Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1861
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A Wandal szebb de csak az irigység szól belõlem. :P Ja meg fórum és nem chat, és küldd el priviben vagy mailben az infóidat nekem és felteszlek az oldalra!

Tin: Holnap megkereslek! Ha van vmi szóróanyag pl.: Kelly's kiegészítõk :) akkor tegyél félre nekem!! De egy darab bringautat ha tudsz adni akkor kiteszem olyan helyre ahol még nincs, bár ezt bárhol a városban el lehetne helyezni...

mod:
low: ajánlom a holnapi cm-et velünk!! sztem egy új bringával nemkéne 0 km után versenyezni. Nem ismered még a lelkét, nem tod minden rendesen van-e összerakva és a te indokod sem utolsó...

#1862
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

No, ez a nap az új bringák és új autók napja! Tin neked is gratula! A testbike tényleg érdekes néha.


én is gratula mindkettõtöknek az új cuccokhoz
a toxic-kal én is óvatosan bánnék, de csak a neve miatt:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1863
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Na, szia mindenki, én lépek lassan. Jövõ héten írok a versenyrõl, hacsak nem fog esni az esõ, mert akkor tényleg nem viszem az új gépállatot a "megmérettetésre".


Sok sikert!

#1864
low82

low82

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Na, szia mindenki, én lépek lassan. Jövõ héten írok a versenyrõl, hacsak nem fog esni az esõ, mert akkor tényleg nem viszem az új gépállatot a "megmérettetésre".

#1865
low82

low82

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
No, ez a nap az új bringák és új autók napja! Tin neked is gratula! A testbike tényleg érdekes néha.

#1866
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Eddig egy Madman-em volt, azt múlt héten adtam el és megrendeltem a Toxic-ot. Kicsit gondolkoztam rajta, hogy megérdemlem-e, de aztán csak rávettem magam, hogy megrendeljem, fõleg azért is, mert akivel túrázni szoktam, õ is ezt rendelte. Így könnyebb volt a döntés.

Majd írok róla a testbike.hu-ra. Ez lesz az elsõ versenyem.

sztem inkább ide meg a tech-es kelliz topikbas irj tapasznyalatokat mint arra a...............testbike-ra. /a pontok helyén szabadon behelyettesíthetõ jelzõk, de én nem mertem beirni pedig elég mocskos a szám/

ja és amúgy grat a bikehoz, terheld csak nyugodtan a versenyen, azért van...:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1867
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Kboy, kösz a megerõsítést, elindulok. Nem egy nagy verseny, Balatonlellén lesz egy kisebb 21 km-es erdei verseny holnap.

A bringáról beszélni sem merek, annyira állat. Kellys Toxic egészen pontosan. Egy kerek éve spórolok rá és most nincs szívem rögtön bedobni a mélyvízbe. Félek, hogy emiatt lesz rossz az eredményem, hogy féltem a bringát.


Ez a félelem szerintem reális, egy kis mértékben. Még nem törted be a nyerget, ennyi idõ alatt nem biztos, hogy megtalálod a legideálisabb beállításokat, és áttételeket, de azért tönkre biztos nem teszed. :)
Gratulálok hozzá!

És ha nem haragszotok, muszáj kiadni magamból, annyira örülök. Megjött az autónk, és a vártnál hamarabb át is vehetjük, úgyhogy ma délutántól büszke tulajdonosai vagyunk egy Honda FR-V-nek. :)
Ha sikerül elmenni Veszprémbe, akkor rajtam kívül még 2 bringás bringával együtt befér. Ha addigra merem majd vezetni. :)

#1868
low82

low82

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Eddig egy Madman-em volt, azt múlt héten adtam el és megrendeltem a Toxic-ot. Kicsit gondolkoztam rajta, hogy megérdemlem-e, de aztán csak rávettem magam, hogy megrendeljem, fõleg azért is, mert akivel túrázni szoktam, õ is ezt rendelte. Így könnyebb volt a döntés.

Majd írok róla a testbike.hu-ra. Ez lesz az elsõ versenyem.

#1869
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

Kboy, kösz a megerõsítést, elindulok. Nem egy nagy verseny, Balatonlellén lesz egy kisebb 21 km-es erdei verseny holnap.

