Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1781
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts

Holnap akkor 11kor uott a margit híd budai hídfõnél találkozunk mint a múltkor?

A Cm-en térítettem kelly's-eseket és volt aki mondta h csak olvas minket (devil), aki kapott már tbike-on keresztül tõlem mailt, aki fórumozik csak személyesen nem ismertük még egymás (McP.)... sok nõ alatt láttam az aló kategóriások-on kívül még salamander-t is. Kicsit xar volt ennyi kelly's, mert bennem sokáig az volt h milyen jó olyan bringa ami ocso relative és jó is és nincs sok belõle...


õszintén rain: kit érdekel? akiket láttál azok közül min. 80 % csak azért vett kelly's-t mert azt ajánlották neki a boltban, és milyen rajó hogy van egy 100-150 e Ft-os bringám városi aszfaltozásra. talán még azt sem tudják mi az hogy teleszkóp, meg mire való. na mindegy ezért se mentem a cm-re.
megint megnyúztam a bicót egy csöppet terepen és nagyon egyben van bírja a strapát. pedig "csak egy" Quartz. egyetlen hibája a monoblokk de ezt ismeritek.

rólunk, a klubról, meg rólatok mint törzsfórumozókról annyit: az origo keresõjében csak azt írtam be hogy kelly's és a bikemag forum kelly's klub #2 topic 8. volt az összes találatból! ez azért nem semmi!

ja: ki mit ajánl monoblokk cserére. muszály lesz cserélnem mielõtt lejár a gari.??:argue:

#1782
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Luky: sztem 7 elõtt visszaérünk hisz majdnem mindenkit érdekel a választás eredménye...

Ja finoman elõvezettem a bnõmnek h 1.-én verseny lesz és elmennék rá... :)

#1783
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 posts
http://www.kerekpar....oto_show&ida=90

miskolcon is volt kellys:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1784
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
Köszi!

Reggel kitalálom még mi legyen, sajnos többfelé kéne szakadnom de túrázni szeretnék leginkább, veletek!

Most elmegyek még tekerni, majd este olvasok fórumot.


Luki


Tigger: Milyen herkentyûd van magasság méréséhez? Én is keresek valamit ami olcsó és jó.

Luki: nemtom, olyan 4-5 körülre. Aki siet, az elõbb lecsatlakozik, volt már rá példa.

rain: sztem ugyanott, ja.


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1785
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Tigger: Milyen herkentyûd van magasság méréséhez? Én is keresek valamit ami olcsó és jó.

Luki: nemtom, olyan 4-5 körülre. Aki siet, az elõbb lecsatlakozik, volt már rá példa.

rain: sztem ugyanott, ja.

#1786
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
Sziasztok!

Úgy saccra, kb mikor érünk vissza a városba?

Köszi:

Luki


Holnap akkor 11kor uott a margit híd budai hídfõnél találkozunk mint a múltkor?

A Cm-en térítettem kelly's-eseket és volt aki mondta h csak olvas minket (devil), aki kapott már tbike-on keresztül tõlem mailt, aki fórumozik csak személyesen nem ismertük még egymás (McP.)... sok nõ alatt láttam az aló kategóriások-on kívül még salamander-t is. Kicsit xar volt ennyi kelly's, mert bennem sokáig az volt h milyen jó olyan bringa ami ocso relative és jó is és nincs sok belõle...


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1787
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Az 14%. Nemtom, érzésre a 16-18 tûnik reaálisabbnak.

1ébként valóban.....de majd valamelyik nap bkalász - üröm felõl felmegyek , és a magasságot meg a távot is megnézem pontosan.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1788
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Holnap akkor 11kor uott a margit híd budai hídfõnél találkozunk mint a múltkor?

A Cm-en térítettem kelly's-eseket és volt aki mondta h csak olvas minket (devil), aki kapott már tbike-on keresztül tõlem mailt, aki fórumozik csak személyesen nem ismertük még egymás (McP.)... sok nõ alatt láttam az aló kategóriások-on kívül még salamander-t is. Kicsit xar volt ennyi kelly's, mert bennem sokáig az volt h milyen jó olyan bringa ami ocso relative és jó is és nincs sok belõle...

#1789
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Az 14%. Nemtom, érzésre a 16-18 tûnik reaálisabbnak.

