Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#361
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás
Na, én nevem mellett is megjelent a fizetve, most múlt héten elég beteg voltam, úgyhogy leamortizálódtam fizikailag, a héten itt lesz barátnõm, de megyek elötte párat tekerni, hogy a középtávot megcsináljam normálisan...


Akartam kérdezni hogy fog-e kelleni sárhányó, de kicsit visszaolvasva nincs kérdés :). Kom-Egomból kik jönnek még? Én Nyeregesi vagyok...

#362
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

nincs esetleg valahol olyan részletes térkép, mint ami a Crosskovácsinál is letölthetõ volt?

tölts de le a sportaktivról a pálya és a szintrajzot.......+ pilis visegrádi hg turistatérkép...../a freytag féle áttekinthetõbb mint a kartográfia/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#363
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
nincs esetleg valahol olyan részletes térkép, mint ami a Crosskovácsinál is letölthetõ volt?
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#364
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Hajjaj...Ma kaptam meg a válasz-emailt,hogy nem találják a nevezésem!8-án fizettem be.Kezdek aggódni:(

#365
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
köszönöm, közben én ir rátaláltam a listára.

nem mondhatnám, hogy az eredmény érdekel, sõt! Egyszerûen kíváncsi vagyok, hogy mennyi idõ alatt teszi meg egy bringás végig nyeregben azt a távot. Mivel nekem sajna még nem megy megállás nélkül :)
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#366
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

tud valaki mondani nekem egy oldalt, ahol megnézhetném a 2005-ös DM eredményeket? Abból talán tudnék következtetni, hogy mennyi idõ alatt kéne megtennem a 35km-es távot.


http://www.velo.hu/u...hobby35_abs.pdf

Az elsõ ~9km-t fel pap-rétig mennyi idõ alatt illik megtenni?


Szerintem ne foglalkozz ezzel, élvezd a - remélhetõleg - jó idõt, meg a veled együtt nyomuló bringásokat :-)

#367
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Era, lehet, hogy szombaton találkoztunk Pap-réten? Mi végül röviden mentünk végig, de valami nem stimmelt, mert kb. 28 km lett a végére. Talán Pap rétnél van valami kunkor? Végig a piros bicikli-jelzésen haladtunk, egy apró eltévedéssel. Nekem tetszett az út, sár nem igazán volt, néhol 1-2 pocsolya. A Nagy-Villám-tól a lefele még mindig a kedvencem :bananadan Remélem, nem fog esni addig.

B

sztem ott röviditettek egy kicsit, de ha jók az emlékeim a piros bringa jelzés se vizverési réten nem megy át, se sajgó kapui részen....sõt ha jól emléxem nem nagyon emelkedik papp réttõl. a maratomn utvonalban meg van egy kis szint....de leht nem jól emléxem...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#368
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
tud valaki mondani nekem egy oldalt, ahol megnézhetném a 2005-ös DM eredményeket? Abból talán tudnék következtetni, hogy mennyi idõ alatt kéne megtennem a 35km-es távot.

Az elsõ ~9km-t fel pap-rétig mennyi idõ alatt illik megtenni?

#369
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Igen, mi voltunk Paullal és Kahlesszel. :)

Szerintem jó lesz a következõ idõjárás. Azt mondták péntekig kánikula, aztán jöhet egy kis lehûlés. Mondjuk esõt nem kérek jövõ hét hétfõig.

#370
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
Era, lehet, hogy szombaton találkoztunk Pap-réten? Mi végül röviden mentünk végig, de valami nem stimmelt, mert kb. 28 km lett a végére. Talán Pap rétnél van valami kunkor? Végig a piros bicikli-jelzésen haladtunk, egy apró eltévedéssel. Nekem tetszett az út, sár nem igazán volt, néhol 1-2 pocsolya. A Nagy-Villám-tól a lefele még mindig a kedvencem :bananadan Remélem, nem fog esni addig.

B

#371
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
elvileg ugyanaz a vége mint a középnek papp réttõl......

de tavaly kb az a tizenvalahány kilcsi volt a legdurvább sárral eleresztve...:).
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#372
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hát igen, volt sár. Párszor leszálltam kogy valahol az út mellett a hegyoldalban eltoljam a bringát.
Mi a középtávon indultunk, de a srácok látták, hogy mennyire kivagyok, így párszor rövidítettünk. Nekem kemény lesz ilyen melegben a 65 km.
Dobogókõn összefutottunk Bogár Gabiékkal, õk a 120-at keresgélték emlékeik szerint, több kevesebb sikerrel.

Srácok, milyen volt a kiskör? Az elsõ 10 km aszfalt és utána?

#373
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
Bocsi pepe, nem tudtalak felhívni, mert amire odaértem a többiek már elmentek, meg amikor ott voltam még volt egy kis gondom :S

Aztán mindenki a Középtávra ment, ezt a haverom mondta, így pap-rétrõl gurultlam haza..

#374
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

adjak ?

Kösz, de a Faktorosok úgy felb*****k a búrámat, hogy elment a kedvem az egésztõl.


#375
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
meglesz peppe, igaz én röviden mek'.

#376
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
bary, rozoga: megyek haverommal vasárnap, középtáv, de csak Pap-rétnél csatlakoznánk. megcsörgethetnétek amikor indultok Visegrádról. pannon 411 ötvennyolctizennégy.
a második p néma!

#377
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

A kis rigótól lefelé a kéken a híd elõtt még mindig iszonyat dzsuva van. Készüljetek :-) Szerintem az a meredély soha nem fog kiszáradni...

Múlt héten vasárnap jártam arra, meg Pap-rét Visegrád útvonalon, minden tekerhetõ volt, kivéve az említett szakaszt. Kb. egyformán sárosak szoktak lenni. De. Híd elõtti szakaszt erdészet tökéletesen szétcseszte. Hozzájuk képest endúrósok, de még talán a quadosok is esélytelen kezdõk. Nem mintha hiányolnám õket...

Szal egy rövid szakaszon BM2005 fíling.

De azt hittem egy hét száradás valamít javitott. Majd ma kiderül.
a második p néma!

#378
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
bocs a duplázásért, csak véletlen 2X nyomtam +

#379
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Ém holnap megyek, jön az unokatesóm is. Én a középre akarok menni, õ a rövidre.
De a soraitokat olvasva kezdek kételkedni a szervezésben.
Én is írtam mailt Harangnak, nekem sem válaszolt. Igaz, csak egy utalást tettem rá, hogy ha ott lesz a pályabejáráson (vagy legalább az indulásnál) akkor megbeszélnénk az Adria túra részleteit.


Heló
Már DU találkoztam a Haranggal, és még egyik társával, és a társa azt mondta, hogy a kempingben ott alszanak, ugyh. tutira ott lesz :)

#380
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Ém holnap megyek, jön az unokatesóm is. Én a középre akarok menni, õ a rövidre.
De a soraitokat olvasva kezdek kételkedni a szervezésben.
Én is írtam mailt Harangnak, nekem sem válaszolt. Igaz, csak egy utalást tettem rá, hogy ha ott lesz a pályabejáráson (vagy legalább az indulásnál) akkor megbeszélnénk az Adria túra részleteit.


Heló
Már DU találkoztam a Haranggal, és még egyik társával, és a társa azt mondta, hogy a kempingben ott alszanak, ugyh. tutira ott lesz :)