Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3501
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Helló srácok! Bocsi, hogy csak így belepofázok a helyi topikba, de lenne egy kérdésem: az imént említett filmeket hogyan/hol tudom megszerezni? Esetleg neten fellelhetõk - letölthetõk? :o
Köszönöm!!

Egyébként a Lance Armstrong könyvek tényleg nagyon hasznosak.

#3502
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Értem, olvassak, filmet nézzek. De majd néha bringázni is lehet, ugye? :lol1:

#3503
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
gbalazs, a Csúcsformában tényleg jó, és hasznos. Ha átrágtad magad rajta, akkor készséggel kölcsönadom a Carmichael féle Lance Armstrong edzésmódszert. Az is tetszeni fog. Mint ahogy valóban olvasmányos a Bicikli életre-halálra és a Minden másodperc számít címû kötelezõ olvasmány...
Ha pedig vizuális ingereket szeretnél, akkor érdemes megnézned a HöllenTourt, ez többünknek is megvan, vagy a CSC csapatfilmet, az talán még jobb...na, így elsõ nekifutásra ennyi.
A pénzre most ne legyen gondod, hátha találkozunk még ;-) :beer:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3504
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát én azért ajánlom még a kerékpár életre halálra c. appanást is... igazán jó 8)

#3505
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Jaja, El Imb, Csúcsformában. Este beleolvasgattam, máris sokkal ambiciózusabb vagyok az aerob edzéseimet illetõen.:bananadan
Tom, vasárnap síelés van nekem kilátásban, megígértem asszonypajtinak, hogy addig megyünk, amíg havat nem találunk. De ha mégsem így lenne, akkor jövök. Ja, El Imb, biztos ami biztos alapon ne vigyem be Mártinak a pénzt? Amíg fejben van, mert hajlamos vagyok elfelejteni.

#3506
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

Én még várok egy kicsit a tejsavküszöbméréssel. Jólesett a spin délelõtt, még egyszer köszi a meghívást. Hétfõ esténként nem lehet ilyet csinálni? akkor rá is érnék. Valaki esetleg csatlakozna? Már holnap is!
El Imb, mégegyszer köszönöm az órát, nagyon tetszik! Szerzek hozzá egy kormányadaptert. Leírást csak csehül találtam, úgyhogy ha megleled, kérném.
Szóval mértem a pulzust, 130-tól szépen vittem fel, 170-nél Tomi rámszólt, hogy sok lesz :) Szerintem a tavaszi rövideket 140-150 közé lövöm be. De arra a Johnny-féle küszöbmérésre én is szívesen benevezek, ha lehet.
Tomi, megvettem a könyvet, neki is állok mindjárt.
Ami a mezt illeti, amit a ti ízlésetek elbír, azt én is felhúzom :D Néhány ihletõ modell: http://www.bikejerseys.com/index.html Mellesleg Keresztfiára ne hallgassatok, csak azért hajtja a magentát, mert olyan színû sapkát újított Matuznál, és a gombhoz akar kabátot! :mybad:

örülök hogy megvetted , sok hasznos infó van benne a magunkfajta tekergõknek ,
vasárnap találkozunk !

#3507
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Gbalazs, melyik könyv ez? Csúcsformában? Lance Armstrong edzésmódszer?
Használati utasítást megkeresem; egészen biztosan meglesz.
Hétfõ esténként 19.30-kor hagyományos spinning van, zenére, edzõvel, de ott magasabb pulzustartományban, + hasizom. Tehát spin + has.
Vasárnap elviszem a használati utasítást. Ha csak nem kúszik a higanyszál 15 fölé...:snieg:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3508
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
szobakeró meg spining errõl jut eszembe .. köszönjétek a jó idõt nekem :D
" Jan1: ááá nemszerelek át görgõre 1 hétmúlva kipendül az idõ és mehetek ki"
" Jan15: ó hogy a 1-2 fokokat már ... felteszem azt a kereket és tekergélek ... legalább megnézek 1-2 filmet..."
" Jan 19, barátnõm: Képzeld végre voltam bringázni 11 fok volt..."

naszóval :D most cselezek az enyhén szétcseszett Blizzardot fennhagyom aztán február végéig azzal kuncsorgok ..

