Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#4041
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
azé ien bajaim nincsenek
Népligetbõl 1 óra alatt már Szentendrén vagyok ;) probléma nem tolerálják nagyon amikor a kocsik közt 50-60 körül repülök :P na ienkor fogy a gumi ... amikor õk 8 méteren álnak meg 50 rõl ... én 50 en :P

#4042
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Tavasszal én is a Mûegyetem rakparttól kezdtem a túrát a "Kínok kínját" követve. Hát bizony meg kellett már állnom a városhatárban hu***ozni, azt még sehol nem voltam. No meg hogy nincs egyértelmûen kitáblázva sem. Nem irígylem a Pestieket.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4043
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

nem salakmotorra teszem
csak problémás dolog kijutni pestrõl :P szóval néha néha satunzi kell .... majd majd rakok fel képet a Blizzardról :P hogy néz ki 2000 kili után :P


Akkor viszont nem irigyellek.
Mindig is gondolkodtam rajta, hogy mennyivel nehezebb Büdipesten kerózni, mint fatornyos hazánkban. Jó jó ott vannak a "dombocskák" de túl kell élni, mire oda kikeveredsz, ráadásul jó mélyeket szippantva...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4044
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
nem salakmotorra teszem
csak problémás dolog kijutni pestrõl :P szóval néha néha satunzi kell .... majd majd rakok fel képet a Blizzardról :P hogy néz ki 2000 kili után :P

#4045
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás

Bükköt sztem is lehet lazára venni, hosszabb emelkedõn lehet szökni, akinek kedve és ereje van, tetõn bevárni egymást stb... Én személy szerint örömködésre vágyom, hanyagolva a max pulzusomat. Ha esetleg másképpen tervezitek, ezt jó lenne elõre tisztázni.


Jó. Én is így gondoltam. Majd tavasszal elég lesz emberkedni. Akkor szóljatok minél több embernek, jöjjön az egész mókus örs! Legalább lesz egy jó kis gálatekerés. :cheers:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4046
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nos, nyilvánvaló, teljesen érthetõ, hogy Laci miért döntött így. Nekem mindezek ellenére ugyanaz a Laci marad, aki idáig volt. Ezeket meg itthon kell hagyni, hagy marják egymást. Tudomásul kell venni, hogy amég azon vitázik a vezetõség, hogy a maradék fillérek kinek a zsebébe vándoroljanak, meghal a magyar kerékpársport...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4047
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Na még egyszer sírok :zygi: :zygi: :zygi:
Úgy érzem sikerült elüldözni azt az embert, akinek köszönhetõen az éremtáblán 5.-lettünk, ha jól emlékszem. Évtizedek után ismét hallani Magyarországról kerékpáros berkekben.
Itthon szállítjuk ám az eredményeket! Lovasy Krisztián pályán olyan 4000m-t ment, hogy csuda! Õ a legjobb magyar. Sipiék mérföldekkel jobb idõt mentek. Lang István 1964-ben jobb idõvel nyert. Sipiék több magyar csúcsot tartanak. Moszkvában fél perccel jobb 4000-et mentek csapatban, mint a mai magyar válogatott. Ott ahol tizedek, esetleg egy-két mp dönt. SOROLJAM??????
Röhej.
De vhogy nincs kedvem még csak mosolyogni sem.
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4048
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Lacit teljesen megértem. A kettõs állampolgárság már 2000-ben felmerült. Édesapja Fro-ban dolgozott és élt, fia így került kapcsolatba a profi kerékpározással, sztem ennek köszönheti mentalitását is, ami fényévekre van a magyartól. Az indulatokat nem értem, évek óta az Õ neve fémjelzi a magyar kerékpársportot, ami vk pontokban mérhetõek. Eddig mi csak hasznot húztunk belõle (ill. az MKSZ), segítséget semmit nem kapott. Emlékszem két évvel ezelõttre amikor hazajött az Ob-re, majdnem leköpködték... Az összes intelligenciájára szükség van ahhoz, hogy azt a pár napot amit itthon tölt túlélje. Szomorú.
Bükköt sztem is lehet lazára venni, hosszabb emelkedõn lehet szökni, akinek kedve és ereje van, tetõn bevárni egymást stb... Én személy szerint örömködésre vágyom, hanyagolva a max pulzusomat. Ha esetleg másképpen tervezitek, ezt jó lenne elõre tisztázni.
2000 km a Michelinnek???
Most veszek a Mártinál Tufó-t. Az ára nem, csak a súlya érdekel. Tehát legyen ultra könnyû, versenyzésre termett, mindenféle tartóssági szempontot hanyagolva. na annak adok 2-3 e km-t. Michelin pro race 2 ennek a többszörösét kellene, hogy bírja. Vagy salakmotorodra tetted???:scared:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4049
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Ja, Laci kettõs állampolgár lesz.

