Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1681
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Elõször a váltót kéne megnézni, lehet, hogy csak állítás kérdése az egész...


Ha arrébb állítom, akkor surrog, bár ez nem egy szakszó, de talán érted mire gondolok. :)

#1682
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Szia!

Tegnap jártam/tunk arra, a cégtõl, Budaörsrõl kerülõvel mentem hazafelé.

Valószínüleg mi voltunk. :)

Kicsi a világ.

Luki


Fényképeket már láttam rólad, onnan voltál ismerõs. Na meg a nélkülözhetetlen Kelly's mez.:) Én sárga Scott ruhában voltam.

#1683
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Szia!

Tegnap jártam/tunk arra, a cégtõl, Budaörsrõl kerülõvel mentem hazafelé.

Valószínüleg mi voltunk. :)

Kicsi a világ.

Luki

Luki:

Szerémi-Etele keresztezõdés tegnap. Ott mentetek el mellettem. Mögötted egy másik Kelly's-es srác volt. Szerintem Te voltál. Velem még nem találkoztál, azért nem voltam ismerõs Neked.


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1684
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Szerintetek miért dobálja le a láncot a nagytányérról a bringám? Elkopott a fogaskerék? vagy a lánc?
Mennyibe fáj kb. a komplett csere, ha ugyanolyat akarok, mint ami gyárilag rajta volt?


Elõször a váltót kéne megnézni, lehet, hogy csak állítás kérdése az egész...

#1685
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Szerintetek miért dobálja le a láncot a nagytányérról a bringám? Elkopott a fogaskerék? vagy a lánc?
Mennyibe fáj kb. a komplett csere, ha ugyanolyat akarok, mint ami gyárilag rajta volt?

#1686
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

nekem tetszik a korai indulás mert még a déli meleg elõtt is tudunk már tekerni, mert vasárnap párszor lefolyt rólam a napkrém, olyan égetõ meleg volt, de azért ellátta a funkcióját...


Én is csak azt mondom, hogy még gondolkodnom kell rajta, ami azt jelenti, hogy rábeszélem magam a koránkelésre. Egyébként, ha lehet hinni a meteorológusoknak, szombaton nem lesz olyan nagy meleg.

#1687
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Sziasztok!

Nekem közelebb van Kelenföld, én ott fogok felszállni majd.

Pontosan meddig kell megvenni a jegyet? Csak oda, ugye? Visszafelé majd ahol felszállunk?

Köszi:

Luki


Luki:

Szerémi-Etele keresztezõdés tegnap. Ott mentetek el mellettem. Mögötted egy másik Kelly's-es srác volt. Szerintem Te voltál. Velem még nem találkoztál, azért nem voltam ismerõs Neked.

#1688
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok!

Nekem közelebb van Kelenföld, én ott fogok felszállni majd.

Pontosan meddig kell megvenni a jegyet? Csak oda, ugye? Visszafelé majd ahol felszállunk?

Köszi:

Luki


nekem tetszik a korai indulás mert még a déli meleg elõtt is tudunk már tekerni, mert vasárnap párszor lefolyt rólam a napkrém, olyan égetõ meleg volt, de azért ellátta a funkcióját...


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1689
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
nekem tetszik a korai indulás mert még a déli meleg elõtt is tudunk már tekerni, mert vasárnap párszor lefolyt rólam a napkrém, olyan égetõ meleg volt, de azért ellátta a funkcióját...

#1690
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Nekem csak a nagyon korai keléssel van bajom. Nem vagyok az a típus.:bell: :scared:

#1691
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Akkor lehet h jobb ha befogom a pofám a 7 órás indulásal és a 12h-val késõbbi érkezéssel??

#1692
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Akkor igy néz ki a túra (lusta voltam emilt másoltam be)
A vonat:
Délibõl indul, 7:35.kor bringaszállító vagon van rajta, és 1óra 9 perc a menetidõ, azaz 8:44 kor van tatabányán!
teljesárú vonatjegy: 658 forint+ bringajegy

Szerintem megint Alsógallán kéne leszállni, az egyszerûbb.
Felmennék a Turul ig, utánna le megnézni a Szelim-barlangot. Onnan a bányász-emlékmû, piroson ki a mûútig, (ami késöbb ha jól emlékszem dózer út lesz) és onnan átmenni az úton Öreg-kovács környékére. Innen két írány lehetséges: Vértesszölõs, vagy Tata.

Hazafele vonat ahogy jön.de sztem ez este 19 h felé lesz

reményeim szerint majd valahol kajálunk meg ilyesmi,de azért mindenki hozzon magával rágcsálni valót na nem nokedli-pöri kombinációra gondolok :)
vagy ott beugrunk a tescoba bevásárolni és utána indulunk utnak?
Akkor:

Zferke
Kboy
rainman
lukiboy
gyömrõi (bár nem tom neked nem lesz ez korán?)
Ja és ha lehet mindenki idõben jöjjön mert még a jegyet is meg kell venni


nekem 5:55-kor kéne indulni és akkor sem biztos, hogy elérem, ha pl késve érkezik a vonatom a Keleti-be (ami nem ritkaság). ha biztosra akarnék menni, maradna az 5:25-ös indulás. hát, ezen még gondolkodnom kell.

