Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#1281
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Na ez az... Ezért nem szeretem az idõpont variálásokat, mert most senki sem tudja mikor hová menjen. Aki holnap rutinból 10-re odamegy a Hõsökre, megszívja. Eddig azt hittem, hogy megyünk Üröm felé és Tigger csatlakozik Csobánkánál, de most Szentendre beiktatásával nemtom merre megy a menet.

azé kérdeztem én is.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1282
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Sziasztok.

Holnap akkor hányra, és hova menjek?

Na ez az... Ezért nem szeretem az idõpont variálásokat, mert most senki sem tudja mikor hová menjen. Aki holnap rutinból 10-re odamegy a Hõsökre, megszívja. Eddig azt hittem, hogy megyünk Üröm felé és Tigger csatlakozik Csobánkánál, de most Szentendre beiktatásával nemtom merre megy a menet.

#1283
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Ezt most nem vágom.....Mivel megyek? Hát a Kelly-vel:) .

tudom, tudom, csak kínzom magam:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1284
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
A Lokálpatrióták "rovat" a XVII. kerületi topicjában meg lehet nézni, mit mentünk ma,:)


#1285
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts

eladom...kormánycsapággyal, elsõ átdobóval, nyeregcsõvel együtt.
Tailor: mivel mész? :)


Ezt most nem vágom.....Mivel megyek? Hát a Kelly-vel:) .

#1286
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Ne sírj :). Amúgy mit csinálsz a merida vázzal?

eladom...kormánycsapággyal, elsõ átdobóval, nyeregcsõvel együtt.
Tailor: mivel mész? :)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1287
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 posts
Sziasztok.

Holnap akkor hányra, és hova menjek?

#1288
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

elbúcsúztam végleg a meridámtól, nekrológ helyett feltettem a honlapomra az utolsó vele kapcsolatos dolgokat...hüpp-hüpp

Ne sírj :). Amúgy mit csinálsz a merida vázzal?

#1289
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts
elbúcsúztam végleg a meridámtól, nekrológ helyett feltettem a honlapomra az utolsó vele kapcsolatos dolgokat...hüpp-hüpp
a kelly's klubosok miatt meg csak a jövõ héten ülhetek az újabbszerû gépem nyergébe...ezért az aláírásom:)
nem kellene felajánlanunk a zöld pont számára a kelly's klub-tagok gépeinek szerelési kizárólagosságának lehetõségét?
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1290
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

ezt a mondatodat továbbítanám annak, aki eredetileg feltette, ha szabad...

tedd :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1291
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

4"-t, és mivel nagyjából egy az egyben kona kikapu koppintás, igy feltételezhetõ hogy elég jól mozog, de lokolható tag kell bele, ha mászni is akarsz vele....

ezt a mondatodat továbbítanám annak, aki eredetileg feltette, ha szabad...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1292
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Tigger: tied sem lock-os mégis mászol mindenhova... mikor akarsz indulni otthonról? a cukinál jó lesz ha találkozunk?

de én is kaparok egy lokolható tag után csak 200/50 - es méret per pill nem beszerezhtõ kis hazánkban.....ezért vettem egy merev vázat is :)

akkor mi van holnap hánykor, hová, mert már nem tudtam követni....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1293
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tigger: tied sem lock-os mégis mászol mindenhova... mikor akarsz indulni otthonról? a cukinál jó lesz ha találkozunk?

#1294
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

próbálta már valaki a wandal-t? a kérdés, hogy mit mozog hátul?

4"-t, és mivel nagyjából egy az egyben kona kikapu koppintás, igy feltételezhetõ hogy elég jól mozog, de lokolható tag kell bele, ha mászni is akarsz vele....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1295
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: pontosan így gondoltam h gyömrõivel a vonat miatt mi elindulunk 9kor ti meg (Tailor, kmax és te) 10kor vagy amikor nektek jó ürömön át...

#1296
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Annyit módosítottam h lejárt az idõm :( VV töröld az elõzõt, mert átírtam a tech-be is, ezt (1271) meg módosítani akartam a mostani hsz-emre. köszi!


Gyömrõi: Mit szólnál ha 9kor hõsökrõl idnulnánk és sztendrén Tiggerrel mennénk avusékhoz? És akkor nem kell várnod egy órát a csoportos indulásra.

Tigger: Ez így neked jó?

avus: mikor akarsz indulni? gondolom kmax is aludni akar

Rainman: szóval maradt nekem a koránkelés. sebaj, majd korán megyek aludni. viszont nálam nagyon idõjárásfüggõ az egész, tehát ha itt esik, nem indulok el. ebben az esetben küldök neked egy sms-t reggel fél nyolckor. rendben?
www.montalk.net :matrix:

#1297
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
sajnálom....
majd változtatok rajta nyáron!

Edit!
nyáron ha lesz idõm, akkor el fogok menni, de most nekiülök a tanulásnak, mert június 6-án és 12én vizsgázom 3 tárgyból szal nem lesz nagyon idõm értékelhetõ tekerésre :(
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#1298
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,011 posts
Avus! Itthon vagyok, elnéztem az órarendet, nem háromnegyed hétig, csak háromnegyed hatig volt ma óránk.

#1299
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Hoppá. Bezzeg Kelly's Klub túrákra csak szökõévente jössz :).

#1300
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
A komárom megyei topik bringásaival elmentünk törökbálintra, onnan Budaörsre, felmentünk János hegyre, Normafán réteseztünk, onnan a kilátóhoz tekertünk, majd le a hûvösvölgybe, ahonnan megmásztunk egy hegyet, ahonnan legurultunk a HHH. melletti reptérre, meg akartuk mászni a HHH-t, de nem volt energiánk, mejd vissza, a vége úgy 60 km lett...
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)