este hallottam riportot vele a rádióban , még Õ sem tudja hogy mire van mód , hihetelen indulatokat váltott ki a bejelentése , nem pontosan értem miért tippem a leplezett írigység

#4050
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Mennyire akarjuk komolyra venni a figurát? Beszéltem egy sráccal reggel, említettem neki a Bükktúrát. Érdekelné, csak attól fél, hogy a terhünkre lenne. Egybe tekerjük a 100-at, vagy checkpointokat rakunk közbe: mondjuk Lillafüreden egy pint sör, meg Szilvásváradon...
Mi lesz a profilja a tekerésnek? Részemrõl mehetünk vágtában is, csak akkor nem hívok másokat. :)

én tekergést terveztem kis dumával meg sörrel is akár , hagyni kellene a magasabb pulzustartományt , szerintem jöjjön mindenki aki tud bringázni

#4051
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ja, Laci kettõs állampolgár lesz.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4052
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Mennyire akarjuk komolyra venni a figurát? Beszéltem egy sráccal reggel, említettem neki a Bükktúrát. Érdekelné, csak attól fél, hogy a terhünkre lenne. Egybe tekerjük a 100-at, vagy checkpointokat rakunk közbe: mondjuk Lillafüreden egy pint sör, meg Szilvásváradon...
Mi lesz a profilja a tekerésnek? Részemrõl mehetünk vágtában is, csak akkor nem hívok másokat. :)
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4053
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Persze tök sík a terep. Max egy kicsit emelkedik. Lejtõ nincs! :P
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4054
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Jól mondta Tomek, Egerbõl indulunk, aztán Felsõtárkány, Répáshuta, Lillafüred. Onnan erdei úton a Bükkhátságon át Szilvásváradra, onnan vissza Egerbe. Ez pont 100 kili.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4055
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Sac, az igen fura, ha kétezer kili alatt lerongyolod a Pro2Race gumikat! Johhny is olyat halyt, sztem már 5000 körül jár és semmi nem látszik rajta. Amúgy az a külsõ legendásan jó...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#4056
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás

A Bükkben mi lenne az útvonal?:paker:


Biztos lehetsz a jóindulatban :scared:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#4057
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

A Bükkben mi lenne az útvonal?:paker:

Eger-Lillafüred-Szíívásvárad-Eger vagy vmi hasonló
Üdv,

#4058
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát engem anyira nem zavar ha nem jön senki :P ... valahogy jobban oda tudok koncentrálni a tekerésre ;P
meg is õrülnék ha Visegrádról felfele szenvedve azt kéne figyelnem a szerpentinen, mikor szánkázik le valaki 60 al :D

Gumiról meg anyit hogy akárki akármit monnd én 2x fikáztam kanyarban :D azót aóvatosan fogom a dolgot ... pláne hogy könyû vagyok a bringa is könnyû(bringástól 70 kiló alatt vagyok) de Michlein Pro2 Race gumi kicsit komojabban viselkedik mint az eddigiek (Blizzard,Elirium,Dinamic) de ezt is meg fogom enni 2k alatt

#4059
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Igen magányosan mentem egy 110km-t, és egy bringással sem találkoztam a ragyogó idõben... :( Kivettétek a téli szabadságot???

szombat hajnali sötétségben indultam nagyon nyugis volt , és csakugyan szabadnak éreztem maga:)

Bodrogi francia lesz vazzeg!(Nemzeti Sport)

#4060
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
A Bükkben mi lenne az útvonal?:paker:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."