Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kecskemétiek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4218 hozzászólás a témában

#3441
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
gbalazs, oké, szám jegyezve. A keró a Tuba Tomié, csak én vagyok a pesztrája :-)
Este fél nyolctól spinningelünk, elõtte kellene megejteni. Továbbítom a számod a Tubának (mellette tekertél a teremben), aztán majd megalkusztok pici pénzben nagy szerencsével! :P Meg idõpontban is.
Jossh úrral azt fejtegettük, hogy szerda du. kimehetnénk egy körre. Úgy mindenki, aki ráér 15.45 körül. Ha. :pump:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3442
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Közeleg a tavasz... A kerós társadalom éledezik... :bananadan
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3443
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
üdv, mindenki!
öröm olvasni a hétvégi beszámolókat. én sem tétlenkedtem, lábalapozó síelésen voltam Karinthiában. találtam is olyan hegyi gyakorlóterepet, hogy csak na! 19km 12%, ebbõl 3km 20% emelkedõ. a tetején jó kocsma, az alján jó fürdõ. ha meggazdagszom, támogatom az 1.sort egy edzõtáborra!
Tom, a mai pesti út tolódik, szerda van kilátásban. délben beugrom a szalonba, ha nálad van a pedál, elhozom. Keresztfia, vetted a lapot? szerda megjelölve, ha biztos lesz vagy változik, szólok. apropó, elvesztettem egy kütyüt a síbakancsomról, ha lebeszélem az atomic shoppal, bemész érte alkalomadtán?
El Imb, a számom: +36 20 2222 909 este kiugranék megnézni a paripát.

#3444
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hú, a hegyes tekergésben én is benne lennék nagyon! Egy enyhe tavaszi napon meg is ejthetnénk. Úgy március elején... Kíváncsi vagyok hogy kapkodnám a levegõt...
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3445
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
...de gyûjtöttétek a kilométereket, és ez most mindennél fontosabb! Ide nekünk Tihanyt! Azért elõtte jó lenne egy szervezett hegyekben együtt-tekergés. Csak amit a test megkíván! :)
gbalazs, jelezd, hogy érhetlek el! :juhu:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3446
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Kezdõdik egy újabb szorgos hét. Azt hiszem jól döntöttünk a szombati nappal. Nehezen ment volna vasárnap a negyvenes átlag kidõlt fával a szegycsontomon...
Mindenesetre jól indulunk neki az évnek ezzel a szombati tekergéssel. És Duzmi, vagy akárki! Vágjál már tarkón a pumpával, ha egyszer hülyeséget készülök csinálni! Utólag éreztem, hogy nekem sem hiányzott az a kis "forgatás". :zdrajca:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3447
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Mindenki jól érezte magát, és tekert képességei vagy edzettsége szerint, senkinek nem volt nyûgös a "szezonnyitó!" Isten tartsa meg jó szokásunkat ;)
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3448
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
A már ismerõs 1.sor szindróma (lassan menni már nem tudunk,gyorsan menni még nem tudunk) ismét felütötte fejét:p .
Remélem senkinek sem szegte kedvét a dolog,legközeleb jobban figyelünk egymásra.
A hûvös idõ ellenére meglepõ volt a létszám.

Kösz Mindenkinek!

#3449
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Hejj sporttársak!

Ezennel hivatalosan is megkezdettnek tekintem a szezont! Ma nem kevesebb, mint 9-en voltunk kint forgatni a reggeli hetes blokkban én is benne voltam, majd délután Tom és Johny is küzdött az elemekkel.
Jó érzés látni, hogy ennyien vagyunk még a hideg ellenére is. Köszi a tekerést, egészségünkre a testmozgást!

Azért egyszer kíváncsi lennék, hogyan alakulna a mezõny, ha mindekit össze tudnánk szedni?! Én úgy 15 és 20 közé tagsálom. Az azért már szép szám!

Ez megadta a lendületet az évre. :clap:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3450
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás

Szerintem csak akkor állnak velünk szóba nagyker szinten is, ha mint támogatónk szerepelnek az oldalunkon.
Holnap délelõtt sikerült elszabadulnom. Mehet a menet!


ennyit megér:) csak akkor támogassanak is. mondjuk ehhez oldal is kéne:D:D

#3451
El Imbatido

El Imbatido

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Kedves urak, akkor a holnapi mezõny a tervek és tudomásom szerint a következõképpen alakul:

1. sor: Duzmi, Johnny, Josshua (Discovery)
2. sor: Ökimov, Imbatido (Quick Step Innergetic)
3.sor: Kákonyi Áron, Tuba Tamás és Kõrösi Fehér Szilvia (Merida Team Hungary)

...bár mindig össze lehetne rántani ennyi embert...
:raczki:
"I am Tom Boonen, and I am SPECIALIZED..."

#3452
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Szerintem csak akkor állnak velünk szóba nagyker szinten is, ha mint támogatónk szerepelnek az oldalunkon.
Holnap délelõtt sikerült elszabadulnom. Mehet a menet!
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3453
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
na bassszeg...ilyen sem volt még, hogy 2 könyvbõl és a féléves jegyzetbõl nem tudok minden kérdésre válaszolni:D
köszi a támogatást, illetve köszi a szervezett pedálakciót!
szerdán vagy csütörtökön összerántom a bicót. legalábbis reményeim szerint:) utána olvasztjuk az aszfaltot. vagy a havat...:D:D

jaigen...mint kerékpárcsapat nem lehet valahogy bejutni bringanagykerekbe? az szerintem mindenkinek elõnyös lenne. vagy csak mint viszonteladóval állnának veletek/velünk szóba?

#3454
TomB

TomB

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

keresztefia, sztem hétfõn fel tudom vinni a pedálokat, ha addig Tomi ide tudja adni. hûtlen kutya lettem, síelni megyek hétvégén.
El Imb, érdekel, hogyne érdekelne. jövõ hét elején valamelyik este megnéznénk a büszke tulajjal, hogy jó-e. hétfõn értekezzünk. köszi.

holnap 12-ig bent vagyok a Merci szalonban (Hovány ) behozom ,

#3455
gbalazs

gbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
keresztefia, sztem hétfõn fel tudom vinni a pedálokat, ha addig Tomi ide tudja adni. hûtlen kutya lettem, síelni megyek hétvégén.
El Imb, érdekel, hogyne érdekelne. jövõ hét elején valamelyik este megnéznénk a büszke tulajjal, hogy jó-e. hétfõn értekezzünk. köszi.

#3456
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Duzmi, nem figyeltél!

Még nem értem el azt a gyorsaságom, hogy kiszaladjak a cseppek alól! :thunder: Ha egyáltalán esõ fog esni. Mindenesetre bizakodó vagyok.

Hajrá Keresztfia! Meg tudlak érteni! :glaszcze:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3457
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Keresztfia koncentrálj!
Geri jó lesz az a vasárnap érzem:pada:

#3458
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
hogy pörög a fórum ma. így ráér mindenki?:D
megyek is megbukni, nehogy azt mondják, hogy nem csinálok semmit:D

#3459
Josshuatt

Josshuatt

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.231 hozzászólás
Akkoris szemétség! :hair:
:) MA-VICc nélkül Olmo lábon járnék... :mybad:

#3460
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Holnapi indulással kapcsolatban rugalmas vagyok,xx:xx?