Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#921
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts
Nálam is a prizma volt, 16 km/h fölött, én leszedtem. Az a pedál, ami jön a géppel, amúgy se valami jó, én egybõl kicseréltem.
www.montalk.net :matrix:

#922
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Sajna nem tudom, de amint 25 fõlé megyek vele az elsõ kerék felõl érdekes "puttyogás" jön. Aztán a bal pedál ad ki eddig nem hallott hangokat.
A szervíz csak péntekre tud fogadni!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Lehet hogy meg kéne tanulnom szerelni+karbantartani!
De én csak használni szeretem.........


Nekem az elsõ agyment tönkre...

De garis csere volt.

#923
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,603 posts
Mi az a puttyogás??
Nekem az elsõ keremkemben a prizma kattogott, mert nem feszítették a küllõk eléggé, kijebb húztem és megszûnt...
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#924
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Mi baja van szegény kétéltûnek???:(

Sajna nem tudom, de amint 25 fõlé megyek vele az elsõ kerék felõl érdekes "puttyogás" jön. Aztán a bal pedál ad ki eddig nem hallott hangokat.
A szervíz csak péntekre tud fogadni!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Lehet hogy meg kéne tanulnom szerelni+karbantartani!
De én csak használni szeretem.........
Ne vezess,tekerj!!!!!

#925
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Köszi a tippeket.
Remélem minnél hamarabb behozom a lemaradásomat.(ha van).hihi
Szombati lightra mindenképpen mennék, ha meglesz tartva.
Bár hazafelé a bicom érdekes dolgokat produkált.


Mi baja van szegény kétéltûnek???:(

#926
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Nagyon jó volt a tegnapi túra, nagyon élveztem a zúzós lefeléket, a dagonyázást, a mászásokat, mindent!!
Mondjuk nekem pap rét volt a kegyelemdöfés... ott elvéreztem... ez a 9 km-es szakasz jelentette a holtpontot.. utána magamhoz tértem és még egy tök jót tekertem hazáig!! állat volt az biztos...!

Laci a képeim linkje: bassz.. már letöröltem azt a 150 megát... de én azt már fel nem töltöm... kiírom majd cdre és valahogy átadom, összefutunk valahol... oksa?

Szia, rám gondoltál kép ügyben????
Ne vezess,tekerj!!!!!

#927
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 posts
Nagyon jó volt a tegnapi túra, nagyon élveztem a zúzós lefeléket, a dagonyázást, a mászásokat, mindent!!
Mondjuk nekem pap rét volt a kegyelemdöfés... ott elvéreztem... ez a 9 km-es szakasz jelentette a holtpontot.. utána magamhoz tértem és még egy tök jót tekertem hazáig!! állat volt az biztos...!

Laci a képeim linkje: bassz.. már letöröltem azt a 150 megát... de én azt már fel nem töltöm... kiírom majd cdre és valahogy átadom, összefutunk valahol... oksa?

#928
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Volt, aki idõhiány miatt, volt aki kifáradás miatt fordult vissza Dobogókõrõl, aztán volt aki egy kicsi terepes részt kihagyott, de mindenki túlélte. Szerintem elsõ körben próbáld ki a szombati túrá(ka)t, de privátban is próbálkozhatsz a Várral, a Nap-heggyel (ott van a vár mögött), majd ha ezek mennek, a Gellérttel. Ha a Gellért simán megvan, akkor már érdemes eljönnöd a nagyobb túrákra, legfeljebb valahol lecsatlakozol.

Sõt, azt is játszhatod, hogy nekifutsz a János-hegynek. Lehet hogy elsõre több megállással sem tudod megmászni, de ez nem baj. Jegyezd meg, hogy melyik keresztutcánál fingasz ki elõször, majd 3 nap múlva menj neki még egyszer, és mindenképpen juss legalább egy utcányival magasabbra az elõzõnél.

Köszi a tippeket.
Remélem minnél hamarabb behozom a lemaradásomat.(ha van).hihi
Szombati lightra mindenképpen mennék, ha meglesz tartva.
Bár hazafelé a bicom érdekes dolgokat produkált.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#929
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Jobb hogy nem mentem végig, mert a leirásból itélve lemaradtam volna mint a borravaló.
De majd gyurok, és .......!!!!!!
Hogy birtátok????

