Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Duna Maraton -- 2006. július 2.

- - - - -

  • Please log in to reply
495 replies to this topic

#381
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Keveset jársz arra.:) Bár az igaz, hogy 3-4 hét száraz idõ kell neki, hogy jó legyen. De ilyen hely van még pár a környéken.

Holnap sajnos nem tudok menni a pályabejárásra, mert nem lett kész a bringám.

adjak ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#382
rozoga

rozoga

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Helló
én voltam az egyik, a 6-ból, akik ma raczgerrel mentek pályabejárásra.
Én nem jeleztem részvételemet, mert csak az utolsó pillanatban döntöttem, hogy megyek! Gondoltam, úgy is lesznek ott már mások!
közülünk 1rõl tudom, hogy kedden írt mail-t, DE VÁLASZT NEM KAPOTT RÁ!!

Holnap mennék ujra, nem volt elég a mai 53Km, jön valaki 35km-es bejárásra??? :D


Ém holnap megyek, jön az unokatesóm is. Én a középre akarok menni, õ a rövidre.
De a soraitokat olvasva kezdek kételkedni a szervezésben.
Én is írtam mailt Harangnak, nekem sem válaszolt. Igaz, csak egy utalást tettem rá, hogy ha ott lesz a pályabejáráson (vagy legalább az indulásnál) akkor megbeszélnénk az Adria túra részleteit.

#383
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts


Vasárnap nekem 99%, Kacsa esélyes.

Korai indulás, még hûvösben érdekel vkit?


Nekem DM kimarad tutira. Helyette nagyon koran reggel 1 kis HHH sargan, meg teglagyari emelkedo.

#384
bary

bary

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 posts

Csak csendben kérdezném, hogy akik a mai DM pályabejáráson voltak, azok ezt korábban jelezték mailben a szervezõ Sportaktív Klubnak?:chin:


Helló
én voltam az egyik, a 6-ból, akik ma raczgerrel mentek pályabejárásra.
Én nem jeleztem részvételemet, mert csak az utolsó pillanatban döntöttem, hogy megyek! Gondoltam, úgy is lesznek ott már mások!
közülünk 1rõl tudom, hogy kedden írt mail-t, DE VÁLASZT NEM KAPOTT RÁ!!




Holnap mennék ujra, nem volt elég a mai 53Km, jön valaki 35km-es bejárásra??? :D

#385
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Keveset jársz arra.:) Bár az igaz, hogy 3-4 hét száraz idõ kell neki, hogy jó legyen. De ilyen hely van még pár a környéken.

Holnap sajnos nem tudok menni a pályabejárásra, mert nem lett kész a bringám.


#386
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 posts
A kis rigótól lefelé a kéken a híd elõtt még mindig iszonyat dzsuva van. Készüljetek :-) Szerintem az a meredély soha nem fog kiszáradni...

#387
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Csak csendben kérdezném, hogy akik a mai DM pályabejáráson voltak, azok ezt korábban jelezték mailben a szervezõ Sportaktív Klubnak?:chin:


#388
raczger

raczger

    vendég

  • fórumtag
  • 116 posts
CSásztok!

Most értem haza a Duna maraton pályabejárásáról
Hát, lenne 1-2 szavam: 6-an voltunk, és egy rendezõ sem jött el, és nem tudtuk, h most merre, felhívtuk az egyk szervezõt, aki csak makogott valamit, így hát találomra mentünk erre-arra, remélem a többiek holnap több sikerrel mennek

#389
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
A Duna Maratonon legalább használható ruhát adnak, amit nemcsak XL-es alvópólónak tudok használni, hanem csini nõi felsõként. Igaz, a pasiké nem volt ennyire csinos, de az övék is jó anyagú. Állítólag idén is hasonló lesz a minõség.
De ez az egyetlen olyan maraton, ahol külön gondolnak a nõi nem igényeire (tudtommal).
Mezrõl idehaza pedig egyelõre nem érdemes álmodozni (mármint hogy azt kapnánk a nevezésért cserébe!).
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#390
kezdo

kezdo

    vendég

  • fórumtag
  • 26 posts

Cruxos, miért van az, hogy mondjuk a Grazer Mountain Masters maratonon 35€ az elõnevezés, s 45€ a helyszíni? Mert 10 € különbség azért nem a 2-3000 HUF kontra 8000! Más példa - Dolomiti Superbike 40€/50€. Salzkammergut hasonlóképpen. 20% a különbség az elõnevezések és a helyzszíni nevezések között.

Szóval csak azt szeretném ezzel mondani, hogy egy eszes rendezõ, a helyszíni nevezést egy ésszerû "fájdalomküszöb" alatt adna, 8000 a többségnek már nagyon kemény.

Bizony,bizony!
Ráadásul a Dolomit marathon-on, nem egy pólót adtak, hanem egy mezt, amit a mai napig használok!

#391
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 posts

Haat ugy adodott, hogy a szombati nap jobb lenne megis nekem. Ki hogyan jut ki? Visszafele mar haza tekerek.

Vonat-rev? Megy igy valaki?

Ha nem tudok kijutni, marad vasarnap.

Próbáltuk a szombatot (10), de csak nem jött össze egyikünknek sem:(.

Vasárnap nekem 99%, Kacsa esélyes.

Korai indulás, még hûvösben érdekel vkit?
a második p néma!

#392
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Haat ugy adodott, hogy a szombati nap jobb lenne megis nekem. Ki hogyan jut ki? Visszafele mar haza tekerek.

Vonat-rev? Megy igy valaki?

Ha nem tudok kijutni, marad vasarnap.

#393
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 posts
Vasárnap én is mennék egy pályabejárásra, ha lehet.
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#394
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

EN vasarnap mennek. Kerdes hogy juthatok el [biciklivel, de nem 2 kereken] leggyorsabban a revhez? Kocsi nincs.

Kitekerni, utana menni 1 kozeptavot, majd hazatekerni.. na erre meg nem vagyok felkeszulve :)

Ha elkészül a karikám holnapig, akkor el tudlak vinni, és vissza is tudlak hozni. A többit majd privátban este.


#395
dzsonhee

dzsonhee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 687 posts
  • LocationBad Goisern
például nyugatiban felszállsz 8:30as vonat az megáll nagymaros-visgrád állomáson 9:34kor és komp megy át 9:45kor
mi is azzal megyünk

#396
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

hali. Jön valaki szombaton szervezett pályabejárásra? Hol van a Sirály étterem? Balázs


EN vasarnap mennek. Kerdes hogy juthatok el [biciklivel, de nem 2 kereken] leggyorsabban a revhez? Kocsi nincs.

Kitekerni, utana menni 1 kozeptavot, majd hazatekerni.. na erre meg nem vagyok felkeszulve :)

#397
orby

orby

    vendég

  • fórumtag
  • 111 posts

orby én vevõ vagyok rá, mennyi?


4-ért viheted

#398
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

hali. Jön valaki szombaton szervezett pályabejárásra? Hol van a Sirály étterem? Balázs

A révvel szemben a sarkon.


#399
Spiltyu

Spiltyu

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts

próbálnék átnevezni középrõl rövidre, írtam nekik emailt, nincs válasz.
kis segítséget kérnék, hogy hogyan tudom õket egyéb módon elérni... Holnap írok még egy levelet, hátha.


Ha minden áron át akarsz nevezni, akkor inkább középrõl a hosszúra nevezz :) Én is ott megyek :) Óriási buli lesz, alig várom már.

#400
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 posts
hali. Jön valaki szombaton szervezett pályabejárásra? Hol van a Sirály étterem? Balázs