Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#701
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
de ha bejön, és számít akko r van belõlük általában titánpálcás full extrás és könnyû verzió. persze azok drágák
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#702
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Tudom, hogy nehezek, de egy próbát tehetnél a WTB nyergekkel, sokan szokták szeretni õket, és nem is drágák, ha mégsem tetszene.

#703
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 hozzászólás

Na de mi tartott 3 évig? :)


Tetszett külsõre (súlyra pláne) és reménykedtem, hogy egyszer talán megszokom, összetörünk, ilyesmi.Úgy gondoltam két évig, h ez jó nekem.De miután a harmadik évben sikerült kijutnom Livignoba bringázni egy hetet, ott rájöttem, h mégsem az igazi.Kb ennyi.

#704
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Na de mi tartott 3 évig? :)

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#705
löpapp

löpapp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 406 hozzászólás
3 évig használtam Selle Italia slr-t, de rájöttem, h ez mégsem az én ülésem.Idén vettem egy Fizik gobi-t, mentem már vele kb 1500km-t, de sajna ez sem jött be.Ha ezeket kilõttem, akkor van olyan esetleg, amivel ne is próbálkozzak?Szimpik még a Ritchey nyergek (marathon) és sokan dicséritek a Specialized nyergeket, ezek közül a Phenom az, ami tetszik.Tudom, h tuti választ nem kapok, de azért hátha van valami tippetek.Ja és montin használnám!Köszi!

#706
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

itt is van az apróban.


leginkább csak volt, már nem találom. ebayen tuti van, nem is egy. pl max flite gel flow, postával együtt is egész olcsó.

#707
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

engem is érdekel, ki árulja a teszt nyergeket...


itt is van az apróban.

#708
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
engem is érdekel, ki árulja a teszt nyergeket...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#709
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Link?

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#710
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
sziasztok! látok egykét helyen selle italia tesztnyergeket elég jó árban. ezeket érdemes megvenni, ugyanolyanok, mint az eredeti, csak a színük más?

#711
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház

Ha garantálod hogy beválik...akkor elgondolkodok egy gyûjtésen :)

Na ettõl szép a nyereg vadászat, hogy a kutya nem tudja garantálni, hogy neked beválik -e.
Én egy Toupe-t cseréltem el az SLR-re, mert a Toupe törte a seggem. A srácnak meg az SLR törte a seggét és kapóra jöttünk egymásnak.
De kész lutri az egész.

Mondjuk egy olyan nyereggel (SLR), amire az esetek 90%-ában pozitív visszajelzések érkeznek, nagyobb eséllyel jutsz révbe. így utólag én azt mondom megérte kifizetni érte azt a nem kevés pénzt. Az egyik-, ha nem a legfontosabb alaktrész a gépen.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#712
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás

Patakinak is Rival van ha jól tévedek, de Melihercsiknek tuti ha ismered õt, de jöhetsz Szécsénybe is itt négyen használjuk van mind két méretben.:)

Valakit lecsekkolok majd. Bár azt írják hogy inkább terepre ajánlott. Errõl velemény?

#713
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Voltam, N. az igazi kereskedõ formáját hozta: "Gergõ bazmeg szar lesz az neked, törni fog" :D
Majd elnézek Szécsénybe Rivalra vadászni :)
Amúgy ez szivatás vagy tényleg ilyen mérõszivacs?

Patakinak is Rival van ha jól tévedek, de Melihercsiknek tuti ha ismered õt, de jöhetsz Szécsénybe is itt négyen használjuk van mind két méretben.:)

#714
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Ha garantálod hogy beválik...akkor elgondolkodok egy gyûjtésen :) De a cikkrõl ne mondj le, jó lenne egy kényelmi kiskáté. Hogy milyen stílushoz mik válnak be és hasonlók.

#715
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
igen sajnos tipikusan olyan valami, hogy jó ÉS megkérik az árát. hogy tudjad, hogy jót vettél :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#716
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás

a specializednek van ilyen szivacsa, de az csak azt mondja meg, melyik speci nyereg való neked, másra nem tudom lehet-e konvertálni

Ez nem hangzik túl gazdaságosan :D Megnéztem az SLR nyerget. Minden vélemény olvadozós róla, aztán megnéztem az árát...hátö...

#717
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a specializednek van ilyen szivacsa, de az csak azt mondja meg, melyik speci nyereg való neked, másra nem tudom lehet-e konvertálni

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#718
grigo

grigo

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Voltam, N. az igazi kereskedõ formáját hozta: "Gergõ bazmeg szar lesz az neked, törni fog" :D
Majd elnézek Szécsénybe Rivalra vadászni :)
Amúgy ez szivatás vagy tényleg ilyen mérõszivacs?

#719
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Nagyon tudnám értékelni, de bennem is hasonló dolgok merülnek fel.
Hosszú stucnivel megyek, alapból úgy ülök mint egy országútin, ott is bringázom és viszonylag hátul ülök a nyeregben, nem tudok az orrán kuporogni. Így alakult ezen már nem fogok tudni változtatni. Lementettem az összes ülõcsontos cikket és amint találok itthon szivacsot és meglesz a csontméretem el is kezdem bogarászni, hogy mennyit kéne ráhagyni, vagy épp levonni belõle. De jó lenne egy ilyen cikk, sõt továbbmegyek, össze lehetne kombinálni minden olyannal ahol a kényelmi szempont számít: nyereg, betét, cipõ, bukóválasztás ilyenek.


Bemész Velosportba van nekik ülõcsont mérõ szivacsuk.

#720
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

volt rival-om, most titán pálcás format sl-em van
mégis, a kemény slr jobb. ad alátámasztást.


Valószínûleg a súlyoddal van a baj, az én 95-100 kg súlyom alatt ad alátámasztást, kilapul a szivacs...:)