Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1921
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
A második kör, az mit takar? Valahol balaton környéket? Esetleg Káli-medence? Az nagyon szép.

#1922
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Tailor: Ja, visszaolvasgattam és próbáltam kimazsolázni a már jelentkezetteket.

Szilárd: Tudom, hogy nem vagyok az általad megadott intervallumban, de azért remélem, hogy összejön...

Kboy és mezben érdekeltek: Lehet, hogy ki tudnánk küszöbölni a kis létszámból adódó problémákat, ha összedolgoznánk Charonnal és kérnénk mondjuk valami jól látható plusz feliratot a standard BMFT-mezekre a következõ körben. Példának okádék: Kelly's Klub Section vagy mittomén... Amúgy nekem is kell...

Tigga': Nekem mûxik az Acor a Wellgo stoplimmal. Igaz, hogy a bal oldal mutat némi bizonytalanságot, fõleg belépéskor, de ettõl még bõven használható. A közlekedõs bicómon feltétlenül. Tehát kezdhetsz gondolkodni a "lezsírozáson"! Várom az üzit. Köszi!

#1923
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Most akartam beírni magam, de látom, már megtetted.Köööösziiii


Edit:
A hangulatról a mézpálinka gondoskodik?:D

#1924
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Egészet másold:

II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó Veszprém 2006.06.04.
résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
Tailor
gyömrõi
bikebuddha

#1925
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó - Veszprém

Kedves Szaktársak! (Túra után Szagtársak...)

Temérdek mélyreható agymunka után (:) ) megszültem az idõpontot: 2006 június 4. (Pünkösd vasárnap)

Elnézést kérek azoktól, akiknek az idõpont nem felel meg. A következõk miatt döntöttem így:

- Ezen a hétvégén semmilyen komolyabb hazai verseny nincs, ami esetleg "elvinné" az embereket.

- A megelõzõ és következõ nap is ünnep, lehetõvé téve a készülõdést majd a pihenést (ha szükséges).

- Az ünnepi talikon mindig jó az idõ és a hangulat!!! Lásd az I. (Húsvéti) Kelly's Talit...:)


jelenlegi elképzelésem, hogy a túrát két különbözõ körbõl állítom össze, melyek "nyolcas" alakban kapcsolódnak egymáshoz, lehetõséget adva a "kiszállásra" azoknak, akik kevesebbet akarnak menni. Az elsõ kör Veszprém montizásra alkalmas részeit, Márkót, Gyulafirátótot és Kádártát érintené. A második kör valamilyen Balatonos lesz...

Az idõpont ismeretében kérném a várható résztvevõk jelentkezését.

Egészet másold:

II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó 2006.06.04.
résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
bikebuddha


Ezennel jelentkezem.
Egészet másold:

II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó 2006.06.04.
résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
bikebuddha
gyömrõi

#1926
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó - Veszprém

Kedves Szaktársak! (Túra után Szagtársak...)

Temérdek mélyreható agymunka után (:) ) megszültem az idõpontot: 2006 június 4. (Pünkösd vasárnap)

Elnézést kérek azoktól, akiknek az idõpont nem felel meg. A következõk miatt döntöttem így:

- Ezen a hétvégén semmilyen komolyabb hazai verseny nincs, ami esetleg "elvinné" az embereket.

- A megelõzõ és következõ nap is ünnep, lehetõvé téve a készülõdést majd a pihenést (ha szükséges).

- Az ünnepi talikon mindig jó az idõ és a hangulat!!! Lásd az I. (Húsvéti) Kelly's Talit...:)


jelenlegi elképzelésem, hogy a túrát két különbözõ körbõl állítom össze, melyek "nyolcas" alakban kapcsolódnak egymáshoz, lehetõséget adva a "kiszállásra" azoknak, akik kevesebbet akarnak menni. Az elsõ kör Veszprém montizásra alkalmas részeit, Márkót, Gyulafirátótot és Kádártát érintené. A második kör valamilyen Balatonos lesz...

Az idõpont ismeretében kérném a várható résztvevõk jelentkezését.

Egészet másold:

II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó 2006.06.04.
résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
bikebuddha

#1927
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Jobban utána jártam ennek a mez dolognak ...50 fõ.... ugy hogy storno az egész :(

:(
esetleg bolyhosodó anyagból kell csináltatni, és akkor mindenki vesz hármat
:chin:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1928
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
Jobban utána jártam ennek a mez dolognak ...50 fõ.... ugy hogy storno az egész :(
Dávid lehet tetszeni fog a dolog,mert az egyik haveromnak már ez lesz a 2.CM-e (mint szervezõ) én inkább tekerek a néppel a terelgetést hagyom a pásztorokra :)

#1929
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Ezzel úgy gondolom, hogy sok embert ismerhetek meg, szerintem érdekes, ha nem tetszik akkor nem megyek többet szervezõnek! szerintem így fel lehet fogni!