#1790
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Akkor az Index térképe csal :). No majd méricskélek, mert lassan lesz végre computerem, bár azzal igazából csak távolságot tudok majd mérni, a %-ot már csak kifáradásból saccolom.

na megnéztrem a budai hg térkép.....kb 1 km táv rendben......érdekes módón ezen csillaghegynek híják a púpot az 255 m ennél kissé lejjebb (kb 15-20) van az aszfalt, tehát a kb 140 szint van az 1 kilcsire....innen Tied a pálya matekból mindig gyenge voltam....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1791
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

azért lehet 20%vagy még több is körül mert a táv viszont sztem nincs egy km.....a 110hez tarthatsz mert nálunk itt a lidlnél 105 m és ahhoz képest a csillaghegyi hév megálló jó egy - másfél kilóméterrel beljebb van, és kissé magasabban is...de 100 -al nyugodtan számolhatsz....természetesen tengerszint feletti magasságokról beszélek

Akkor az Index térképe csal :). No majd méricskélek, mert lassan lesz végre computerem, bár azzal igazából csak távolságot tudok majd mérni, a %-ot már csak kifáradásból saccolom.

#1792
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Az cirka 10% lenne, de szerintem sántít ez a 110m, mert a hév arrafelé nagyjából egy magasságban van a 11-es út odaesõ részével, amihez megint nem kell sokat mászni a Dunától. CSináltam egy kört Csobánka felé, és ott a 12%-os nem kottyant meg, úgyhogy ez több kellett hogy legyen.

azért lehet 20%vagy még több is körül mert a táv viszont sztem nincs egy km.....a 110hez tarthatsz mert nálunk itt a lidlnél 105 m és ahhoz képest a csillaghegyi hév megálló jó egy - másfél kilóméterrel beljebb van, és kissé magasabban is...de 100 -al nyugodtan számolhatsz....természetesen tengerszint feletti magasságokról beszélek
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1793
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
2Kosina Szilárd: Szívesen (komolyan irónia nélkül). ;)

#1794
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

akkor most számold át úgy, hogy a hév sin az kb 110 m en van, az aszfaltos teteje meg kb 230 ......

Az cirka 10% lenne, de szerintem sántít ez a 110m, mert a hév arrafelé nagyjából egy magasságban van a 11-es út odaesõ részével, amihez megint nem kell sokat mászni a Dunától. CSináltam egy kört Csobánka felé, és ott a 12%-os nem kottyant meg, úgyhogy ez több kellett hogy legyen.

#1795
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
KÖszi Deep, asszem valamennyire megértettem a lényegét (de komolyan irónia nélkül!)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1796
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

2 Avus: Azt hiszem megyek! Ha mégis kidõlnék akkor mindenképpen írok ide a fórumra. Gondolom megint lesznek meglepetéseid :D

Hát, fizikai képtelenség, hogy végig lejtsen az út, és a kiinduló pontra jussunk vissza...

#1797
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Uhh. Kicsit méricskéltem az Index térképén és matekoztam. A HÉV-sín kvázi nullszinten van, onnan a 254m magas Róka-hegy csúcsa 1230m. Ez átlag 20.6%-os emelkedõ...

Deep: Nem tudjuk még biztosra. Összegyûlünk a Margit-hídnál, ha Kalaius jön, akkor leszidjuk, hogy miért nem jár erre mostanság, majd gondjaira bízzuk magunkat, ha nem jön, akkor a háta mögött szidjuk, és improvizálunk. Egy dolog a biztos, hogy 11 óra Margit, és hogy mindenki élvezni fogja :).

akkor most számold át úgy, hogy a hév sin az kb 110 m en van, az aszfaltos teteje meg kb 230 ......
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1798
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
2 Avus: Azt hiszem megyek! Ha mégis kidõlnék akkor mindenképpen írok ide a fórumra. Gondolom megint lesznek meglepetéseid :D

#1799
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Uhh. Kicsit méricskéltem az Index térképén és matekoztam. A HÉV-sín kvázi nullszinten van, onnan a 254m magas Róka-hegy csúcsa 1230m. Ez átlag 20.6%-os emelkedõ...

Deep: Nem tudjuk még biztosra. Összegyûlünk a Margit-hídnál, ha Kalaius jön, akkor leszidjuk, hogy miért nem jár erre mostanság, majd gondjaira bízzuk magunkat, ha nem jön, akkor a háta mögött szidjuk, és improvizálunk. Egy dolog a biztos, hogy 11 óra Margit, és hogy mindenki élvezni fogja :).

#1800
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 posts
2 Kosina Szilárd: Na azért kerestem Neked egy rövid leírást a dologról :)

http://dudus.hu/reiki/fokozat.htm