Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1901
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Zseni vagy! Már töltöm! Ja igen én is ph.shopra gondoltam elsõ körben. Már csináltam vele ilyet, terv szinten...

Nem féltek h esni fog a cm-en?? Ja meg a maraton is eszebe jutott h elõnevezéssel nem lehet most vmi vidám kinézni az ablakon...

edit:

Futólag megnéztem a progit, de inkábbolyannak tûnik mint amivel a fóliára lehet csinálni vmit és kinyomtatod aztán vasalod... Eddig nem fedeztem fel h póló formában mutatná a dolgot csak téglalapban... ph.shoppal kell rajzolni egy pólót és abba rajzolgatni meg irogatni...

#1902
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
találtam egyet: http://origo.hu/szof...r/setuptsc.html

agyalni biztos jó lesz

gondoltam, míg ki nem próbáltam, ennyi erõvel megteszi a photoshop is...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1903
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nekem van grafikusom. De sztem a kelly's logo + kelly's klub felirat megteszi... De ahogy a többség gondolja... Ja és az is kéne h ki mennyit kér meg h hosszú vagy/és rövid ujjút.. De a azont meg mindent megkéne tudni rendesen...

#1904
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Persze ez a póló ill. mez nyomás ez úgy meg h legyártják a szitát x forintért és aztán már cask festékbe kell mártogatni. A sok szín az sok szit tehát drágább... Na és a festék az viszonylag olcsó része a dolognak de a szita drágajáték és minnél többet csinálnak annál több részre oszlik a dolog.

van valahol valami pólótervezõ-progi?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1905
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Persze ez a póló ill. mez nyomás ez úgy meg h legyártják a szitát x forintért és aztán már cask festékbe kell mártogatni. A sok szín az sok szit tehát drágább... Na és a festék az viszonylag olcsó része a dolognak de a szita drágajáték és minnél többet csinálnak annál több részre oszlik a dolog.

#1906
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts

Kboy és mezben érdekeltek: Lehet, hogy ki tudnánk küszöbölni a kis létszámból adódó problémákat, ha összedolgoznánk Charonnal és kérnénk mondjuk valami jól látható plusz feliratot a standard BMFT-mezekre a következõ körben. Példának okádék: Kelly's Klub Section vagy mittomén... Amúgy nekem is kell...

Valamiért az rémlik, hogy azért kell nagy létszám, hogy a szita legyártásának költsége jól szétosztódjon.. Lehet sokkal kevesebb mez is, mint 50, csak sokkal drágább lesz a vége..
A plusz felirat, gondolom, más szitát jelent, így ez nem jáható út.. De lehet, hogy tévedek...

#1907
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Azért a maratonok nem annyira gázosak ám. (Hacsak be nem állsz az elsõ sorba a rajtvonalon...:) ) Annak idején pont azért ragadtam le az XCM mellett, mert azokon nem volt olyan könyöklõs-lihegõs hangulat, mint a sima XC futamokon, amiken sohasem maradt idõm KERÉKPÁROZNI a qrva nagy versenyzés közben. Bár kellemetlen tapasztalatok azért a maratonokon is akadtak, csak jóval kevesebb.

#1908
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem vagyunk mi olyan versenymániások. Eddig ezt nem is hallottam szal lehet h nem is akar menni senki, de majd kiderül. Azért inkább egy kellemes tekerés a haverokkal mint barmok kerülgetése és kerülgetõ barmok egy versenyen...

#1909
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Bassssz, ezt megettem. Az a rohadt naptár tényleg Ritzinget írt... MIÉRT NEM LEHETETT SPRONT ÍRNI? (Vagy legalább Ödenburgot...)
Mosmá' mindegy.

Flash Across sopron /illetve idén ritzing/



#1910
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Vasárnap akkor a margit hídnál találkozunk megint? 10:00?? Akkor még szavazni is lehet aki akar...

Szombati találkozó a web.en, de beteszem aláírásba is...

#1911
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó - Veszprém

Kedves Szaktársak! (Túra után Szagtársak...)