#3509
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
mostanra tértél magadhoz a szobabiciklizésbõl?:D tudom a te korodban kell a délutáni alvás is.:D

a sapit amúgy a biondóban vettem, szóval arra nem kamuzhatjátok rá, hogy lopott, hamis vagy újrahasznosított.:lol1:
a színre meg csak tippet adtam. tagság nélkül mez sem jár ugyebár.

látom könyvet is vettél. megkapod a mellé a nagy síkönyvet is és akkor már mindkettõbõl elméleti szakember lehetsz:D:D vizsga itt Börsön.

gyüssz bringát takarítani vmikor

#3510
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Én még várok egy kicsit a tejsavküszöbméréssel. Jólesett a spin délelõtt, még egyszer köszi a meghívást. Hétfõ esténként nem lehet ilyet csinálni? akkor rá is érnék. Valaki esetleg csatlakozna? Már holnap is!
El Imb, mégegyszer köszönöm az órát, nagyon tetszik! Szerzek hozzá egy kormányadaptert. Leírást csak csehül találtam, úgyhogy ha megleled, kérném.
Szóval mértem a pulzust, 130-tól szépen vittem fel, 170-nél Tomi rámszólt, hogy sok lesz :) Szerintem a tavaszi rövideket 140-150 közé lövöm be. De arra a Johnny-féle küszöbmérésre én is szívesen benevezek, ha lehet.
Tomi, megvettem a könyvet, neki is állok mindjárt.
Ami a mezt illeti, amit a ti ízlésetek elbír, azt én is felhúzom :D Néhány ihletõ modell: http://www.bikejerseys.com/index.html Mellesleg Keresztfiára ne hallgassatok, csak azért hajtja a magentát, mert olyan színû sapkát újított Matuznál, és a gombhoz akar kabátot! :mybad:

#3511
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Johnny úr, türelmetlenül várom, hogy engem is meghívj egy savadosásküszöb-mérésre, de csak ha utána nem hagyom abba zokogva a kerékpározást :-) :zygi:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3512
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
ezekre ám ne vegyél mérget... én tudok félmaratont futni 190 es pulzussal pedig nekem 183 a savasodásiküszöböm (állítólag) és a polarom, timexem is ezt mérte. (Min 42 max 219)

#3513
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
A technokrata újra szól:

Szombaton voltam Johny Fuentes doktornál. Megnéztük a tejsevküszöböm nekem is. 185-re lõtte be a gép. Mondjuk a max pilzusom meg 188 lett, úgyhogy valami nem volt százas. Arra a következtetésre jutottunk, hopgy valami lappang bennem. De most már legalább tudom, hogy a Tihany kupán meddig szenvedhetek... :jogging:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3514
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Uraim, szerdáig tart a jó idõ! Kéretik addig kicsit mocorogni ;):slonko:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3515
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
hát naon ráértél :D én is akartam csak nem tecett a nevezésidíj :P
cseheknél mi Morvaman 226? vagy mi a kuki van ott..

most 1 évig nekem csak bringa futi versenyek esetleg Atád váltóban .. jövõ május Lanzarote 8) remélhetõleg
aztán majd kiderül milesz ... tanultam hibáimból 8) és a pálya nekem stimmel meg hát a témánál maradva vagyok anyira sznob hogy csináljak 1 rendeset :D jó valószinû a Hawaii kvalifikációt nem szerzem meg de na bumm 8)

#3516
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás
2008-as amatõr kupa eseményei:

http://www.biondobik...opic&topic=6170

#3517
johnyiron

johnyiron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 475 hozzászólás
ja...
A dupla vb-n sztem nagyon jól mentem. Rá 4 hétre a cseheknél még elfogadhatóan. Rá 4 héttel a szlovákoknál beütött a krach. akkor már nevezve voltam atádra, ami rá 4 hétre volt... szerinted??
"Van nálad ragtapasz?"
"Minek?"
"Mindjárt megszakadok!"

#3518
sac1

sac1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.163 hozzászólás
Johnny te voltál Atádon is? :D most nézem 8)

#3519
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Legyen kék fehér csíkos, a hátán meg felirat, hogy TESCO, vagyis Tekerjünk Együtt Sokat Csapatosan Országúton :) Mondom ezt én mint montis. :)

#3520
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

A csíkos az nem túl "sittes"? Vagy olyan focis?
És ha az ujja lenne más színû, meg esetleg a zsebe... Vagy az túl egyszínû?

Hétvégén pedig ki akartam menni tekerni :( Talán vasárnap.

legyen olyan ,
bármilyen is lesz , úgy is rendelek belõle , csak szeretném ha nem lenne csicsás , ha én döntenék mint diktátor , akó bizony minimalista lenne mint a sicc!