Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1541
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sztem pihizzen mindenki meg tekeregjen amerre gondolja h ha esik sem gond neki...

Lehet h csinálok egy esõfutamot ha meleg esõ lesz szél mentesen.
Kár ezért a Tbányáért, pedig átszerveztem a programjaimat is h minden jó legyen... :(

#1542
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
jaja:) szép volt deep et elsõ túráján magunkkal sodorni :) ott jó kis átlagot mentünk, csak aztán elfáradtam ehh:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1543
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Ja, és szarakszik a hátsó váltóm, hálásan rebegnék, ha valaki azt meg tudná nekem bütykölni vagy elviszem orvoshoz. Nekem csak egy pumpám van, nem értek én ehhez.


nem kell izgulni, deep is csak 85km-t tekert alig 30-as átlaggal az elsõ túráján:ogien:
a pumpával meg mindent meg lehet csinálni, elõbb-utóbb úgyis minden kalapáccsá alakul...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1544
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Zsíír. Kár hogy a defektes elsõkerekekemet, meg a túl rövid féktesteket ez nem oldja meg :)

a rövid féktest nem gond, van hengerem:bananadan
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1545
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Ha már a holnap így alakult, én is a vasárnapra szavazok és/vagy a hétfõre. Én, mint emelkedõkön szintén (újra)kezdõ, mondhatom, hogy a kelly's csapat megvár, ha lemaradsz és senki sem szól egy szót sem.

szerk: most néztem, hogy hétfõn kb. 4 fokkal hidegebb lesz, mint vasárnap és az esõ is valószínûbb.
www.montalk.net :matrix:

#1546
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Én is azt gyanítom, hogy vasárnap lesz valami, holnap max szólóban szaladok ki valahova ha jó az idõ. Bár most akár hétfõben is gondolkodhatunk.

#1547
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
OK, köszönöm, akkor majd figyelek, és meglátom. A holnap nekem nem jó, csak a vasárnap.
Üdv!

#1548
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

gyógyír
a honlapomon a scorpios oldal alján...rajzolgattam egy kicsit


Zsíír. Kár hogy a defektes elsõkerekekemet, meg a túl rövid féktesteket ez nem oldja meg :)

#1549
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Olvasd sûrûn a fórumot és figyeld reggel a felhõket. Rain pilist emlegetett, bár sztem lógós esõ esetén nekem szimpibb a Budaihg, mivel az közelebb van. Még agyalunk hogy hová kéne menni. Ha lassabb vagy, mint mi, az nem baj, mert mindenkit bevárunk, kivéve akit nem :).

#1550
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Helló

Öm, ha a Bodri is olvasná, és õ is helyeselne, akkor nekem lenne kedvem, feltéve ha nem szakad az esõ, veletek tartani budai hegységes vasárnapira, ha az aszfaltos verzió lépne életbe vagy valami olyasmi. Csak azt nem tudom, hogy bírnám-e ill. nem szeretném lefékezni a csapatot. A Bodri nálam sokkal ügyesebb, én idén legtöbbet Szentendréig mentem el meg vissza, de attól is kutyára elfáradtam pedig sík volt mint az asztal. Igaz azóta többet mozgok, rendszeresen, és a múltkor voltam éjjeli erdein is, szóval nem tudom. Ha a Bodri is jönne, esetleg. Már vettem biciklis ruhát, de csak rövid gatyám van, de az nem baj, meg van valami esõállós dzsekim is. És vasárnapra még nincs semmi programom. És a sok tanulás mellett jól jönne talán egy túra, ha nem hosszú, ha nem ázok el nagyon. Ez összesen hány km lenne? Én eddig max HHH-ra, vagy János-hegyre mentem fel. János hegyre egyszer, amikor még elég gyakorlatlan voltam, és abba eléggé belehaltam, de azóta erõsebb vagyok. De csak akkor, ha nem fékeznélek le nagyon benneteket. Nem tudom, mennyire bírnátok idegileg egy kezdõ istápolását vagy inkább magatok közt szeretnétek egy tépést. Kérek szépen infókat még, és várom Bodri jelentkezését. Bodrííí!!!! Vagy mit javasoltok, most inkább ne, hanem valami jó idõs-gyakorlósra? Hm? Hm? Segíjjetek kicsit!


Ja, és szarakszik a hátsó váltóm, hálásan rebegnék, ha valaki azt meg tudná nekem bütykölni vagy elviszem orvoshoz. Nekem csak egy pumpám van, nem értek én ehhez.

