Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#1121
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Köszönömszépen, és sajnálom hogy csalódnotok kellett az általam jóként beharangozott versenyben, én sem erre számítottam.
Örülök hogy nem maradtam a második körön, a vihar most nem tetszett volna :)

Hétvégén Esztergomba ki jön? El tudja intézni valaki nekem is a nevezést (utalás) ?
Gyuluc, te odaadtad a tiszató nevezés árát?

Ja és az elsõ helyezett, a 93-as srác az konkrétan végig hátu bujkált szélárnyékban, egyszer sem láttam elöl...A végén pedig úgy verekedte magát elõre hogy többen a füvön/árokban landoltak miatta...

ésmég:

hároman

:)

#1122
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Akkor kezdem én!
Kiskubai GRATULÁLOK a dobogós helyezésedhez!
Jól helyezkedtél a végén, a pénzdíjat meg szétdobjuk fagyira:D
Nekem voltak szélsõséges tapasztalataim...
Nagyon-nagyon jók:
- Tényezõk vagyunk amatõr mezõnyben, megfelelõ "taktikával" a végét behúzhattuk volna (már egyeztetek Bruyneeval)
- 39,6-os átlagot mentünk a lassúrajt után, ez nem rossz akkor, ha figyelembe vesszük a tényt, hogy ez nem idõfutam, hanem lüktetõ tempójú mezõnyverseny
- fantasztikus érzés 729 fõs mezõnyben a legelsõ helyen tekerni....
- mindannyian a mezõny elsõ 5%-ban végeztünk!!!!!
- jó idõben zajlott a verseny, értékes tapasztalatokat gyûjtöttünk
- SZÁMUNKRA balesetmentesen lezajlott a "magyar vágta", sõt technikai malõr nélkül, ami végülis kisebb fajta csoda...
- egészen az utolsó 5 km-ig úgy gondoltam, hogy Geri esélyes a végsõ gyõzelemre
Ami nem tetszett:
- a verseny kinõte a helyszínt, ezen az úton több futamot kell indítani (chipes idõmérés esetén sztem semmi akadálya)
- az út minõsége enyhe túlzás: legalábbis amit elõzetesen írtak. Persze két pár száz méteres közepes minõségû aszfalt, aha...
- borzasztó amatõr tudású kerékpárosok: ezt utána kiveséztük, ezek még edzésen sem mennek hároman bolyban, teljesen rutintalanok. Soknak a mozgásán (és a mocskos pofázásán) messzirõl látszott a tudása. Olvasva az élményeket élete versenyének titulálja egy-kettõ, meg a harmadik boly "bolyvezetõje" voltam, stb... Ez sokat elárul.
- állandó veszélyhelyzetek: percenként kellett elhárítani, ez azért nem szokványos
- a célbaérkezés lehetett volna jobb választás is: az utolsó 5 km-en kanyarogtunk a keskeny bringásuton, éreztem a feszültséget, benne volt a bukás.
- az elõzés és a helyezkedés az utolsó 20 km-en szinte lehetetlen volt, ahol akkor voltál jóformán ott végeztél
- a vihar a nyakunkba a szorgalmi 2. körön. Ez most nem volt vicces.
Összegezve:
Jó versenyt zártunk a vártnál jobb eredményekkel (littlekubai), de bizony sokszor a szerencs állt az oldalunkra...
Én jövõre erõsen elgondolkodom az induláson, ezzel a kerékpárral biztosan nem...
GRATULÁLOK mindannyiónknak, a részvételünket osztályozva sztem 5-ösre vizsgáztunk!!
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1123
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Azt javaslom találkozzunk 6:20-kor, akkor felpakolunk és indulhat a menet. Akkor velem ketten jönnek, Gyuluc és Duzmi... LEgalábbis én most így számolok. Így Duzmi nem kell a bringahordó.


Akkor jani végülis nemjön?

#1124
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Azt javaslom találkozzunk 6:20-kor, akkor felpakolunk és indulhat a menet. Akkor velem ketten jönnek, Gyuluc és Duzmi... LEgalábbis én most így számolok. Így Duzmi nem kell a bringahordó.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1125
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Nyugtázva

#1126
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Én akiket viszek, azokkal az uszi parkolójában találkozunk. Fél hét felé jó lenne elindulni, akkor nyugisan tudunk pakolászni, nevezni és melegíteni. Így talán Gyulucnak sem kell eldobnia azt a fél lángost, hogy utolérje a lassúrajtot. :)



Jani! Ilyenkor talán egy lehetõség van: Leveszed a gumikat, és megforgatod izomból a kerekeket. A küllõlyukaknál ki tud jönni a víz. Csak hát ilyenkor szem és ruha sem marad szárazon...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1127
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Azért a szarral tömött fotel nekem kicsit durva! :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1128
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

Milyen rendes vagy, hogy MEGVÁRTÁL!:P

Igazán nincs mit, nem akartam hogy elvesszetek ott a setétben, kettecskén :P
Mint a VUK-ban: "kicsi vagyok...éhes vagyok...fázok..."
És itt a hírhedt szardarab, egyesek szerint szétcincált mókusfarok (Én szerintem pedig takarítás közben ahogy megnéztem, valami szigetelõanyag szerûség, mint amivel a fotelek vannak tömve):
Posted Image

#1129
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts

A bringa a falnak támasztva várja a megtisztulást, a gazdája ugyanis most érkezett haza öltönyben-ingben az érettségirõl :D
A kocsis zuhé mókás volt (másodszorra annyira már nem...), meg úgy az egész. Nemtudom ti hogy vagytok vele, nekem nagyon tetszett. Az azért szarul érintett hogy elindultam gyuluc után, aztán mennék hátra szélárnyékba, és nem vagytok mögöttem, csak száz méterrel...várhattam rátok egyedül... :D
Amikor duzmi átadta a vezetést, és megcsapott az a szembeszél, na az kemény volt.