- Ezen a hétvégén semmilyen komolyabb hazai verseny nincs, ami esetleg "elvinné" az embereket.


Flash Across sopron /illetve idén ritzing/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1912
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó Veszprém 2006.06.04.
résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
Tailor
gyömrõi
bikebuddha
rainman

---------

Mi csak ünnepnapokon tudunk találkozni? :) amúgy ennek a listának is az lesz a sorsa mint az elsõnek, de írjuk...

A barátnõm olvassa a topikot, ez ma derült ki. SEZERETLEK, IMÁDLAK!!

Idén 1800km-t mentem még csak, és a kelly's-embe beletettem a 4700. km-t.

#1913
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Öööö... Szarul hangzik...

#1914
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Mi lett vele? Azt hallottam, hogy a brigéciol karcinogén anyag, na de rákos kerékpárláncot...

Egy Food Expresses mûanyag tálba volt belehajtva, rajta Brigéciol, majd másnap megtakarítom, gondoltam. Aztán elfelejtettem, került rá egy tojástartó, az felszívta a Brigéciolt, a láncon meg rozsda és gyanús fehér anyag. Én meg így már nem bízok benne :)

#1915
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Nem voltam még. Azt mondják, nagyon megváltozott az eredetihez képest. Elveszítette a jellegét és túlságosan profitorientálttá vált. Nem tom...

Káli-medence nagyon szép!! nyáron szeretnék menni a Mûveszetek völgyébe természetesen biciklivel:D

buddha te ismered???mármint a rendezvényt?

Mez, jó ötlet, mondjuk nem tudom hogy néz ki a bmf mez....



#1916
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Káli-medence nagyon szép!! nyáron szeretnék menni a Mûveszetek völgyébe természetesen biciklivel:D

buddha te ismered???mármint a rendezvényt?

Mez, jó ötlet, mondjuk nem tudom hogy néz ki a bmf mez....

#1917
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Mi lett vele? Azt hallottam, hogy a brigéciol karcinogén anyag, na de rákos kerékpárláncot...

#1918
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Emberek, egy jó tanács mindenkinek: ne felejtsétek a láncot Brigéciolban :(.

#1919
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Az sztem már sok lenne az elsõvel együtt. Bár szép nagyon.
Elsõsorban a Veszprém-Szentkirály-Balmádi kerékpárúton szeretném levinni a bandát a partra. Ez a maga nemében egyedülálló, mert nem követ semmilyen autók által használt utat, csupán egy aszfaltcsík a Remete (vagy Vödör?)völgyben. Aztán parton el valameddig és a felsõ, falvakon átvezetõ hullámvasutas úton vissza ugyanaddig a kerékpárútig. Esetleg Felsõõrsön keresztül hazajönni. Ott azonban van forgalmas szakasz is. Bár nem olyan veszélyes és nem olyan meredek, mintha a Nosztorin jönnénk vissza Veszprémbe.
De majd májusban mérek kilométereket, aztán kialakul. Közben az itteni egyetem bringás klubjával is kapcsolatba lépek, van ott is bõven helyismeret és ötlet is...


Én most azt mondom, hogy megyek. Tetszik az ötleted.

#1920
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Az sztem már sok lenne az elsõvel együtt. Bár szép nagyon.
Elsõsorban a Veszprém-Szentkirály-Balmádi kerékpárúton szeretném levinni a bandát a partra. Ez a maga nemében egyedülálló, mert nem követ semmilyen autók által használt utat, csupán egy aszfaltcsík a Remete (vagy Vödör?)völgyben. Aztán parton el valameddig és a felsõ, falvakon átvezetõ hullámvasutas úton vissza ugyanaddig a kerékpárútig. Esetleg Felsõõrsön keresztül hazajönni. Ott azonban van forgalmas szakasz is. Bár nem olyan veszélyes és nem olyan meredek, mintha a Nosztorin jönnénk vissza Veszprémbe.
De majd májusban mérek kilométereket, aztán kialakul. Közben az itteni egyetem bringás klubjával is kapcsolatba lépek, van ott is bõven helyismeret és ötlet is...