A "balfasz" stílus, hát igen, ez ellen fel kell lépni, rendre kell utasítani õket, nehogymáá:D remélem azért kutúráltan meg lehet oldani a dolgot... más nem kiszúrom a gumiját:D

#1930
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

CM szervezõ lettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sirályság! majd figyeljetek menet közben!!!!
Ha odaértek valaki csörgessen meg hol vagytok, azért egy pofavizitre megpróbálok elmenni:D

Egészségedre ,biztos jól átgondoltad?(csak mert "közöttünk" is igen sok a balfasz ki ha én nem...stilus)

#1931
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nagyszerû. A Kelly's Klub tagjai mindenhová beszivárognak :D

#1932
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
CM szervezõ lettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sirályság! majd figyeljetek menet közben!!!!
Ha odaértek valaki csörgessen meg hol vagytok, azért egy pofavizitre megpróbálok elmenni:D

#1933
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
hû, gyerekek, van egy 2003-as szabotázs-váz a piacon, ha jó állapotú, stipistop...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1934
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
de vágyok egy ilyenre:):
Rugóstag névtelen egyszerû____________________3990 .-Ft (vital)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1935
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts

CSinált valaki ilyen hirdetést????


azért linkeltem be hogy nem e akarjuk benyomni oda is? mert így nagyobb közösségnek tudjuk hírdetni:D szóval? mi lenne ha egy topictalálkahelybõl bpkellys találkahely lenne?

de mindegy:(
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1936
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

II. Kelly's Találkozó - Veszprém

Kedves Klubtársak!

Májusban talán már lesz annyi idõm, hogy nekiálljak megszervezni a II. Kelly's talit Veszprémben. Megpróbálok majd mindent beleadni, és egy elsõ talihoz hasonlóan jó hangulatú bulit összehozni. Ehhez szeretném tudni, hogy ki jönne, vasúton vagy közúton érkezne, milyen idõpontot találna legmegfelelõbbnek és mennyit szeretne tekerni. Várom az infókat!
A fejleményekrõl folyamatosan tájékoztatlak majd benneteket.


benne vagyok ha elõre tudom az idõpontot legalább 1 hónappal!

#1937
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Sziasztok!

A mi szavazókörzetünkben, XI.-ker, 16-os, lesz második forduló, megyek szavazni reggel.

Én még nem voltam veletek túrázni, kérdésem, hogy a belinkelt útvonal mennyire "gáz", az emelkedõ nem érdekel különösebben de annyira nem vagyok még technikás - csak a gépem - hogy komolyabb lejtõkön leereszkedjek.

Milyen tempót szoktatok diktálni?

Esetleg van-e idõ tájat fényképezni?

Szóval mennyire feszített vagy laza a túra általában?


Köszi:

Luki


Szia. Eltérõ technikai felkészültésgû és erõnlétû emberek vannak a klubban, de keresztezõdéseknél be szoktuk várni a lemaradókat. Ha tényleg 7k km-t mész évente, sztem nem kell különösebben félned. Fényképezni természetsen van idõ. A Kellizesek mindegyike CC vagy hobbibringa tulajdonos, vagyis nem szoktunk lejtõn lefelé durvulni. A túrák - szerintem - lazák, de folyamatosan nehezítünk.

Most vasárnap akár meg is gyõzõdhetsz róla.

#1938
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
Sziasztok!

A mi szavazókörzetünkben, XI.-ker, 16-os, lesz második forduló, megyek szavazni reggel.

Én még nem voltam veletek túrázni, kérdésem, hogy a belinkelt útvonal mennyire "gáz", az emelkedõ nem érdekel különösebben de annyira nem vagyok még technikás - csak a gépem - hogy komolyabb lejtõkön leereszkedjek.

Milyen tempót szoktatok diktálni?

Esetleg van-e idõ tájat fényképezni?

Szóval mennyire feszített vagy laza a túra általában?


Köszi:

Luki

Ide:http://www.sportakti...terkep_buda.jpg


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1939
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
A mez dolog engem is érdekel :) ha persze tiszteletbeli Kelly's-eseknek is lehet ilyet :D

#1940
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Kalának ezidõ szerint tökéletes a vasárnap, illetve,pénteken, ha nem egész napos lesz a TTK erotikus tortúrája, úgy elvinné a társaságot a múltkori budaörsi nyomon egészen a bányáig, majd ott visszafordulva a sárga jelzésen a faluig, ahol térképet olvastunk, majd alternatívúton vissza.Tjah, amit kifelejtettem; indulás Normafától, és NULLA beton, útvonal Csillebérc és KFKI mögött, a gyermekvasútat érintve, végig terep.
Summázva; indulás Normafa,érintve CSbérc, KFKI, stb. cél repülési emlékmû, jó kilátás, majd vissza megint terep, de már más útvonalon.
Szóljon, akit érdekel!
Esetleg csütörtökön, ha pénteken tanítanom kell...

Errõl majd még dumálunk