Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3141
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nekem ennyit tavaly õsszel a Turul kupán vert, amikor nyomtuk 40-nel emelkedõn és úgy esett el mellettem a gyerek, hogy közben a kormányomra esett... Vissza kellett nyelnem a szívem... :scared:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3142
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Galyatetõnél, az elvetemült nyugdíjas koordináta-megadása után 192-t dobbant a szívem egy rövid ideig...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3143
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hát ezt meg hogy állapítottad meg?! Nálad olyan nem létezik! Nekem most 189 és én sokkal magasabb fordulaton ketyegek...:confused:

Akkor viszont innentõl Te mész elõre! :banned:

Néztem is, hogy mi súrlódik a kerómon, ezexerint végig horkoltál mögöttem! :bell:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3144
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
CSIBÉSZEK!!!!!
191 a maxom:clap:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3145
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
na ez lesz:

Kedden a déli megyékben számíthatunk esõre. Északon nem várható csapadék, de ott is csak ritkán bukkan elõ a nap. Jelentõsen visszaesik a nappali felmelegedés. A hûvösebb idõjárás a hétvégéig kitart. A változó felhõzet mellett szerdától péntekig nem lesz számottevõ csapadék.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3146
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Ááá, nemíííss. Õ képes akár 160-ig is túlterhelni magát. :tuptup: Tehát ez csak pihenõ állapot... Gyertek sokan! A kredenc hát mögé mindenki befér! :kupa_smie
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3147
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
na jó, de johnnynak a 130-as pulzus infarktusközeli állapot...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3148
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Áh, nem vészes az a tempó ám... Johny tényleg 130-as pulzussal lötyög csak utánam...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3149
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát ha 1x elmentek tempózni :D max a kereketeken ülök 8)

(nem lesz jó idõ .. sõõõtt csak xa-rab)

#3150
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
:ysz: Biztos ami fix, ma megyek egyet, mivel a hétvégém nullás lett, aztán ha olyan az idõ, mehetünk holnap is, bár félek nem lesz jó idõ...:ysz:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3151
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Holnapra én is tervezem, esetleg beállok a sor végére.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3152
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Nekünk sztem Johnyval tervben van. Aztán meglátjuk mit nyomunk. Múltkor már olyat beszéltünk, hogy váltott vezetéssel tempó. Mondjuk azt nem is csináltuk meg. Talán ezen a héten. Kicsit feljebb kapcsolunk, hátha összejön valami utazó...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3153
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Ez szomorú! A Tihany-kupát ne engedd veszni, az hagyományosan Neked jól szokott menni...
Holnap délután jön v.ki a ladánybeneire?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3154
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Helló mindenki!

Újra itten. Hát én tökéletes antisport hétvégét követtem el. Vittem magammal a bringát suliba, hogy majd vasárnap megint megcsinálom a Mátra kört. Mondanom se kell, semmi nem lett belõle. :cry:
Vasárnap reggel még tiszta volt az ég. Jól be is kajáltam, hogy legyen mibõl nyomnia kiliket. A szél baromi nagy volt. Aztán indulás elõtt ránéztem a neten az idõjárásra. A szomszédos településeken már esett. Akkor gondoltam, hogy csak egy gyors Gyöngyös-Kékes-Galya karikát csinálok, de már azt se úsztam volna meg szárazon. Bánatomban bekajáltam megint... Hát így telt a hétvége.
Ráadásul a melóhelyen költözködés is lesz, persze a jövõ héten, így a Tihany kupa is veszélybe került. Megpróbálok azért szervezkedni, de lehet, hogy le kell mondanom. :cry: Ez a hétvége minden szempontból negatív volt...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3155
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Szombaton 45 perc intenzív hegymenetet csináltam a teremben; kipróbáltam Tom ötletét; steppadra raktam a gépet, és nekifeszültem. Ha nem is egy az egyben Mátra, azért kihívás volt.
Ma pedig 1.5 óra aerob tartományban; valószínûleg ez nem ért fel 40 km aszfalttal, de megnyugtattam háborgó lelkiismeretem.
Azt tudom, hogy Johnny és Tom megküzdött az elemekkel...Josh? Duzmi? Többiek?
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3156
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
én pilis párti vagyok 8) de a szelet rühellem... a népligettõl egy oan kedves tempóban 1 óra alatt már szentendren vagyok és lehet mászni 8)

#3157
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
hát, ez a hétvége sem a sport jegyében telt...
tegnap nekiindultunk egy könnyed vértesbeli tekerésnek, de budaörsön megadrtuk magunkat a viharnak, letettük a bringákat és programmódosítást eszközöltünk: múzeumlátogatós nap lett steakzabálós estével.
ma reggel az ablakon kinézve úgy döntöttem hogy a délelõttöt lustálkodással töltöm, és így is tettem. aztán valahogy átcsúszott délutánra is. pedig lett volna kedvem kimenni. de hát egyedül... tom, ha tudom hogy mész, jöttem volna én is! Feltöltött kép

#3158
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Így van erõsíti az immunrendszert,meg hát gondolj az USPS-re:)

#3159
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
a mai mottó:
azért szükséges néha viharos erejû szélben és zuhogó esõben egyedül , kimerülten tekerni , mert így lehet igazán értékelni ,amikor jó idõben, szélcsendben bringások között , "simáncsak" nem kapsz levegõt a fáradságtól

#3160
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Imádom, amikor a másik erõgép sopánkodik, közben meg 132-es átlagpulzussal megmássza a Kékest. Uraim, nem hiszek maguknak!
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."