voltam vasárnap. Éppen kezdett lemenni a nap, mire visszaértem. Jól voltam öltözve, de az arcom, amit nem borított semmi, úgy nézett ki, mintha indiánok készültek volna harcba. Fõleg, hogy minimális szél is lengedezett. Még a végén izomlázam lesz. :) Ha ilyen idõ marad, hogy megyünk Félsziget Kupára? Az elsõ emelkedõn megborulunk...


Hogyhogy nem találkoztunk? :) Én is voltam kint -bár csak méntelekig mentem hogy letudjam a résztávozást-, de hazafelé Gyuluccal futottam össze és vele mentem.

#417
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Szombaton téli mátra teljesítménytúra. Gyalogosan nyomjuk az M távot(25km), jön valaki?
Lesz 2-3 hely a kocsiban.
Téli Mátra XL/L/M/S | TTT

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#418
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Mi a gond az idõvel? Vasárnap olyat csapattam az erdõben hogy ihaj, gyönyörû idõ volt!
Januárban -10°C -nak kéne lenni és méteres hónak, az lenne a normális.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#419
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áááhh, én is kint voltam vasárnap. Éppen kezdett lemenni a nap, mire visszaértem. Jól voltam öltözve, de az arcom, amit nem borított semmi, úgy nézett ki, mintha indiánok készültek volna harcba. Fõleg, hogy minimális szél is lengedezett. Még a végén izomlázam lesz. :) Ha ilyen idõ marad, hogy megyünk Félsziget Kupára? Az elsõ emelkedõn megborulunk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#420
yossarian.cpt

yossarian.cpt

    vendég

  • fórumtag
  • 56 hozzászólás
Voltam kint én is, mert olyan szépen sütött a nap...csak éppen ereje nem volt, nagyon hideg van. Messze van már a múlt hétvége...