Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#1921
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Akkor neked szerintem egy Wing Flex-es Fizik nyerget kellene kipróbálni.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1922
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
Nekem is volt Lookin-om és nekem meg az nem jött be. Szerintem nekem a széles nyergek nem jönnek be mert egy idõ után ugy elnyom valamit a belsõ combomnál hogy elzsibbadt a lábam. Mondjuk ez egy kölcsön nyergen volt de akkor is szerintem ilyet nem okozhatna egy nyereg sem. (lookin is széles volt nekem)
Ugyhogy szerintem az lesz a jó ha lövök valahonnan egy olyan nyerget ami relative keskeny és jól tartja az ülõcsontokat és védi a lágy részeket, azt majd betörjük egymást...

#1923
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
nekem pl. nmemigen jön be a Selle Italia XR..

#1924
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Mire kerül fel koronaként!?
Mert szépnek szép, az már szentigaz!
/Azért vicces, megboldogult ifjúkoromban csak álmodtunk egy ilyen nyeregrõl, aztán az egyik srácnak a kamionos faterja beújított egy SelleItalia nyerget. Õ lett az isten! Ma meg.../

#1925
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ha minden igaz, csütörtökön érkezik az új nyergem :)

Feltöltött kép

karbon sines Thoork Team Edition.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1926
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Aha, értem.
Haverral együtt tekertünk a hétvégén, Õ nagyon morgott miatta. Örült, hogy el tudta adni. Aztán aki megvette, az is hamar felrakta az "apróba". Persze ez egy szubjektív kategória. :)

g'bor.
A LOOKIN Royalgel sorozata. Tudom, nem a legkönnyebb nyergek, de még sem a sport, sem a túra nyergei nem okoztak csalódást, és már régi túratársam is "átnyergelt" erre a típusra, mind túrára, mind sport célra.

#1927
g'bor

g'bor

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
zsizsi!
Ha szabad kérdezni, melyik ez a gyártó, ami ennyire bevált?

#1928
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
kidolgozásra sokkal minõségibbnek tûnik a hasonló árban kapható nyergeknél. így értettem. kényelem tekintetében segge válogatja... nekem jó lesz remélem

#1929
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Kemény dió. Nekem szerencsém van, régesrégen belenyúltam a jóba, és azóta csak egy gyártó típusait veszem. Még nem csalódtam. Azért idén újítok, és egy Brooks nyereg kerül az egyik új bicóra. De arra az lesz a jó!
Majd összecsiszolódik a popóm és a nyereg. :D

#1930
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Akkor ilyet is csak próba után veszek. Kényelmetlen a Nisene... :(
Ez pedig a hetedik nyergem.

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1931
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Bocsi!
Van itt a fórumon olyan, aki örült, hogy megszabadult tõle. De, ha a Te hátsód bírja...!

#1932
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás

szerintem puhának néz ki, de mire kell?hogy az után lévõ okosok már tudjanak erre megfelelõ választ adni


Egy nap mégis csak több! :D :D
Ez egy legenda, aki nem tudná. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#1933
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jóságról azért egy nap után ne ;)
nem mindenki dicsérte ebben a topikban se pl..

#1934
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
vettem ma egy selle italia x0 nyerget kemény 3ezer pénzér' a városi gépre... szerintem megérte. ajánlom az olcsódejó nyerget keresõk figyelmébe.

#1935
Merida-harcos

Merida-harcos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 334 hozzászólás
Sajnos nem pesti vagyok, valszeg rendelés lesz. Minden esetre azért köszi a segítséget !!

nagyon egyénfüggõ, nem véletlenül gyárt pl. a Specialized többféle szélességben nyergeket... pár pesti boltban bele lehet futni a "seggszélességmérõ"-be :) persze csak Speci nyergekhez jelent garanciát, de azért nyilván el lehet indulni az alapján



#1936
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás

Én USE SX-et haználok kb. 10 éve. Jó.


ja, csak annak az ára is más kategória. annyiért már össztelós vázat vesz...

#1937
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Én USE SX-et haználok kb. 10 éve. Jó.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1938
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Van valakinek tapasztalata rugós nyeregcsõ ügyben?
Nézegettem ebay-en régebbiket RockShox-ban, van új pl Promax, Kalloy, Tranz-X de még van egy pár nekem ismeretlen márkában pl Nashbar, Guizzo, System Ex, Raleigh, Outland, Ascent.
Mit tanácsoltok érdemes venni rugós nyeregcsövet és ha igen melyiket?
Válaszokat elõre is köszönöm!

nem, egy kalap szart sem érnek...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1939
_and/or_

_and/or_

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
Van valakinek tapasztalata rugós nyeregcsõ ügyben?
Nézegettem ebay-en régebbiket RockShox-ban, van új pl Promax, Kalloy, Tranz-X de még van egy pár nekem ismeretlen márkában pl Nashbar, Guizzo, System Ex, Raleigh, Outland, Ascent.
Mit tanácsoltok érdemes venni rugós nyeregcsövet és ha igen melyiket?
Válaszokat elõre is köszönöm!

#1940
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Hali! A segítségeteket kérném!
Egy közel száz kilós emberke (jómagam) alá mennyire jó választás egy Ritchey Streem WCS nyereg ?
Expo-n nézegettem, nagyon jónak tûnt, de hát nem volt alattam, nem tudtam kipróbálni...

Köszi elõre is a segítséget!

nagyon egyénfüggõ, nem véletlenül gyárt pl. a Specialized többféle szélességben nyergeket... pár pesti boltban bele lehet futni a "seggszélességmérõ"-be :) persze csak Speci nyergekhez jelent garanciát, de azért nyilván el lehet indulni az alapján

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.