Milyen rendes vagy, hogy MEGVÁRTÁL!:P
Kispajtások: odafelé 37,5-ös átlagot mentünk, visszafelé 34,9-est. Így jött ki a 36,1-es végsõ. Viszont a vissza-szakaszon az átlaghõmérséklet 6 fokkal volt kevesebb, megfejthetnénk, hogy mitõl...
Az alu aerofelnim viszont tele van vízzel. Engem tulajdonképpen nem zavar, kicsit nehéz lett... Sztetek "kiverjem"??? Egyedül a szelepnél van rá némi esély. Ötlet? Vagy majd elpárolog?:confused:
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1130
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
JA és akkor a szombattal kapcsolatban:
Mikor induljunk? Kinek a bringája jöjjön a mi kocsinkkal? Mikor adná oda a bringáját?

#1131
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts

...

A bringa a falnak támasztva várja a megtisztulást, a gazdája ugyanis most érkezett haza öltönyben-ingben az érettségirõl :D
A kocsis zuhé mókás volt (másodszorra annyira már nem...), meg úgy az egész. Nemtudom ti hogy vagytok vele, nekem nagyon tetszett. Az azért szarul érintett hogy elindultam gyuluc után, aztán mennék hátra szélárnyékba, és nem vagytok mögöttem, csak száz méterrel...várhattam rátok egyedül... :D
Amikor duzmi átadta a vezetést, és megcsapott az a szembeszél, na az kemény volt.

#1132
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 posts
Nem tört el semmim:)
Holt fáradt voltam már indulás elõtt is,otthon kellett volna maradnom.
Megpróbálok szombatra összerakódni.

#1133
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
Klassz volt sztem is.
Még jó, hogy nem ma megyünk, ma biztosan eláznánk:D:p
Amúgy is ráfért a keróra egy takarítás, több helyen poros volt...
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#1134
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Húúú, srácok!

Azért ez a tegnapi csapatépítõ tréning nem volt semmi! Ebben aztán minden volt! Volt dráma, volt katarzis és happyend is! :)
Azért, amikor ránkszakadt az ég, ott kicsit morci voltam. Aztán meg amikor elkezdett tocsogni a cipõm. Mire a kocsi beterített szökõárral, már azt is melegnek éreztem: "Hm... Érzek egy kis Continental Sport Contact ízt az esõlében, 2007-es évjárat, nagyon jó!" ;)
A vége kifejezetten tetszett Gyuluc ámokfutásával és az üldözéssel. A sprint a végén csak hab volt a tortán.
Ilyen kalandos 100 kilit idén még nem mentem! Remélem Kiskubai kiszabadította a mókust (vagy mi a SZARt) a hátsókerekébõl. :)

Duzmi, tõled meg elnézést kérünk. Remélem azért nem okozott akkora törést, hogy soha többé nem gyere velünk...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1135
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
szerk: Kocsi dolog úgy modosult hogy lejárt mûszaki miatt nem tudunk senkit vinni haveromon kívül, csak azt a +1 bringát, ami nem fér be Geri kocsijába. De így elméletileg pont jók vagyunk :)

Közben lesz KES mez utánrendelés, szóval majd engem lehet zaklatni ezügyben.

#1136
sasi123

sasi123

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,969 posts
Ha tovább lendültök , Mi Gomba környékén fogunk csavarogni. :)
Akinek van kedve még vasárnap is kerékpársportolni az jöjjön a Gödöllõ K100 túrára. 100 km 1200m szint. 800 Ft nevezés, nápolyi, zsíroskenyér.... Mi kell még????? :)

#1137
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Nem tud valaki adni kölcsönbe egy S-es mezt+gatyát a versenyre? nem szeretnék kilógni A sorból...
Amúgy Geri, köszi az sms-t, tegnap elég szar napom volt, jó érzés volt ilyen szövegre ébredni :)

szerk.: Épp most hívod Janit? Foglalt... :D

#1138
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Rendben, ha nem adja a kocsit, én továbbra is tudok vinni 3 embert és két bringát rajtam kívül.

Köszi a pántot! Ma gyere négytõl nyomunk egy 100-ast Hernád fölé, akkor ki is fizetem a cuccost!

Ez tök jó, hogy ennyien megyünk. Nyomhatjuk a szponzorszökéseket.
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#1139
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,925 posts
Nna, akkor Gyuluc, Duzmi nevezése elintézve, Gerinek mellkaspánt elintézve.

Hahófigyelem! Lehet hogy mindenkit el tudunk vinni tiszafüredre, ez attólfügg hogy nagypapám odaadja-e úgy a kocsit, hogy Geri vezet. A szetap a következõ lenne:
-Gyuluc
-Geri
-Duzmi
-Lakihegyi Feri (kunszállási barátom)
-Én.
+5db bringa.
5ember+4 bringa kényelmesen befért, csak be tudjuk legózni az azt a plusz egyet...holnapra megérdeklõdöm a kocsit, ha nem kapjuk meg csak úgy hogy apum a sofõr, akkor két hely továbbra is van. Benzint jó lenne osztani.

#1140
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Én Tiszafüredre két keróst el tudok vinni. Sztem olyan fél hét körül kellene indulni, és akkor kényelmesen odaérünk, talán Gyuluc se kési le a rajtot. :D
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad: