Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1841
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mindenki kedvenc leányfalui része ahol mindig sár van... Még kint volt ott a duna de mi belementünk... nekem az isapban maradt a cipõm de vissza tudtam bújni.

A sártenger után ki ment bele a sárba újra, most már mindegy alapon?? Hmm?? Kedves szomszéd?

#1842
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts
Agyagos szakkör? :D

edit:

Francba

Holnap mégse lesz gyerekszállítás criticalmassilag

?

edit editje: Na ez most nem lett egyértelmû :). Az agyagos szakkört Kboynak írtam.

#1843
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ismerõs képek! Én most mostam ki a táskámat, a cipõm meg most jön csak... majd én is teszek fel saras képeket ha érdeke vkit...

#1844
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus : a matával én meg sem jelennék egy ilyen nagy tömeg elött :D

Hehe, a Tour de Vokson zabálták az emberek :D.

#1845
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 posts
md: igen kboynak ilyen van,de nem mostanában vette. Meg vagyok vele elégedve amit már mondtam.
Viszont én a helyedben nem ezt vettem volna,mert "nehéz" http://apro.bikemag....1&cat=17&page=4 inkább ezt kellett volna sztem.
avus : a matával én meg sem jelennék egy ilyen nagy tömeg elött :D

És mindenkinek egy jó tanács rainmannel ne menjen senki túrázni,mert minden hülyeségbe belerángatja az embert :D
http://www.kep.tar.h...0684/21335624#2
http://www.kep.tar.h...0684/21335629#2
http://www.kep.tar.h...0684/21335639#2
http://www.kep.tar.h...0684/21335652#2
Igaz Dani ?:)

#1846
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

Elállt.

Dörög és villámlik.

#1847
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

kellene a tektro???? ha nagyon kell akkor leht róla szó, de lehetséges, hogy megtartom pótnak...ha jó pénzt adsz érte

Minek az neked tartaléknak, félsz hogy az LX eltörik? :)

Nekem az ötéves városimra kell, elölre. Pénzt persze hogy adok érte, de hogy jót-e vagy sem, majd meglátjuk. Megkuksizom, hogy mennyit kóstál egy kéthónapos Tektro 832AL.

#1848
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Érdekes pedig nem lakunk messze egymástól, de én már 2kor megírtam a cm topikba h zuhog és akkor már esett pár perce. De rossz hír még mindig esik, uh. ha arra megy a felhõ akokr 30ig esni fog nálad is! :) Elõzõ életemben béka voltam!

Elállt.

#1849
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
kellene a tektro???? ha nagyon kell akkor leht róla szó, de lehetséges, hogy megtartom pótnak...ha jó pénzt adsz érte:D:D:D

nálunk most kezdett el cseperegni....bullshit..

#1850
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus: de cm-re a kelly's-el jössz ugye? akinek van városija az is a kelly's-el jöjjön!! Villogjunk itt is ne csak a túrákon!

Majd meglátom. Attól függ hogy érkezek vissza Bp-re, vagyis lesz-e idõm még hazamenni bringát cserélni. Meg aztán... Mata még nem volt Critical Masson. Szóval nemtom :).

#1851
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: de cm-re a kelly's-el jössz ugye? akinek van városija az is a kelly's-el jöjjön!! Villogjunk itt is ne csak a túrákon!

#1852
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

azóta változott valami?:D:D

Ma véletlen betévedtem a szokásos bringaboltomba, és hogy hogy nem csak kísérõként mentem, de ezek szerint nem tudok úgy bemenni, hogy ne hagyjak ott valamennyi pénzt...

most sem volt ez másként... így vettem egy párhuzamosított LX v-féket elõre:D elég jó, tetszik!
Majd eztán derül ki mennyire is jó!

Kboy: neked is ilyen van nem????legalábbis úgy emlékszem hogy pont mostanában vett valaki ilyet!

Nem eladó az így felszabaduló Tektród?

