Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Please log in to reply
4218 replies to this topic

#3481
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
elfekvõben sajna nincs :D miért te platformot hajtasz vagy mi? :D

#3482
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
nincs valamelyikõtöknek elfekvõben look, time vagy shimano outi pedálja? megvenném:) már ha tetszik:D

#3483
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Nos, minthogy nekem egyéb elfoglaltságok miatt mégsem sikerült terepre mennem, várnám az elsõ élménybeszámolókat, feeling, komfort, koechoeg sofõrök, vértolulás, bizsergõ térd, nagy áttétel, szóval minden, ami 30 km-be belefér!:lick:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3484
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts

Tíz perc és elindulok a tett színhelyére. Már öltözök is...
:outofhere


:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3485
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 posts
"Ha így állsz Imbi, akkor valamit a torkodra tegyél!"
egy kisbaltát esetleg???:D :D
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3486
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ha így állsz Imbi, akkor valamit a torkodra tegyél! Nem akarom, hogy miattam rögtön év elején zátonyra fusson a bringás felkészülésed!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3487
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Kissé köhögök...érdemes ilyenkor maszkot húzni, vagy sálat kötni az eltorzult arcom elé? Mondjuk ha 18-cal hajtva az az igen erõs menetszél arcba csapna...:nie_patrz
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3488
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
1x tudtam már idén odakint tekerni jippííí 8) 70 kili lett 1300m szint 8) (ez monjuk annak köszönhetõ hogy szentedrén minden utca 15% os és kb 8x eltévedtem mert új utakat keresek 8) )

#3489
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Megyek is, kiásom a bicót...


hát akinek van mit kiásni:) nekem egy szatyorban van a garázsban:D

Balázs: muhaha:D

#3490
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 posts

Balázst is vigyétek, õ jó ok az optimizmusra:D

Anyád!

#3491
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Megyek is, kiásom a bicót...
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3492
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts

Ne temesd már magad! A mezõnyben csak nekem szabad pesszimistának lennem!
Várjuk meg az elsõ versenyt és majd utána síránkozzunk!


Balázst is vigyétek, õ jó ok az optimizmusra:D

#3493
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Ne temesd már magad! A mezõnyben csak nekem szabad pesszimistának lennem!
Várjuk meg az elsõ versenyt és majd utána síránkozzunk!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3494
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
...ez jó. Akkor veszek só-sprayt, lefújom a mezem és a kantárost, Ti meg majd jól azt hiszitek, hogy végem, pedig egyszerûen csak szarul megyek :hahaha:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3495
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Na!

Legalább nem csak egyedül harapom a szelet.

Tomek! Nem jó a fekete, amilyen tempóban izzadok az ellenfelek rögtön látják a sót a mezen, aztán vérszemet kapnak: kidõlt a Pamukkale gyerek! Szabad az út! :badair:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3496
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
Tudom már régóta Tom, mesélte Eufemiano haverom. De valamit rendszeresen elszúr, mert én rendre adós vagyok a jó eredménnyel...tavaly speciel a versenyekkel is. A dolgok jelenlegi állása szerint én holnap ott leszek a körforgóban.
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3497
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 posts

Helló srácok!

Újra itt! Ne mtudom még hogy lesz a holnapom, de asszem négy körül kiszaladok egy 30-asra. Ennyire futja az idõmbõl, nomeg így is erõsen szürkülni fog visszafelé. De legalább újra letaglózhat a tudat: mennyire más is kint tekerni, mint bent. Ha valaki esetleg négy körül nem tud mit kezdeni magával, guruljon ki a körforgóhoz! Csak nem lesz már olyan hideg. Csak illene januárban legalább egy alkalommal már kint tekerni. Tavalyhoz képes, amikor már vagy 3-4x kint lehetett menni...

Ja, Balázs és többiek. Sztem a mezt nem kéne elcsicsázni. Már csak azért is, mert bár még nem kérdeztem, de sztem minél több a szín, vagy esetleg minta, lehet, hogy annál drágább is a cumó. Biondoéknál így van ez a bringa színeinél is. De majd megkérdem.

(sztem Johny le fogja csapni a fejem, hogy beindítottam ezt a tejsav küszöb mizériát) AMÚGY A TOMEK VOLT!

Ok ,legyen fekete ,
én nem járok a Johnyhoz rég , én egy titkos laborba járok vhol spanyolba :)

#3498
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,231 posts
Helló srácok!

Újra itt! Ne mtudom még hogy lesz a holnapom, de asszem négy körül kiszaladok egy 30-asra. Ennyire futja az idõmbõl, nomeg így is erõsen szürkülni fog visszafelé. De legalább újra letaglózhat a tudat: mennyire más is kint tekerni, mint bent. Ha valaki esetleg négy körül nem tud mit kezdeni magával, guruljon ki a körforgóhoz! Csak nem lesz már olyan hideg. Csak illene januárban legalább egy alkalommal már kint tekerni. Tavalyhoz képes, amikor már vagy 3-4x kint lehetett menni...

Ja, Balázs és többiek. Sztem a mezt nem kéne elcsicsázni. Már csak azért is, mert bár még nem kérdeztem, de sztem minél több a szín, vagy esetleg minta, lehet, hogy annál drágább is a cumó. Biondoéknál így van ez a bringa színeinél is. De majd megkérdem.

(sztem Johny le fogja csapni a fejem, hogy beindítottam ezt a tejsav küszöb mizériát) AMÚGY A TOMEK VOLT!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3499
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 posts
...vagy esetleg átírom Neked Õket...de hogy juttatom el?
gbalazs, nem síelni, biciklizni! ;)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3500
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,163 posts
Höllentour van torrenten... CSC nek van oldala aszem ott diribdarabokban fenn van a film vagy legalább is valami 8) de azt nem tom biztosan 8)