Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#1021
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

már miért ne bírná a salamander??

Nem tudom, rossz érzésem van.
Egy hónapos, de kattog+kotyog néha.
A szervizben azt mondták majd összeáll.
Lehet hogy paranoiás vagyok, d eaz elõzõ bicom jobban egyben volt!!!

Kela:A telonál meg a hátsó keréknél.
Sajna abszolut nem értek hozzá.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1022
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nem olvasnek vissza. Vasarnap van valami terv vagy most nincs?

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#1023
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Erika is üdvözöl téged, és annyit üzent, hogy "húzzál be terepre!"



VV a máj. 20-i túra tervezett útvonala? az érdekelne leginkább hogy hol fogunk végezni, mivel az indulás Visegrádról menne.

börzsönybe nem megyünk skacok? nem kötelezõ aszfaltozni vácig, megy oda vonat is.. aztán rövid aszfalt bevezetõ után indul a terepezés...kinek tetszik?

#1024
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Heyhó, merre lax? Holnap sokfelé megyegetek, ha útba esel, mindkettõt be tudom dobni.

Volt itt, adtam neki, sõt még egy hajtókarlehúzót is, a csõkulccsal nem sokra ment volna :).

#1025
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Igen igen.
Könnyeb terep is jöhetne.
A bicom nem biztos, hogy birja a komolyabb dolgokat.
Bár még nem voltam vele keményebb terepen.



már miért ne bírná a salamander??

#1026
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Sziasztok hétvégen megyek Kõris-hegyezni ismerõsökkel...

Nem tudom, hogy volt-e ott már valaki de ha igen légyszi irjon néhány sort róla, hogy mégis mire kell készülni.

Elõre is köszi!:)

#1027
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

apropó valakinek nincs kölcsön sûrgõsen egy láncbontója? (meg a hajtókart is le kéne szednem --> csõkulcs) házhoz megyek :D[/SIZE]


Heyhó, merre lax? Holnap sokfelé megyegetek, ha útba esel, mindkettõt be tudom dobni.

#1028
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Nem olvastam amit ma írtatok, csak gyorsan azt akarom feltenni h avussal megyünk most a ligetbe outis edzésre és aki a közlekedési múzeum elé jön az megtalál engem kb 6:15ig, avus nem tom meddig marad...

mez: nem tom mi a sablon mez és mennyi a nyomtatott szín de sztem sok a sín rajta kvázi drága, az url hibás (nincs www) és ha változik mondjuk sima .hu-ra ami elképzelhetõ ha megkapjuk a használatijogot akkor meg az is rossz lesz.

De feliratozásban nagyon tetszik.

szerk: Mi az a gyms?


GYÕr-Moson Sopron...

#1029
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
A jövö héten kedden MTB magazin 17.15-kor a sport tévében!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1030
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
én is itthon maradtam mert jelentkezõ nem akadt meg szétszedtem régi bringámat most nyakig olajos vagyok :)

apropó valakinek nincs kölcsön sûrgõsen egy láncbontója? (meg a hajtókart is le kéne szednem --> csõkulcs) házhoz megyek :D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1031
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Na, épp olvasok vissza, szal avus és rain, ti lesztek Ligetben? Mit szólnátok egy kis terephez? Elég konkrét és fasza ajánlatom lenne sztem :)

Maradtam itthon mert rámmászott egy enyhe napszúrás, sokat tekeregtem ma tûzõ napon.

#1032
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Meg terepre se ártana mennetek, ugyanis így "technikailag" egy betût se fogtok fejlõdni.

Ezen mindog elgondolkodok.. A "terep-technikát" lehet tanulni, meg lehet mutatni, hogy mit "hogyan" lehet "megoldani, vagy az ember megy és szív, majd vagy ráérez és nem szív már annyit, vagy?

#1033
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Na, épp olvasok vissza, szal avus és rain, ti lesztek Ligetben? Mit szólnátok egy kis terephez? Elég konkrét és fasza ajánlatom lenne sztem :)

#1034
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Heyhó! Én is mennék egy kis cécót most, van kedve vkinek jönni?

#1035
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem olvastam amit ma írtatok, csak gyorsan azt akarom feltenni h avussal megyünk most a ligetbe outis edzésre és aki a közlekedési múzeum elé jön az megtalál engem kb 6:15ig, avus nem tom meddig marad...

mez: nem tom mi a sablon mez és mennyi a nyomtatott szín de sztem sok a sín rajta kvázi drága, az url hibás (nincs www) és ha változik mondjuk sima .hu-ra ami elképzelhetõ ha megkapjuk a használatijogot akkor meg az is rossz lesz.

De feliratozásban nagyon tetszik.

szerk: Mi az a gyms?

#1036
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

kela: egyszer megmutathatnád a tudományodat a csapatnak!

Kboy-jal megbeszéltük h annál a tanyánál az erdõben most megállunk fotózni a lovakat csobánka mellett.

WF: Holnap nincs kedvem suliba menni de nagyon kéne... elcsábítható vagy egy túrára vagy progid lesz?


Szerinted nem problémás GY-M-S-ból közlekedni??? + felettes szerv...
Persze azért 1-2 maratonon is találkozhatnánk...

http://forum.bikemag...&postcount=1494

Amugy ezzel ha v.kit megbántottam akkor elnézést de szerintem nem volt sértõ és én csak a véleményemet irtam le szerintem kultúrált formába...

#1037
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
VALAKINEK NINCS KEDVE MOST RAKNI EGYET NYÉLEN?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1038
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
mezet ide nekünk:) (majd csak legombolom valakirõl azt az xx ezret)

a szombati - vagy másik napi pl péntek :) - túrákra nekem egy körkörös pálya jutna eszembe (a bikemag hasábjain szoktak lenni xc edzõ körök azokat is lehetne prefarálni így a technikánk is fejlõdne) amin ki egy kört ki többet teljesítene. ezeknek hossza szintkülönbsége fokozható így jönnének fel a kevésbé edzettek is. másnap pedig lehet menni a szokásos vasárnapi túrákra ahova több terepet kérünk :D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#1039
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás

Feltöltött kép :)

Über fasza!!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#1040
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Én nem, de Erikát üdvözöld a helyemben légy szives.

Erika is üdvözöl téged, és annyit üzent, hogy "húzzál be terepre!"