#1693
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Elsõsorban Tailor kíváncsiságának eleget téve elkezdtem felpakolgatni az õrségi kirándulás néhány képét. A következõ helyen lehet megtekinteni õket:

www.kep.tar.hu/redi79


Jók lettek a képek. A 23, 24 -es kép nagyon szép. Úgy tünt Nekem, hogy napsütéses idõtök volt.........:)

#1694
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A sok tanulás közt tartottam egy kis "pihit" és feltettem mindenkinek az alodalára a kért képeket, meg került fel a napokban pár újonc. Ha vki esetleg kimaradt, vagy nem tettem fel a képét, esetleg vmit elszúrtam akkor szóljon!

avus: a php izédhez még nem volt agyam hozzányúlni, igazság szerint meg sem néztem...

...na folytatom a szakdogámat. Ma is kihúztam pár oldalt de írtam is helyettük.

#1695
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Mindig az vagyok :D. A múltkor amúgy nem rád utaltam a CM topikban, neked elfogadható alibid volt a sietségre :).


Áá, nem vettem magamra, csak a saját lelkiismeretem megnyugtatására íírtam, meg hogy látszódjon, hogy ilyen szemlélet is létezik..

Más :raycon a CM-el kapcsolatban a sietést azokra értettem akik nem a tervezett utvonalon mentek pl.Belgrád rakpart sineken a villamos elött,vagy ahol két sáv volt kijelõlve ott a szembejövõ oldalon illetve a járdán való közlekedést értettem (és aki fellökte a fiamat és még neki állt feljebb 1 szerencséje hogy ezt én nem láttam csak az asszonynak mondta a dolgokat)


Õszintén bevallom, hogy egy rövid szakaszon mi is a sinen mentünk, és mentségem sincs rá. Oda keveredtünk és onnan már nem volt visszaút. Igaz nem volt több 20-30 méternél, és amikor a villamos szembe jött én küldtem le a normálatlanokat elõle.. Aki meg egy gyerekre nem vigyázik, arról nem is tudom mit írjak. Kár, hogy nem láttam, lett volna ne mulass!!!

#1696
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Kboy: Hozok neked juhtúrós sztrapacskát hátha nagyon gyors lennél :)

Már írtam neked, de sztem nagyon durva így a túra ha lassú is a menet h 7körül már mindenki teker a déli felé, aztán 7 körül indulunk vagy érkezünk vissz... Többieknek mi a véleménye?

#1697
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás
Akkor igy néz ki a túra (lusta voltam emilt másoltam be)
A vonat:
Délibõl indul, 7:35.kor bringaszállító vagon van rajta, és 1óra 9 perc a menetidõ, azaz 8:44 kor van tatabányán!
teljesárú vonatjegy: 658 forint+ bringajegy

Szerintem megint Alsógallán kéne leszállni, az egyszerûbb.
Felmennék a Turul ig, utánna le megnézni a Szelim-barlangot. Onnan a bányász-emlékmû, piroson ki a mûútig, (ami késöbb ha jól emlékszem dózer út lesz) és onnan átmenni az úton Öreg-kovács környékére. Innen két írány lehetséges: Vértesszölõs, vagy Tata.

Hazafele vonat ahogy jön.de sztem ez este 19 h felé lesz

reményeim szerint majd valahol kajálunk meg ilyesmi,de azért mindenki hozzon magával rágcsálni valót na nem nokedli-pöri kombinációra gondolok :)
vagy ott beugrunk a tescoba bevásárolni és utána indulunk utnak?
Akkor:

Zferke
Kboy
rainman
lukiboy
gyömrõi (bár nem tom neked nem lesz ez korán?)
Ja és ha lehet mindenki idõben jöjjön mert még a jegyet is meg kell venni

#1698
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok!

Sikerült végre megcsinálni... remélem... :)

Szóval a múlt vasárnapi túra általam készített képei:

http://lukiboy.uw.hu...lys20060423.zip

A holnap még lesz szebb is, most csak a képek letölthetõsége volt a cél.

A most szombati túra engem is érdekelne bár esõs idõt jósoltak ma még.

Luki


luki: kell egy index oldal de gondolom arról már kaptál mailt vagy fogsz h nincs olyanod.. aztán ha van vmi index oldalad akkor menni fog. csinálj egy index.php-t meg egy html-t is és akkor nem is kell beállítanod h melyik legyen a kezdõ...


bodr: szia! itt egy minta: http://kellysklub.uw.hu/rainman.php
Ez volték én, az itt található mail címemre küldd el a rád vonatkozó adatokat, ha a mail címed pulikus akkor azt is írd meg...

pink: a haveromat érdekli a szelepsapi!


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1699
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tekerj sokat, meg próbálgasd magad hegymenetben is!

..ha még lehet használd a módosítás gombot. (csak jó tanács és segítség amodoknak... :) )

#1700
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Ahogy látom vannak közös túrák.
A jövõ héttõl már ráérek én is, ugyhogy ha nem gond mennék veletek.
Még elég kezdõ vagyok, valahogy csak kibirom majd.
Ne vezess,tekerj!!!!!