#1551
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás

gyógyír
a honlapomon a scorpios oldal alján...rajzolgattam egy kicsit


Az gáz, ha nincs regisztrálva erre a címre oldal??? (vagy valami ilyesmi..) :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1552
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Aztán itthon jöttek a dühítõ dolgok. A Hauser hátsó belsõje túl vastag az 1.5-ös külsõhöz, a Tektrók féktestei meg rövidebbek a leselejtezett noname féktesteinél, így viszont zavarja a sárvédõ. Ráadásul az egyik oldalon a féktest "lötyög" a csonkon, oda is ki kell valamit találni. Ja és desszertnek a Kelly elsõ kereke le van eresztve, holnap lehet azt is foltozni :).


gyógyír
a honlapomon a scorpios oldal alján...rajzolgattam egy kicsit
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1553
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Bár nálunk senkinek sincs szülinapja, azért itt is történt ajándékozás. Elsõ körben a városi kapott egy rövidebb kormányt (bár ez valójában csonkítás volt). Hihetetlen hogy az a lecsapott 7 centi mennyit jelent. Úgy cikáztam az autók között a Baross utcában, mintha ott se lettek volna. A cikázás célja az volt, hogy eljussak a Zöld Pontba, ahol vettem a Hausernek egy pár 1.5-ös Rubena külsõt, és egy új elsõféket. Aztán az elsõfékvásárlást úgy oldottam meg, hogy a Kellyek vettem egy Avid SD7-est, így a városi örökölte a Kelly Tektróját.

Aztán itthon jöttek a dühítõ dolgok. A Hauser hátsó belsõje túl vastag az 1.5-ös külsõhöz, a Tektrók féktestei meg rövidebbek a leselejtezett noname féktesteinél, így viszont zavarja a sárvédõ. Ráadásul az egyik oldalon a féktest "lötyög" a csonkon, oda is ki kell valamit találni. Ja és desszertnek a Kelly elsõ kereke le van eresztve, holnap lehet azt is foltozni :).

#1554
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Aigner Szilárd jegyzetelhetene innét, mert frankóak a jelentések.:scared:

Avus akkor vegyes volt a napod rendesen!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1555
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Tbányán jelentem leszakadt az ég, villámlik, dörög zuhog, tehát az eddig járható utak is sarassá váltak!
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1556
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
Holnap a Pilisben is várható esõ, bár nem annyi, mint Tbányán és 2-3 fokkal melegebb is lesz. Vasárnap viszont már a Pilisben kevéssé valószínû az esõ. Sztem ehhez képest kéne tervezni. Akkor a Tbánya tutira lefújva?
www.montalk.net :matrix:

#1557
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 hozzászólás
Üdv!

Sajna itt a Bakonyban is feladta az idõ, pedig a héten eddig egész jól bírta, csak néha esegetett rövidebb ideig. Erre itt a péntek, s ma délután aztán nekiállt izomból esni! Ez nagyon nem tetszik, s úgy néz ki, végig ilyen lesz ez a három nap. Ebbõl mi lesz? Vasárnapi Cuha-völgyi családi bringatúra biztos nem! Ez van. Azért egy kis remény még él bennem, de szerintem a rokonok már feladták! Nem tud valaki valami bíztatót legalább vasárnapra?
Két keréken szép a világ...

#1558
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

raycoon: Én máshonnan tudom :P

avus: keddig ilyen idõt mondanak, de ha holnap nem esik fél napig az esõ akkor vasárnapra talán járhatóak lesznek az erdõk, de egy papp rétet vagy kakashegyet nézhatnénk holnap mert az aszfalt szint 100%ban.

Nos? papp rét - kakas hegy túra holnap??

egyébként az ösvények is járhatók.....nem áztak szarrá..../eddig/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1559
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: Én máshonnan tudom :P

avus: keddig ilyen idõt mondanak, de ha holnap nem esik fél napig az esõ akkor vasárnapra talán járhatóak lesznek az erdõk, de egy papp rétet vagy kakashegyet nézhatnénk holnap mert az aszfalt szint 100%ban.

Nos? papp rét - kakas hegy túra holnap?? bár egy szarráázás itt sem jobb mint tbányán...

#1560
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Boldog Szülinapot az ünnepeltnek!!!! :)
Amúgy ha a fõoldalt legördítitek, a pontos idõ fölött van egy rész, ahol a szülinaposok vannak felsorolva, fölötte a legújabb tag, majd az "az elmúlt 15 percben aktív felhasználók" nevének felsorolása, utána meg jönnek a topikok.... :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)