Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
495 hozzászólás a témában

#401
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
orby én vevõ vagyok rá, mennyi?
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#402
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Eladó egy DM nevezés (hosszú távra)

#403
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Cruxos, miért van az, hogy mondjuk a Grazer Mountain Masters maratonon 35€ az elõnevezés, s 45€ a helyszíni? Mert 10 € különbség azért nem a 2-3000 HUF kontra 8000! Más példa - Dolomiti Superbike 40€/50€. Salzkammergut hasonlóképpen. 20% a különbség az elõnevezések és a helyzszíni nevezések között.

Szóval csak azt szeretném ezzel mondani, hogy egy eszes rendezõ, a helyszíni nevezést egy ésszerû "fájdalomküszöb" alatt adna, 8000 a többségnek már nagyon kemény.

8000-ért már én se mennék el. A küldöldi maratonokról nem tudok nyilatkozni, ott biztos sokkal több a szponzor, jut az adminisztrációra is, és nem gond ha a végén marad 500 póló.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#404
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Cruxos, miért van az, hogy mondjuk a Grazer Mountain Masters maratonon 35€ az elõnevezés, s 45€ a helyszíni? Mert 10 € különbség azért nem a 2-3000 HUF kontra 8000! Más példa - Dolomiti Superbike 40€/50€. Salzkammergut hasonlóképpen. 20% a különbség az elõnevezések és a helyzszíni nevezések között.

Szóval csak azt szeretném ezzel mondani, hogy egy eszes rendezõ, a helyszíni nevezést egy ésszerû "fájdalomküszöb" alatt adna, 8000 a többségnek már nagyon kemény.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#405
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Ezeket a brutális nevezési díjat azok miatt vezették be, akik mindent az utolsó pillanatra hagynak. Ez így rendben is van. A szervezõknek épp elég feladat azokban a napokban a verseny lebonyolítása. Ha a résztvevõk negyede a helyszínen akar nevezni akkor délben lenne a rajt, papírra rajzolt rajtszámok lennének és a pólót egy-két hónap után postáznák. Ebbe a tényezõben nem lehet számolni a rossz idõvel. Van olyan maraton ahol a legolcsóbb elõnevezés 2500 vagy 3000 Ft, az nem olyan horribilis bukás. Aki nem tud idõben nevezni az menjen moziba! ;)

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#406
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem egyre nagyobb gázok ezek a nevezési díjak. 8000? Na nemá! Hát ez már egy külföldi maraton nevezési díja! És (elnézést) ezért a magyar ratyiért? Fortyogok és lázadok, nem megyek - pedig régen szerettem ezt a versenyt. Nem, nem vagyok hajlandó fél évre elõnevezni...mert...csak és kész. Tök röhej, hogy már a verseny elõtt 3 héttel, nem a pálya és a verseny a téma, hanem, hogy ki hogyan tudta becsengetni a nevezési díjat. Nyilvánvaló, hogy mindenkit érzékenyen érint, akkor meg nem értem...nem az lenne a cél, ha minden bringás, aki csak számít, ott nyomuljon egy fergetegeset?
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#407
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a komjádi uszodánál lehet nevezni személyesen. Annak a boltnak a telszámát kéne elõkerseni v.hogy! Helybeliek?
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#408
Gyalogkakukk

Gyalogkakukk

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.739 hozzászólás
próbálnék átnevezni középrõl rövidre, írtam nekik emailt, nincs válasz.
kis segítséget kérnék, hogy hogyan tudom õket egyéb módon elérni... Holnap írok még egy levelet, hátha.

#409
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Hali!
Szerintem úgy érti:
-személyesen sísuliban nevezhetsz június 30ig.
-Banki utalással/postán azonban csak 25.ig.
Mondjuk nem árt megkérdezni...



Balatonregio fesztuvalra helyszinen 8e ft?:) sok.. amugy ez a nevezesi szoveg a Duna Maratonos nevezeshez volt eddig irva. A web designer sztem csak copy pastelte a dolgokat.

#410
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Hali!
Szerintem úgy érti:
-személyesen sísuliban nevezhetsz június 30ig.
-Banki utalással/postán azonban csak 25.ig.
Mondjuk nem árt megkérdezni...

#411
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Mas.
Sportaktiv erdekesseg:)

NevezésBalaton régió bringa fesztivál

Nevezési lap nyomtatható változata!ONLINE NEVEZÉSI LAP A NEVEZÉSI INFORMÁCIÓK ALATT!

ELÕNEVEZÉS

Személyesen:

SULI-SÍ KÖLCSÖNZÕBEN (Bp. Komjádi Uszoda mellett)Szerdán és pénteken 14-18 óráig.

