Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Nyereg, ülés, sámli, fotel etc....

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2933 hozzászólás a témában

#2661
szaBike

szaBike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Tudnátok mondani nekem 10 és 20e közötti Ti sínes nyergetket?Már erõsen csereérett a 450g-os WTB nyergem.Idáig az SKN Pro val szemezgettem, de WTB Rocket Team Ti vagy a WCS sem lehet rossz. Egyéb lehetõségek?

#2662
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs

Lassan fél éve használok fizik Gobi-t.Ha nem zavar , hogy kemény mint a kõ, akkor elégedett leszel vele.


köszi!

áh nem kemény nem kell

wtb lessz akkor

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2663
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Lehet valahol kapni Lepper nyerget? Egyáltalán gyártják még?

Vagy tudna vki más jó nyerget ajánlani?

A Fizik nagyon jó nyereg, a Freak meg jól is néz ki! Csak ne üsd szét. Gulyás Misi sokáig Nisene-t használt.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#2664
kezdo

kezdo

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás

a Gobi nyeregröl mik a tapasztalatok!?
most tervezek veni egyet fr felhasználásra kellene


Lassan fél éve használok fizik Gobi-t.Ha nem zavar , hogy kemény mint a kõ, akkor elégedett leszel vele.

#2665
vendég_nhunor_*

vendég_nhunor_*
  • vendég
Az alábbi ülést néztem ki (dh-ra)

Specialized BG Sport?

http://ebike.hu/termekek/nyereg/1686

5000 .-

BG2 sport; 8700 .-

BG és BG2 között mia különbség? (újabb modell); uolyan méret, uaz a súly...

Vagy tudna vki más jó nyerget ajánlani?

#2666
salieri.

salieri.

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
sziasztok ! nyerget szeretnek venni mert a regi brutalis 8 ezret szanok ra mit tudtok ajanlani ? kineztem egy ilyet akciosan 8 ezer ft http://ebike.hu/termekek/nyereg/424 vagy jobban jarok egy wtb vel ?

#2667
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
a Gobi nyeregröl mik a tapasztalatok!?
most tervezek veni egyet fr felhasználásra kellene

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#2668
SIMMONS

SIMMONS

    vendég

  • fórumtag
  • 172 hozzászólás
Nem Tudja vki, hogy hol lehet venni TIOGA DS ülést, esetleg ki forgalmazza??

#2669
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
nem hiszem, hogy erre lennének ilyen szabályok, inkább, kényelem, szokás kérdése, csak akkor derül ki, ha kipróbálod...
vagy pedig megnézed, hogy a mostani nyerged milyen széles, és ahhoz képest milyet szeretnél..

#2670
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 hozzászólás
Hogyan számolhatnám ki a megfelelõ nyeregszélességet. Specializedet szeretnék és azok 3 féle méretben készülnek. Nem tudom mi a szakszerû mérés. Meg nem túl könnyû a saját seggemet méricskélni.

#2671
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
köszönöm a gyors választ. én 54 kiló vagyok, tehát valószínûleg alattam is csillapít valamennyit. a forma a lényeg, úgyis csak cicanaciban használnám. tehát jó vételnek tûnik.

#2672
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

bbb anatomicdesign /compdesign ról van vkinek tapasztalata/véleménye? a sima és a ctl es verzió is érdekel...


Compdesign-om van december óta a városi bicón. Nem rossz. Az üvegszálas ülõfelület meglepõen rugalmas (majdnem fél centit beül ha ráteszem a 60 kilómat :eek:) úgyhogy csillapít valamennyit. Alapvetõen jó formája van szerintem, de elég kemény, úgyhogy volt már kényelmesebb nyergem. Vagy bélelt naci kéne, vagy még 30g szivacs a nyeregbe.


Amúgy egyelõre jól bírja, újszerûnek néz ki.

#2673
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

hmm ez az acor jókat tud olcsón

nem tud valaki ajánlani egy jó kis dhs nyerget, ami olcsó és könnyû? ha kemény nem baj, mert már hozzászoktam ezzel a flatlandes kõvel a seggem alatt... mindent túl él, de nagyon kemény és majd 500 gramm
szóval le kéne adni 2-300 grammot ;)


Nézd meg az altrix dh nyergét......
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#2674
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
bbb anatomicdesign /compdesign ról van vkinek tapasztalata/véleménye? a sima és a ctl es verzió is érdekel...

#2675
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
hmm ez az acor jókat tud olcsón

nem tud valaki ajánlani egy jó kis dhs nyerget, ami olcsó és könnyû? ha kemény nem baj, mert már hozzászoktam ezzel a flatlandes kõvel a seggem alatt... mindent túl él, de nagyon kemény és majd 500 gramm
szóval le kéne adni 2-300 grammot ;)

#2676
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

--ez lenne az az acor?--

A Mali honlapján 6250 Ft van írva, ennyiért vettétek ti is?


illetve Valeria Victrix-hez:
ezt a véleményt a Ritchey Vector Groove sorozatra írtad, vagy csak úgy általában a Ritchey nyergekre?

Amirõl kérdeztél, arra válaszoltam. De hogy egyértelmû legyen - Ritchey Vector Groove Pro. Mellesleg már nem gyártják, így annyi van, amennyit a raktárak mélye õriz.


#2677
szocsek

szocsek

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás
múltkori kérdésem óta megvettem a Speci BG Avatar Gel -t. Nincs nagy összehasonlítási alapom, korábban a géppel együtt adott "gyári" nyerget hasznátam. A nagy különbség nem is abban van, hogy ez kevésbé nyomja meg a farcsontokat (azért ebben is jobb...), hanem tényleg nem zsibbad a fenekem, combom és kuki-környékem hosszabb nyeregben ülés után sem! Szóval nem olcsó, de igaznak tûnik a szöveg az anatómiai kialakításról és a jobb vérellátásról.

#2678
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
igen, az. nekem még rájött a postaköltség is.
de kezd el keresni idõben, mert tavaly is elég neccesen találtam a ProBike-ban. hamar elfogyott a készlet mindenhonnan

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#2679
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
--ez lenne az az acor?--

A Mali honlapján 6250 Ft van írva, ennyiért vettétek ti is?


illetve Valeria Victrix-hez:
ezt a véleményt a Ritchey Vector Groove sorozatra írtad, vagy csak úgy általában a Ritchey nyergekre?

#2680
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Acor rulez! Most cseréltem le egy szivacsos szépnagynehéz b+ ot és semmi töriaseggem meg ilyesmi. Mindez 104kg-al!
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers: