Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1181
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

raycoon: triciklizik már a lányod? nem baj ha hamarabb tanul meg bringázni mint járni, sosem korai elkezdeni! :)

Attól még messze járunk, de ha ilyen ütemben fejlõdik mozgásilag, akkor lehet, hogy nem kell olyan sokat várni.. :) 3 és fél hetesen megfordult hasról hátra szinte segítség nélkül. Nekem ez nem sokat mondott, de a védõnõ szerint ezt jó, ha 2 és fél hónaposan kezdik el.
Szóval meg van a remény.. ;)

#1182
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: Megyek papp rétre vagy a környékére vhova WatchFannal, szal nem marad el a mai mászásom.

raycoon: triciklizik már a lányod? nem baj ha hamarabb tanul meg bringázni mint járni, sosem korai elkezdeni! :)

#1183
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ha már a Börzsöny szóba került. Akartam már mondani, hogy a NHH-Csóványos környéke nem csak gyönyörû, de televan kihívással is. El szeretnék oda menni, csak fel kell hozzá picit szabadulnom. Szóval ha ez lesz egy cél, akkor kicsit várjatok vele.. :)


Királyréten voltam sokat edzõtáborban és nagyon szép emlékek fûznek oda.

#1184
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Na csak azért gondoltammert a környéken már és változtathatunk menet közben, szervezetten még nem voltunk ott... Tigger, kboy, gyömrõi?? Ti ismeritek azt a vidéket, járt már vki ott?

Piliscsév felé jelöl a térképem egy kerékpártúra utvonal változatot... (Bp és környéke térkép)

Ha a Pilis nevû csúcsra gondolsz, kb. 5 éve jártam ott, Kétbükkfa-nyereg felõl az aszfalton, kb. 4-5 km, viszont, ha jól emlékszem, az Urak-asztalához hasonlóan valami elhagyatott katonai létesítmény van ott. Piliscsév felõl sztem csak meredek sziklás fal van arra.
www.montalk.net :matrix:

#1185
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ne legyen több haláleset - Felvonulás: 2006. május 13. 11:00

...én meg du. megyek arra a rohadt esküvõre... Na azért sztem egy kis idõre kinézek bár elég sietõsre kell vennem majd...

#1186
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Nagymaroson jobbra a komp mellett tuti sülthalazó és fröccsözõ breathtaking kilátással a fellegvárra. Fõleg este. Kismaroson kiváló étterem a pályaudvar mellett. A világvégi Szent Orbán fogadó is jó hely (étterem, faházak, medence).
Kellemes emlékeim vannak a Börzsönybõl. Nemrég még hazánk legérintetlenebb hegységeként emlegették. Tényleg más a hangulata. Kicsit talán "vadabb", de jó értelemben. Bp-re kiváló vasúti közlekedés, ha valaki aszfaltgyûlölõ (hozzám hasonlóan).

Érdemes kipróbálnotok.

#1187
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Körvonalazódik akkor a dolog. HHH - Királyok útja - Szentkereszt - Pilis (?), innen akinek elege van, mehet Dömör-kapu felé, ami már nem sok mászás, akinek még nincs, annak ott a Dobogókõ - Pilismarót - Visegrád - Pap-rét - Sztendre útvonal. Szép :).

#1188
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A börzsöny van visegráddal szemben ugye? azt is ajálottam mint uticél, és kboy mesélt is róla h jártak arra...

kboy: kitalálsz vmi útvonalat arra?

#1189
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Nektek a Börzsöny is könnyen elérhetõ. (Rahaggyon meg a lovatok!:) ) Vannak ám ott is tutiságok...

#1190
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na csak azért gondoltammert a környéken már és változtathatunk menet közben, szervezetten még nem voltunk ott... Tigger, kboy, gyömrõi?? Ti ismeritek azt a vidéket, járt már vki ott?

Piliscsév felé jelöl a térképem egy kerékpártúra utvonal változatot... (Bp és környéke térkép)

#1191
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Télleg nem néztem már. Ha fel lehet oda menni hegymászás nélkül, akkor szivesen. Mindjárt belebújok a térképbe.

Szerk: a hegymászás alatt hosszú "bringa-a-háton" szakaszokat értek, nem "én-a-bringán" típusú hegymászást :)

#1192
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Szerkesztettem az elõbbimet de látom nem nézitek már... szal javasiltam a Pilist...

#1193
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

no, és palacsinta vagy pizza a legközelebbi emelkedõ elõtt?:)

Egyikse... A palacsinta is épp elég idõt elvisz ahhoz, hogy kizökkenjek, mégha utána könnyebb is visszazökkenni. Szóval házi szendvics, müzliszelet, Fornetti, stb. Palacsinta már csak akkor, ha hazáig lejt vagy sík.

#1194
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Garda Marci a szemüvegeket ette csúnyául... Volt vagy öt szarrá tiporva a 43 km-en... Mire a gazdájuk lehajolt volna érte, már ezerkétszázan átmentek rajt...
Kulacs is akadt bõven. Helyenként rázott az út:lol1: ...

legközelebb kimegyek én is seprûnek, és pozitív mérleggel zárom anyagi szempontból a túrát...
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1195
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 hozzászólás

Palacsinta, egy órás esõszünet, plusz két durrdefekt, ahol a
Pink: a név kötelez ;)

no, és palacsinta vagy pizza a legközelebbi emelkedõ elõtt?:)
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#1196
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Garda Marci a szemüvegeket ette csúnyául... Volt vagy öt szarrá tiporva a 43 km-en... Mire a gazdájuk lehajolt volna érte, már ezerkétszázan átmentek rajt...
Kulacs is akadt bõven. Helyenként rázott az út:lol1: ...

#1197
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Torkos gyerek ez a Buda Marci, mindig megzabál vmi alkatrészt :D


Ne hozdd elõ...:(

Fárasztóbb volt fejben, mint testileg ja a cangát meg elég jól ette ... f@...s...zom

#1198
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

buda marci megette a kormányszarvam kupakját

Torkos gyerek ez a Buda Marci, mindig megzabál vmi alkatrészt :D

#1199
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

nagyon újat nemtok mondani, lévén az elõzõ gép és a váz hibridje.

a váz maga 40 dekával könnyebb az elõzõnél, 1,5"-lal kisebb és így JÓ!
buda marci megette a kormányszarvam kupakját, vennem kellett egy újat, na, ez furcsa, mert hosszabb
találtam egy színben patent kulacstartót, naggyon jó

és megy a gép, mint a huzat, csak csodálkoztam,milyen nagymenõ vagyok a duna partján, szembehuzatban
mindjárt lövök egy képet

én bowdeneztem fel a váltókat, na, ehhez szóljatok.


Ja kormányszarv kupak nekem is elszállt:(

De ott zuhogó esõben, sárban nem álltam neki keresni...

#1200
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Teadélután? Délig mindig kihül... :)

szerk:
Piliscsév és Pilisszentkereszt közt van a térképemen egy pilis nevû csúcs 756m ha jól emlékszem. Járt már ott vki? Megnézzük vasárnap?
avus: ez magasabb mint dkõ