Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#2701
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
bikeb.: tényleg!

viszont így két ellentétes vélemény van égen-földön...

megyek, megnézem a "Testbike"-on...

vicc volt :-)

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#2702
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
fizik nisane két év használat után is nagy királyság :cool2: bár hogy pont olyat lehet-e kapni? elég érdekes a felülete.

#2703
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Kérdésem: A legutóbbi Magban tesztelt Decathlon bringán lévõ ülés kapható-e külön, hol, mennyiért? Minden részlet érdekel.
Tapasztalatoknak nagyon örülnék, bár nem hiszem, hogy sok van egy ilyen modellnél, ami sztem mostanában került piacra. De szívesen olvasok a márka más modelljeirõl is.

Thanxxxxxxxxxxxxx.


xian: Igen, már kérdezted. Válasz: #167

#2704
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
thx xle

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#2705
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Richie: rosszul írták, az Avatar Gel mindkét felhasználási területre megfelel, ahogy a Speci nyergek nagy része. Csupán a kifejezetten versenyzésre szánt outi nyergek esetében van jelentõs eltérés.


köcce
megyek megveszem:D

#2706
Stef

Stef

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Sziasztok,
Tudna valaki olyan üzletet ajánlani Bp-en, ahol még lehet WTB Pure V ProGel nyerget venni?

Köszi

#2707
xle

xle

    vendég

  • fórumtag
  • 155 hozzászólás

lehet hogy már kérdeztem:

a Kelly's Kbix nyergeirõl van valakinek tapasztalata?
kényelmes?
tertós?
7200 HUF körül van a titánsines, 205 g-os verzió...
a jelenlegi WTB 346 g.


Amilyen a Hacker-hez jön, az borzasztó kényelmetlen. Haver szidja, hogy már pár km után széttöri a hátsóját. Múltkor kipróbáltam én is, egy kilcsi elég volt.
"Nem felejtem soha el, hogy ki volt mindig velem, azt is mindig tudni fogom, ki fordult ellenem."

#2708
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Richie: rosszul írták, az Avatar Gel mindkét felhasználási területre megfelel, ahogy a Speci nyergek nagy része. Csupán a kifejezetten versenyzésre szánt outi nyergek esetében van jelentõs eltérés.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#2709
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
lehet hogy már kérdeztem:

a Kelly's Kbix nyergeirõl van valakinek tapasztalata?
kényelmes?
tertós?
7200 HUF körül van a titánsines, 205 g-os verzió...
a jelenlegi WTB 346 g.

Vegyipari Technikus, Biológia Tanár, Specialized Epic Marathon, Lumix G80, Golden retrievers


#2710
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
sziasztok!

segítsetek légyszi!kinéztem egy Speci nyerget névszerint az Avatar-géles verzóját.
aztán elkezdtem nézelõdni,hogy hol tudnám megvenni.rátaláltam a bikediscount.hu-n.ott viszont azt írják róla a "tulajdonságok" rovatban,hogy országúti nyereg.én viszont mtb-cc/maratonra használnám.
most akkor mi van?esetleg az "országúti" nyergek nem bírják annyira a strapát?

elõre is köcce!

#2711
Fory

Fory

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Mit jelent? Crn Ti Alloy?
Köszi
A hazád ott van, ahol nem kell magyarázkodnod.

#2712
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Mondom, 120 kilcsi felett...;) (azt elhiszem, hogy 50 km-re kényelmes)

(pap(p) rétet ne is említsd - fáj a szívem - mikor lesz már tavasz? )
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2713
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Annyit még hozzáfûznék, látván itt sok belinkelt cuccot, hogy nekem minden hímzett (sok darabból álló ülésborítással rendelkezõ stb...) régi nyergem elkezdte törni a hátsóm 120 kilcsi után. Szóval aki hosszútávon teker, érdemesebb nagyon "egy darabból álló" borítású nyerget zúznia, mert 100on túl még a legkisebb hímzés is élénk nyilalást produkál minden kátyún...;) (csak mert a Speckóra ránéztem, s már a látványtól belesajdult...)

no majd Dante, eccer odaadom a dawg-ot egy körre papp réten, és megtapasztalahtod azt a specko avatar gel-est....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2714
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Annyit még hozzáfûznék, látván itt sok belinkelt cuccot, hogy nekem minden hímzett (sok darabból álló ülésborítással rendelkezõ stb...) régi nyergem elkezdte törni a hátsóm 120 kilcsi után. Szóval aki hosszútávon teker, érdemesebb nagyon "egy darabból álló" borítású nyerget zúznia, mert 100on túl még a legkisebb hímzés is élénk nyilalást produkál minden kátyún...;) (csak mert a Speckóra ránéztem, s már a látványtól belesajdult...)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2715
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem high-end kategóriában a Fizik nem is drága - hiszen 6000+ már kapsz egy tök jó nyerget! Ezt összehasonlítva mondjuk egy Selle Italia árával azért egész korrekt. Ami kritikát viszont mondok rá, hogy egyrészt nagyon kopik (gél elszinezõdik), sín megnyomódik, másrészt meglehetõsen nehéz, SOKKAL (50 g) nehezebb, mint a listasúly, ami azért már tetemes szórás! Nekem Nisene CP van, bár picit bánom, mert nincs igazán számomra (már) értelme a gélnek, s csak plussz teher. Mondjuk úgy, hogy ideiglenes maradványalkatrész a korábbi bicómról, merthogy egy SLC-re nincs még meg a zseton...
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#2716
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Úgy látom a fórumon sokan nagy örömmel nyüstölik a WTB nyergeket és ezzel én is így vagyok.Nekem egy WTB Speed Comp van kb 400g és nagyon kényelmes.Közepes távú túrákra tökéletes!
Most fogom lecserélni valami könyebbre, keskenyebbre és keményebbre(de nem kényelmetlenebbre) mivel maratonra használom a bringát és ott már másabb az üléspozíció.
Aki nem durván küldi de szeret jókat tekerni annak nyugodt szívvel ajánlom.
Én 10000 km-t tekertem vele és teljesen megvagyok elégedve.

#2717
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

http://ebike.hu/termekek/nyereg/2135 - vkinek tapasztalat errõl? nagyon kemény, szar?


- egészségügyileg uolyan http://ebike.hu/termekek/nyereg/410 egy ilyen mélyedéses nyereg, mint egy üreges? uazt a hatást éri el?

inkabb ez? ez teccik...
http://ebike.hu/termekek/nyereg/1686

azt a speckót nagyon nem szokták agyondicsérni a tesztekben - bár nyerget tesztelni hogy az igaz legyen, az lehetetlen kb, de itt vmi labortesztek is voltak-....
ha speckó akkor ez...igza drága meg nehéz, de majd +mondom nekem menyire jött be....
http://www.specializ...uti/avatar_gel/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#2718
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Fizik olyan 7-8e volt boltban!
És az Atlas-t nem ajánlom igazából senkinek, nem tudok elképzelni olyan hátsót ami alá az való...
Ha nem Endre lenne, igazat kéne adnom neki :)

#2719
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Sztem igen, úgyse lóg be a .....

#2720
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
http://ebike.hu/termekek/nyereg/2135 - vkinek tapasztalat errõl? nagyon kemény, szar?


- egészségügyileg uolyan http://ebike.hu/termekek/nyereg/410 egy ilyen mélyedéses nyereg, mint egy üreges? uazt a hatást éri el?

inkabb ez? ez teccik...
http://ebike.hu/termekek/nyereg/1686