#1853
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
azóta változott valami?:D:D

Ma véletlen betévedtem a szokásos bringaboltomba, és hogy hogy nem csak kísérõként mentem, de ezek szerint nem tudok úgy bemenni, hogy ne hagyjak ott valamennyi pénzt...

most sem volt ez másként... így vettem egy párhuzamosított LX v-féket elõre:D elég jó, tetszik!
Majd eztán derül ki mennyire is jó!

Kboy: neked is ilyen van nem????legalábbis úgy emlékszem hogy pont mostanában vett valaki ilyet!

#1854
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Francba :(

Holnap mégse lesz gyerekszállítás criticalmassilag, szóval csatlakozok a Kelliz Klubhoz.

Így viszont lesz idõm egy kisebb körre a Matával Csobánka, esetleg Visegrád felé :bananadan

#1855
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Viszont holnapra megint jó idõt mutata a met.hu :)

#1856
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Érdekes pedig nem lakunk messze egymástól, de én már 2kor megírtam a cm topikba h zuhog és akkor már esett pár perce. De rossz hír még mindig esik, uh. ha arra megy a felhõ akokr 30ig esni fog nálad is! :) Elõzõ életemben béka voltam!

#1857
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Ez mekkora!!! Gratula hozzá!
Nekem nagyon tetszik ez a 3-3 ülés elrendezés, már a Fiat Multiplát is nézegettem, csak a legutólsó Fiatomnál volt egy olyan fogadalmam, hogy olasz autót soha többé :). Ilyet viszont még nem láttam, csak most néztem a honda.hu-n, de elsõre nagyon megtetszett.
Hmmm... Lehet hogy megvan a Touran utódja nálunk??? Mondjuk én új autót nem veszek, úgyhogy 1-2 évet még várnom kell vele, de addig nem is szándékoztam cserélni még. Ha nem haragszol idõvel majd érdeklõdöm mik a tapasztalatok.


Hasonló okokból meg sem néztük a Multiplát, plusz még nagyon riasztó volt a külseje is. :) (Egyszer volt egy Lancia Deltánk, és igen fura helyeken hagyott cserben bennünket)
Már lehet kapni használtan, de pont nézegettem ma a hasznaltauto.hu -t, és csak 3 szalonautó volt. Egy képet kerestem, de nem találtam.
Szívesen megosztom a tapasztalatokat.

Idõjárásjelentés: itt most két perc alatt beborult, dörög-villámlik, asszem nem kell nagy jóstehetség hozzá, hogy megmondjam mindjárt esni fog.

#1858
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,179 posts

És ha nem haragszotok, muszáj kiadni magamból, annyira örülök. Megjött az autónk, és a vártnál hamarabb át is vehetjük, úgyhogy ma délutántól büszke tulajdonosai vagyunk egy Honda FR-V-nek.

Ez mekkora!!! Gratula hozzá!
Nekem nagyon tetszik ez a 3-3 ülés elrendezés, már a Fiat Multiplát is nézegettem, csak a legutólsó Fiatomnál volt egy olyan fogadalmam, hogy olasz autót soha többé :). Ilyet viszont még nem láttam, csak most néztem a honda.hu-n, de elsõre nagyon megtetszett.
Hmmm... Lehet hogy megvan a Touran utódja nálunk??? Mondjuk én új autót nem veszek, úgyhogy 1-2 évet még várnom kell vele, de addig nem is szándékoztam cserélni még. Ha nem haragszol idõvel majd érdeklõdöm mik a tapasztalatok.

#1859
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Pontosabban terepen nem... Én már ültem is rajta.

#1860
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
low: :D toxical lemérgezed a többieket a pályáról és akkor biztos te nyersz:D

mondjuk egy délután alatt nem igazán lehet megtalálni azokat a beállításokat amik segítségével eggyé válhatsz a kicsikéddel:D (SZVSZ)

és találkozunk veled valamelyik túrán-talin? még egyikünk se látott elõl hátul mozgó kellyst
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D