Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3161
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
Én is pontosan így gondolkodom!!!

Aki felbosszantja Josshuatt kollégát annak velem gyûlik meg a baja!:scared:
Tegnap vmiért mérges volt... 29 perc vhány másodperces 20 km-t ment... Nem mondom jó volt mögötte, de a vezetés vhogy eszembe sem jutott. Még az kellene, hogy 1-2 km alatt kipiheni magát, aztán mehetünk 45-el! Nem vagyok én magam ellensége.:P :P :P
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3162
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Az elõrejelzések szerint szar idõ lesz. Amennyiben nem, úgy én biztosan megyek, Tomi pedig biztosan nem, Neki sok volt a múlt vasárnapi.
Holnap ugyanez a helyzet; ha esik, akkor teremben edzek, ha nem, akkor Ladánybene Avenue.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3163
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
no, áll még a vasárnap? részemrõl oké, a fiam is jönne. el imb, tuba tomiról mit tudsz? legfeljebb felerõltetünk 4 bringát a tetõre. de elõrebocsátom, semmi durvulás! :D

#3164
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Igazából három helyen kell rendõri biztosítás: Ahol ráfordulunk a nagy útra, ahol az éles rajt van és ahol a befutó van. Ez utóbbihoz talán nem is kell. Nem is ez a lényeg, hanem talán évi egy alkalmat a rendõrség is be tud vállalni. Mondja azt, hogy járõrözik és kész...

Ezt nagyon jól látod, ez így mûködne, és szerintem így is mûködik (Ezt csak azért mondom, mert néhány rendezvényünkhöz kellett rendõri biztosítás), csak nyilván profitorientált lett a rendezõség.
Nekem is jobban tetszettek az elsõ tervek. Jópofák az újak, csak komolytalanok.
Nem megyünk Münchenbe, majd csak március végén. Vasárnapi tekerés oké! Gbalazs, számíthatsz ránk :)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3165
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Igazából három helyen kell rendõri biztosítás: Ahol ráfordulunk a nagy útra, ahol az éles rajt van és ahol a befutó van. Ez utóbbihoz talán nem is kell. Nem is ez a lényeg, hanem talán évi egy alkalmat a rendõrség is be tud vállalni. Mondja azt, hogy járõrözik és kész...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3166
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
nekem a korábbi tervek jobban tetszettek

#3167
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

A kiírás szerint csak az utolsó háromszáz méter lesz lezárva,teljes útzár szerintem brutális összeg lenne.
Amúgy egy MTB maratonon a helyszínen akár nyolcezret is elkérnek,igaz ott vannak itatópontok.

az elsõ kör esetében egy útzár nagyon jó lenne pedig , aztán elnyúlik a mezõny

#3168
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Vacillálok az elsõ és a második között...
Ha jól tévedek, egyetlen helyen van forgalom-irányítás, azon a környéken, ahol a mezõnyt ellövik. 1 db motoros, vagy autós rendõr...és én már csak tudom, alkalmasint le lehet beszélni Õket az ellentételezésrõl. De ha nem, akkor is sok az a 2000.
Ha nem megyünk Münchenbe (ez ma kiderül), akkor ott a helyem a vasárnapi tekerésen.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3169
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ja, ha tudom, hogy csak szólni kell, akkor hamarabb megteszem. :P

Köszi Keresztfia! Nekem az elsõ tetszik legjobban.

Akkor újra megpályáztathatjuk a logókat. Kinek melyik tetszik?
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3170
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
http://img209.images...cskemet3an4.jpg
http://img84.imagesh...cskemet2gy2.jpg
http://img301.images...cskemet1rh6.jpg

#3171
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
ezen már többször gondolkoztam, hogy ha a rendõrség közszolgálati szerv, amit a költségvetésbõl finanszíroznak, akkor miért kell még külön fizetni nekik? vagy ha külön kell fizetni nekik, akkor legyenek önfenntartóak :kissmyass
Keresztfiát holnap elõveszem, elmagyarázom neki, hogy ez itt nem az ELTE bölcsészkar...
Mellesleg vasárnap részemrõl oké egy tekerés bárhol. a szokásos, +3fõ, +2 bringa... de ha nem, de+du 1-1 quickie a ladánybenein.
Jani, várom ám hogy szólj! még vadi új a kütyüm, alig várom, hogy használhassam! :clap:

#3172
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Azt hiszem a fõ probléma a rendõrséggel van,nem keveset kérnek...

#3173
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Azért legyünk õszinték; a versenyzõkkel sok dolguk nincs a rendezõ sporttársaknak. És ha csak 400-an vagyunk, akkor a nevezési díjbój jön 800.000 Ft. És a szponzorációkról még nem is beszéltünk. Tehát úgy illenék, ha kapnánk érte valamit, pláne, hogy a verseny nem pénzdíjas.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3174
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A kiírás szerint csak az utolsó háromszáz méter lesz lezárva,teljes útzár szerintem brutális összeg lenne.
Amúgy egy MTB maratonon a helyszínen akár nyolcezret is elkérnek,igaz ott vannak itatópontok.

#3175
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
:no: Azért az a kétezres nevezési díj már nem semmi. Remélem ezért teljeskörûen biztosított pályát kapunk! Ha nem, legközelebb elgondolkodok a dolgon... :no:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3176
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Íme a Tihany-Cup versenykiírása:

http://www.velo.hu/v...6db14ca7e2=
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3177
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
...pedig nyakunkon a versenyszezon...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3178
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Keresztfia nem töri össze magát a logoval...:(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3179
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Az a hétvége nekem verseny. :(
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3180
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás

Íme a Johny által rögzített adathalmaz a szombati tekerésrõl. Remélem ki tudjátok silabizálni. Fel lehet nagyítani, akkor még el is tudjátok olvasni! :)

http://s51.photobuck...=mtrakrcske.jpg

...sõt, ki is nyomtattam.
Kérem szépen, én hétvégén Münchenben leszek, ha esetleg megkezdõdnek az egyeztetések, akkor én a március 8-9-i hétvégén érnék rá, tehát a Tihany-cup elõtt egy héttel...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."