Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1881
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

na engem automata felírhatsz:D
mivel megyünk? a mávnál lehet külön bringaszállítóvagont bérelni az más kérdés mennyiért






II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó Veszprém 2006.06.04.
résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
Tailor
gyömrõi
bikebuddha
rainman
kela14?
kmax


Mez viszont szeretnék én is. :)

#1882
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ha ez olyan felvasalható matrica, amit a férjemék is csináltak régen a Copy-ban, akkor az nem túl kellemes élmény egy sportmezen. Iszonyatosan alá lehet izzadni, még normál használat mellett is. Ha nem az, akkor tévedtem. :)

Ezt era is jelezte, de õk a zsebekre tették a nevet és ott nem volt érdekes..

#1883
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ha elég sokan vagyunk, akkor szerintem a szokásos menetdíj + bringaszállítás díja.

#1884
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
na engem automata felírhatsz:D
mivel megyünk? a mávnál lehet külön bringaszállítóvagont bérelni az más kérdés mennyiért






II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó Veszprém 2006.06.04.

résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
Tailor
gyömrõi
bikebuddha
rainman
kmax
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1885
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

persze hogy lejárt a 15 perc amig közben lányokat nézegettem, 2szájttal odébb :)

de errõl van szó :


Ha ez olyan felvasalható matrica, amit a férjemék is csináltak régen a Copy-ban, akkor az nem túl kellemes élmény egy sportmezen. Iszonyatosan alá lehet izzadni, még normál használat mellett is. Ha nem az, akkor tévedtem. :)

#1886
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás
persze hogy lejárt a 15 perc amig közben lányokat nézegettem, 2szájttal odébb :)

de errõl van szó :

Utánakérdeztem a becenevek mezre való felhelyezésének:

Van egy sport üzlet a Szentendrei úton, ahol mezek készítését (inkább futó) és feliratozását vállalják. Vasalva egy 5 * 25 cm-es felirat 300 Ft-ba kerül.

Élettartamra vállalják a garanciát a feliratra.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1887
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

BMFT mezes topikban már felmerült, hogy érdemes lenne mindnekinek a saját nick-jét felrakni, mert úgy a virtuálisan ismerõs emberek könnyebben tudják egymást azonosítani egy véletlen találkánál.. Ez szitázással nem megy, de találtak valami matricázási lehetõséget.
Ez akár megoldás is lehetne a problémára.. Ha jól rémilk, akkor nem is volt vészes az ára..

a szentendrei bogdáni ut sarkán lévõ sportboltban mûvelnek ilyesmit......
árra nem emléxem, de a bmft mez topekában vissza lehet keresni, Era irta asszem....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1888
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nekem nem tetszik a BMFT csapatmez :(

Szerk: azaz ki tudja. Lehet h az új nacimhoz passzolna. Vagy egy vérbeli bringás ilyen hülyeségekkel nem fogallkozik? :D

#1889
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

nem lehet esetleg új bmft es mez vásárlása esetén rányomni külön valamit?

BMFT mezes topikban már felmerült, hogy érdemes lenne mindnekinek a saját nick-jét felrakni, mert úgy a virtuálisan ismerõs emberek könnyebben tudják egymást azonosítani egy véletlen találkánál.. Ez szitázással nem megy, de találtak valami matricázási lehetõséget.
Ez akár megoldás is lehetne a problémára.. Ha jól rémilk, akkor nem is volt vészes az ára..

#1890
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Igen, ez az én csõrömet is cseszi, pár napja örömködtem itt, hogy szép idõ lesz szombaton, most meg már kicsit másként fest a dolog :(.

én meg tegnap tartottam egy pihenõnapot, mondván, kell abból is egy a héten
erre ma...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1891
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Igen, ez az én csõrömet is cseszi, pár napja örömködtem itt, hogy szép idõ lesz szombaton, most meg már kicsit másként fest a dolog :(.

#1892
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Nem féltek h esni fog a cm-en??

B@sszus!
Tegnap este néztem a met.hu-n a szombati idõjárást, megnéztem a tv-ben is, szombatra mondta a legszebb idõt, nulla szél, napsütés... Most megnéztem megint. A kettõ közt nem telt el 24 óra, és az ellenkezõjét látom. Ráadásul arra nem mernék megesküdni, hogy mára is jóidõt jósoltak, de asszem igen, ehhez képest 70km-t tekertem esõben. Hogy van bõr a képükön hét napos elõrejelzést kitenniük mikor 12 óra múlva nem tudják mi lesz???:mad:

#1893
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Jobban utána jártam ennek a mez dolognak ...50 fõ.... ugy hogy storno az egész :(


nem lehet esetleg új bmft es mez vásárlása esetén rányomni külön valamit?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1894
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
A pünkösdi túrát sajna ki kell hagynom, mivel 06.06-án szóbeli irodalom vizsgám lesz, és arra fogok sztem tanulni.... :(

Buddha!!
Lemenni Veszprémbe nem gáz, mert elõzõ nap lemegyek Csesznekre, kialszom magam és Zircrõl elvonatozom Veszprémbe, amúgy meg lehet, h. eladó sorba kerül a Kelly's-em, mert ki vagyok most egy picit ábrándulva, miután meghalt a fogsorom, kicseréltettem és rosszabb lett, mint volt, úgyhogy ma visszaviszem, h. csinálják meg megint, és ha nem lopja magát vissza a szívembe, akkor megpróbálom eladni, azután meglátjuk mi lesz, a lényeg, h. nem maradok bringa nélkül sehogy sem!
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1895
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Kboy, azt hiszem nem megyünk mi ma sehova :)

Hát jah :(

kala hétvégi pályabejárással kapcsolatban :
Kinyomtattam a letölthetõ térképet, majd megpróbáltam behatárolni egy túrista térképen az úvonalat, hát mit mondjak nekem elég zavaros az egész.
Szerinted ez nekünk menni fog?(Buda maraton topicban szervezõdik szombatra egy pályabejárás lehet inkább velük kéne mennünk?)

#1896
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Kboy, azt hiszem nem megyünk mi ma sehova :)

#1897
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
rain-->privi

#1898
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Srácok!!!! Ti otthon vagytok ilyen versenynaptárakban meg versenyhelyszínekben! MIkor és hol lesz a Kelly's Kupa?? Oda kötelezõ elmennünk!!


Én csak kellys maratonról olvastam, ami a pannon maraton gyõrújbaráti futamának felel meg. :wtf:

#1899
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Srácok!!!! Ti otthon vagytok ilyen versenynaptárakban meg versenyhelyszínekben! MIkor és hol lesz a Kelly's Kupa?? Oda kötelezõ elmennünk!!

#1900
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Zseni vagy! Már töltöm! Ja igen én is ph.shopra gondoltam elsõ körben. Már csináltam vele ilyet, terv szinten...

Nem féltek h esni fog a cm-en?? Ja meg a maraton is eszebe jutott h elõnevezéssel nem lehet most vmi vidám kinézni az ablakon...

edit:

Futólag megnéztem a progit, de inkábbolyannak tûnik mint amivel a fóliára lehet csinálni vmit és kinyomtatod aztán vasalod... Eddig nem fedeztem fel h póló formában mutatná a dolgot csak téglalapban... ph.shoppal kell rajzolni egy pólót és abba rajzolgatni meg irogatni...

ja, én is arra gondoltam, valahonnan lenyúlok majd egy biciklis mezt, és megcsinálom biankóra, csak a sziluettet, vmikor késõbb
becsapott a piszok program neve
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl