Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1461
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
végigcsináltam
nagyon elfáradtam
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1462
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem lett vna egyszerûbb ha beszkenneled vagy ledigifotózod az oldalt és elküldöd mail-ben?? :)

#1463
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Avus!!!
MEgcímeztem a borítékot, és úgy tettem be az újságot a levélbe, h. pont jó helyen van kinyitva, szal egészen biztos, h. megtalálod!!!
Holnap feladom és vmikor a héten kapsz egy A4es nagyságú borítékot!
Amúgy Tchibo bolt Bécs mellett egy HUma nevezetû bevásárló központban van, itt elviekben forgalmaznak ilyen órát... :)
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1464
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,206 posts
Én még mindig csak irigykedek.. Nna, nem azért, mert nem mehetek, arra van itthon egy mosolygó-nyöszörgõ gyógyírom.. :)
Inkább azért, mert amikor nagy túrára megyek, akkor általában hamarabb szétmegy a térdem, minthogy izomzatilag elfáradjak.. :( Pedig jó lenne egy-két komolyabb tekerésben is résztvenni, de Avus pilisi cirkálását pl már nem bírná a térdem.. Kéne egy jó orvos.....

#1465
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts

Voltatok a szigetországban!!!!!
Az goood.
Kár hogy nem voltam otthon a hétvégén.
Merre jártatok???
Csak nem Tinnel?


Nem,én szombaton suliban voltam, és emiatt az összes dolgom vasárnapra maradt, úgyhogy bringára sem ültem. :(
Ma meg esett, de nagyon.

#1466
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
elmerfudd: A 13 ker topikból voltam egy sráccal aki csak néha fórumozik..

zsmtb: azért nem olvashattál róla mert nem arra mentünk végül...

#1467
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Hi mindenkinek! régen írtam, mivel elég sok dolgom volt mostanában. Néha elolvastam a forumot, bár érdemleges véleményt nem tudtam hozzáírni.

nem írigylem azokat akik ma dagonyáznak a buda maratonon. már nem emlékszem hogy írtátok volna: hogy sikerült a pályabejárás?

hétvégén pécs és környékén voltunk kirándulni és felmentünk a TV toronyba is. Apám! arra a környékre még egyszer el akarok menni bringával is, mert eszméletlen hegyek vannak. az átlagmagasság 500-550 m de erõs emelkedõkkel és nagyon változatos tájjal. kár hogy nehezen lehet vonattal lejutni Pécsre.

mehetünk kocsi is.....lesz vmikor prog metal fesztival, arra én mindenképp megyek, elõtte meg lehet bringa...vagy másnap, csak akkor ott kell aludni
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1468
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 posts
Hi mindenkinek! régen írtam, mivel elég sok dolgom volt mostanában. Néha elolvastam a forumot, bár érdemleges véleményt nem tudtam hozzáírni.

nem írigylem azokat akik ma dagonyáznak a buda maratonon. már nem emlékszem hogy írtátok volna: hogy sikerült a pályabejárás?

hétvégén pécs és környékén voltunk kirándulni és felmentünk a TV toronyba is. Apám! arra a környékre még egyszer el akarok menni bringával is, mert eszméletlen hegyek vannak. az átlagmagasság 500-550 m de erõs emelkedõkkel és nagyon változatos tájjal. kár hogy nehezen lehet vonattal lejutni Pécsre.

#1469
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nekem is volt ilyen és baromira élveztem, h miután a felhõszakadás elállt és kisütött a nap, 10 perc alatt száraz voltam. A Hungárián a Lurdy környékén az autók kerekének több mint felét ellepte a víz.

#1470
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 posts
Tényleg pocsék idõ van, nem irigylem aki most versenyez.

Egyszer jöttem haza Solymárról az elején felhõszakadásban utána már "csak" ömlött, semmim nem maradt szárazon de legalább nem volt hideg, mint most.

Luki

Hû de genya idõ van, szerencse hogy mára semmit sem terveztem. Múlt hét szerda körül olvastam egy idõjárás-elõrejelzést, hétvégére esõt mondtak, hétfõre már sokfelé napsütést. Hát ennyit rólunk.


I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#1471
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hû de genya idõ van, szerencse hogy mára semmit sem terveztem. Múlt hét szerda körül olvastam egy idõjárás-elõrejelzést, hétvégére esõt mondtak, hétfõre már sokfelé napsütést. Hát ennyit rólunk.

#1472
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Tegnap voltam az egyik fórumtárssal Csepelen és megint hemzsegtek a Kelly's-ek. Láttam old scool city-t, madmant és egy kelly's mezes kelly's outis-t is, csak hát szembe jött uugy 30 felett mint én vele szembe és késõn fordultam vissza mert hezitáltam.

Voltatok a szigetországban!!!!!
Az goood.
Kár hogy nem voltam otthon a hétvégén.
Merre jártatok???
Csak nem Tinnel?
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1473
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Jó esõfutamot srácok!

Kala: sikerült befoltozni a lukakat a vázon?

#1474
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Hey
amennyiben még emléxik rám valaki (kicsit L voltam havazva ==> kevés netezés)
Holnap lesztek kinn BMen? Én ma rövid mérlegelés után (pénteken még meg vótam halva, rókás betegség:P) úgy döntöttem, induloik egy lájtosabb 40-en, a gép is átalakult kicsit ennek jegyében, a Psylo helyett a Judy SL dolgozik, a nyereg egy õsöreg Csorbatec fotel, a gummák meg a Misi Comp S Light öregsulis darabjai, csak versenyekre fenntartva.A giga Bameg nyeregtáska pedig a cseresznye a habon :)

kela és én indulunk a 40-en
ha a váltóim is úgy akarják.

egy kis kellys klubos matricát lehetne rendszeresíteni a bringákra.
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1475
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Hey
amennyiben még emléxik rám valaki (kicsit L voltam havazva ==> kevés netezés)
Holnap lesztek kinn BMen? Én ma rövid mérlegelés után (pénteken még meg vótam halva, rókás betegség:P) úgy döntöttem, induloik egy lájtosabb 40-en, a gép is átalakult kicsit ennek jegyében, a Psylo helyett a Judy SL dolgozik, a nyereg egy õsöreg Csorbatec fotel, a gummák meg a Misi Comp S Light öregsulis darabjai, csak versenyekre fenntartva.A giga Bameg nyeregtáska pedig a cseresznye a habon :)

#1476
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Depp, tigger, voti: A ti adataitokat is felteszem ha megírjátok.

pink: válaszoltam...

#1477
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

A klub oldalán fent van a telszámos dolog!

Nick - teljes név - saját mobil - értesítendõ szám (baleset esetén)

Ebben a sorrendben tessék nekem priviben elküldeni az adatokat, aki küldi az válaszban kapja a jelszót tõlem!

sikerült nem priviben, hanem vipmailen küldenem az adatokat.
sátorügyben akár pvc-padlós-ablakos pagoda menekültsátrakat is nézhetünk :)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1478
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Jó ötlet. Rád osztom e feladatot, szerezz klubos sátrat :).

nem egy nagy vaszizdasz, valami könnyû, katonai sátor, klub felirattal:)

alig 80-100e Ft...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1479
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A klub oldalán fent van a telszámos dolog!

Nick - teljes név - saját mobil - értesítendõ szám (baleset esetén)

Ebben a sorrendben tessék nekem priviben elküldeni az adatokat, aki küldi az válaszban kapja a jelszót tõlem!

#1480
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Jó ötlet. Rád osztom e feladatot, szerezz klubos sátrat :).