- MÁJUS 31.-JÚNIUS 9-IG: 4000 Ft

- JÚNIUS 14-30-IG: 6000 Ft

- Crosskovácsi Maratonon június 11-én: 4000 Ft

Helyszíni nevezés (Visegrád)július 1-én szombaton 10-20-ig 8000 Ft
július 2-án vasárnap 7-9-ig 8000 Ft

- Postai úton:

június 25-ig

A nevezési lapot és a nevezési díj befizetését igazoló csekk másolatát tedd borítékba, és küldd az alábbi címre: Sportaktív Klub, 1066 Budapest, Lovag u. 17.


- Interneten:


Június 25-ig, itt a www.sportaktiv.hu honlapon.


A nevezési díjat banki átutalással a


MKB 10300002-20232373-00003285


>bankszámlánkra utalhatod.


Kérünk, hogy banki átutalás esetén az átutaláskor a megjegyzés rovatba írd be a verseny nevét, a nevedet és a címedet, mert csak így tudunk regisztrálni!


A nevezési díj postán ill. interneten fizetõk esetében a következõk szerint alakul:

június 11-ig 4000 Ft


június 12-25-ig feladott nevezés 6000 Ft
FONTOS! CSAK AZOKNAK A NEVEZÉSÉT TUDJUK ELFOGADNI ÉS REGISZTRÁLNI AKIKNEK A NEVEZÉSI DÍJ BEFIZETÉSÉT IGAZOLÓ FELADÓVÉNYE, ILLETVE BANKI ÉRTESÍTÕJE JÚNIUS 25-IG MEGÉRKEZIK!


Ez itt kicsit nem stimmel szerintem...

#412
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Sziasztok.

Kerdes: Palyabejaras. 10kor Visegradon kell talizni szombat ill vasarnap. Oda ki hogyan jut el? Nekem Obuda a startallomas.

Kicsit sok lenne kilometerben, ha innen kibringaznek Visegrad, majd kozeptav palyabejaras 65 km, majd onnan haza bringaval:)

[hazafele amugy is bringaval jonnek]

#413
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás

Ki is választottam a 41-est. Ez hoz szerencsét, ha már erõs nem vagyok. :)

Nekem meg a foci VB-re tisztelettel a 11-est osztották!

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#414
zaskarrace

zaskarrace

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás

Had mondjak én is valami pozitív dolgot. 11-én éjfélkor, azaz a 4000 FT-os elõnevezés lejártának pillanatában neveztünk, internetes banki átutalással fizettünk. Most néztem meg, mindkettõnk neve mellett ott, hogy a "fizetve".


Én meg mondok még pozitívabbat...13.-án vettem észre, hogy lekéstem a 4000 Ft-os nevezésrõl. Felhívtam Harangvölgyi urat, hogy megoldható lenne-e még két személynek a 4000 Ft-os nevezés. Azt mondta igen. Interneten azonnal elutaltam a 8000-et, másnap már meg is jelent, hogy "fizetve". Teljesen korrektek voltak.

#415
Nagy Tibor

Nagy Tibor

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Had mondjak én is valami pozitív dolgot. 11-én éjfélkor, azaz a 4000 FT-os elõnevezés lejártának pillanatában neveztünk, internetes banki átutalással fizettünk. Most néztem meg, mindkettõnk neve mellett ott, hogy a "fizetve".

#416
Mango

Mango

    vendég

  • fórumtag
  • 126 hozzászólás

8-án elutaltam nekik a pénzt,de továbbra sem jelenik meg az elönevezésnél a nevem mellett a "befizetve".Irtam mailt a cimükre,reakció semmi:( ötlete van valakinek,hogy tudnám megnézni,hogy nevezve-e vagyok?Vagy majd Visegrádon nézek nagyot???

Szia!Ne aggódj,én a BM elõtt egy nappal vettem észre,hogy nincs a nevem mellett hogy "fizetve".Felhívtam Harangvölgyi urat,és megnyugtatott hogy az korántsem a végleges lista,még a verseny napján is frissítik..úgyhogy minden rendben lesz!Hittem neki,rendben is volt.

#417
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Nagykovácsiban lehetett utoljára 4000-ért nevezni és a rajszámot is átvehetted. Így a legtisztább.


Ki is választottam a 41-est. Ez hoz szerencsét, ha már erõs nem vagyok. :)
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#418
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ez komoly? Mármint van rá lehetõség, vagy csak poénból írtad...

Engem a túra érdekel, a nem versenyezni akarok...

(Sorry az elõzõ dupla postért)

azt meg bármikor +teheted, tömeg nélkül....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#419
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

Remélem nem lesz gond.Megyek legfeljebb rajtszám nélkül :)

Ez komoly? Mármint van rá lehetõség, vagy csak poénból írtad...

Engem a túra érdekel, a nem versenyezni akarok...

(Sorry az elõzõ dupla postért)

#420
MC Pite

MC Pite

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.388 hozzászólás

hali nincs valakinek eladó nevezése? (Rövid)
ha igen küldjön privit!

Húúú, az engem is érdekelne!
(középtáv)