A bringáról beszélni sem merek, annyira állat. Kellys Toxic egészen pontosan. Egy kerek éve spórolok rá és most nincs szívem rögtön bedobni a mélyvízbe. Félek, hogy emiatt lesz rossz az eredményem, hogy féltem a bringát.


Szerintem nincs is köztünk olyan, aki Marathon szériás bringával jár. :)
Gratulálok hozzá, és sok sikert a versenyen.

#1870
low82

low82

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Kboy, kösz a megerõsítést, elindulok. Nem egy nagy verseny, Balatonlellén lesz egy kisebb 21 km-es erdei verseny holnap.

A bringáról beszélni sem merek, annyira állat. Kellys Toxic egészen pontosan. Egy kerek éve spórolok rá és most nincs szívem rögtön bedobni a mélyvízbe. Félek, hogy emiatt lesz rossz az eredményem, hogy féltem a bringát.

#1871
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Vki aki családdal, gyerekekkel jön holnap, kijön ezekre?
http://www.foldnapja2006.hu/Program


Én nem családdal, hanem egyedül, de ott leszek a bringautas sátornál.

#1872
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts

Halló halló!

Hamarosan érkezik az új típus (Kellys), egész pontosan ma, és azt kérdezném tõletek, hogy szerintetek gázos-e ha holnap el is indulok vele egy versenyen?

Szia!

Kellys ez elég tág meghatározás :), és miért lenne gáz? ezt nem kell bejáratni:)
ha elég erõsnek,és felkészültek érzed magad egy versenyhez akkor sztem semmi akadálya,hogy elindulj
rain: sztem mi is kinézünk,de majd a fõnök megmondja holnap :)

#1873
low82

low82

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Halló halló!

Hamarosan érkezik az új típus (Kellys), egész pontosan ma, és azt kérdezném tõletek, hogy szerintetek gázos-e ha holnap el is indulok vele egy versenyen?

#1874
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Nagyobbik fiammal tervezzük, hogy vmikor reggel elvonatozunk Bp-re (természetesen biciklikkel együtt), de konkrét terv még nincs, hogy melyik programokra megyünk.

#1875
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Vki aki családdal, gyerekekkel jön holnap, kijön ezekre?
http://www.foldnapja2006.hu/Program

#1876
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha lehet matricázni is az anyagot azaz bírja az anyag a forró vasalót akkor az egészet meg lehetne csináltatni így...

a szita egy rézlap amit levilágítanak aztán festékbe majd a trikóra teszik... minden minta, szín 1-1 szita...

#1877
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Egészet másold!!!

II. (Pünkösdi) Kelly's Találkozó Veszprém 2006.06.04.
résztvevõk:

avus
zsmtb
b4l1ka
Tailor
gyömrõi
bikebuddha
rainman
kela14?
kmax
Kann Matti

#1878
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Ha jól tudom, IC-n nem lehet bringát vinni, ezért a gyülekezõ idõpontját megpróbálom majd valami reggeli gyorshoz hangolni. Amúgy a Vp-i vonatok nagy része a Délibõl jön.

Hosszas bénázás után:) még néhány kép a taliról: http://pix.bikemag.h...ry.php?cat=2554

#1879
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
A vagonnal ne fogalakozzatok, mert ha személlyel mentek, akkor azon van, ha nincs, akkor meg a kocsik végénél el lehet helyezni pár gépet... Ha gyors vonattal mentek, akkor elfordítjátok a kormányt és senkit nem zavar a bringa, csak esetleg extrém esetekben, plul ha vki babakocsival van...
Én gyors vonattal mentem húsvétkor, és a fülkék mellett a folyosón senkit nem zavart a bringa, igaz a vonat végébe ültem!
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1880
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Ez tetszik ez a megoldás, de valami olyan helyre kell tenni, ahol, nem annyira érdekes..........

ui.: szerintem ha a hársó zsebre gondoltak, az nem jó, mert ha ott van a táska esetleg a hátadon, akkor ott úgy beizzadunk, hogy a seggünk partján fog a víz folyni:D

mondjuk a karra lehetne tenni, vagy talán a mell-részre! nem tudom, én ezt javaslom:D