Volt, aki idõhiány miatt, volt aki kifáradás miatt fordult vissza Dobogókõrõl, aztán volt aki egy kicsi terepes részt kihagyott, de mindenki túlélte. Szerintem elsõ körben próbáld ki a szombati túrá(ka)t, de privátban is próbálkozhatsz a Várral, a Nap-heggyel (ott van a vár mögött), majd ha ezek mennek, a Gellérttel. Ha a Gellért simán megvan, akkor már érdemes eljönnöd a nagyobb túrákra, legfeljebb valahol lecsatlakozol.

Sõt, azt is játszhatod, hogy nekifutsz a János-hegynek. Lehet hogy elsõre több megállással sem tudod megmászni, de ez nem baj. Jegyezd meg, hogy melyik keresztutcánál fingasz ki elõször, majd 3 nap múlva menj neki még egyszer, és mindenképpen juss legalább egy utcányival magasabbra az elõzõnél.

#930
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Na még élek... Életem leghosszabb és legdurvább túrája volt! Ennyit még sosem másztam sztem, de az fix h 109-et még síkon sem mentem egy nap.

Fekete tekerés:
http://forum.bikemag...ed=1#post440785

Holnap 6kor a közlekedési múzeum elõtt tali! Remélem nem lesz izomlázam és el tudok menni!!


Jobb hogy nem mentem végig, mert a leirásból itélve lemaradtam volna mint a borravaló.
De majd gyurok, és .......!!!!!!
Hogy birtátok????
Ne vezess,tekerj!!!!!

#931
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Reggelt! Élek és minden rendben.

Este 6kor mindenki a kelly's-ével guruljon a közlekedési múzeum elé a ligetbe! Jó móka lesz!

#932
Redi

Redi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 615 posts
Buddha!

Azért remélem hamar kipihened a hétvége fáradalmait!

Jó lenne, ha sikerülne erre a hétvégére összehozni a találkozó útvonal-bejárását, mert a következõ hétvégén nem leszek Vp-ben, utána pedig már a találkozó hétvégéje következik. Mondjuk megoldható lenne hétközben valamelyik délután is, de nekem az igazi az lenne, ha most szombaton tudnánk találkozni. Átbeszélhetnénk mindent, letekerhetnénk a távot, s legalább a többieknek is idõben adhatnánk infókat. Mit szólsz hozzá? Hogy érsz rá?
Két keréken szép a világ...

#933
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Avus: Hogyne! Elsõ dolgom volt!

Thanx!

#934
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
A gigantikus fehér golflabdáról lemaradtatok... Elbontották. Talán már nem akarják hidroglóbusznak álcázni a radarállomást... Furcsa is volt, hogy nem látom a Kõrist azokról a pontokról, ahonnét szoktam. Aztán megoldódott.

Én Gyõr-Moson-Sopron megyei vagyok csak szerettük volna megnézni azt a gyönyörû kõris-hegyi kilátót:)



#935
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

kela 14!

Te is Vp megyei vagy?! Ismerõsöm majd minden héten mennek a kõris hegyre Zircrõl. Szombaton Hárskútra tekertek, holnapra pedig Zirc-Pápa van betervezve.


Én Gyõr-Moson-Sopron megyei vagyok csak szerettük volna megnézni azt a gyönyörû kõris-hegyi kilátót:)

#936
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na még élek... Életem leghosszabb és legdurvább túrája volt! Ennyit még sosem másztam sztem, de az fix h 109-et még síkon sem mentem egy nap.

Fekete tekerés:
http://forum.bikemag...ed=1#post440785

Holnap 6kor a közlekedési múzeum elõtt tali! Remélem nem lesz izomlázam és el tudok menni!!

#937
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 posts
kela 14!

Te is Vp megyei vagy?! Ismerõsöm majd minden héten mennek a kõris hegyre Zircrõl. Szombaton Hárskútra tekertek, holnapra pedig Zirc-Pápa van betervezve.

#938
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Ja, nem arról mentünk. Azt nem tudom.

Olyasmi, hogy Farkasgyepü?



#939
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Sajna nem tudom, melyik részre gondolsz. De a "Tech/Pulzusmérõk és..." topicba most tette be Hozé az említett túra poláros szintrajzát. Az útvonal: Bbél Tamás panzió - erd.gazd út Szépalmáig - Hódos szurdok - Vinye - Cuha szurdok - Porva Csesznek vm. - Porva - Szépalma - Kõris - Rézbükki út - Odvaskõ (ez van 55 km-nél) - Királykapu - Bbél. A szintekbõl vonj le 20 métert, mert Hozé elfelejtett nullázni!

Avus: Hogyne! Elsõ dolgom volt!


Olyasmi, hogy Farkasgyepü?

#940
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Sajna nem tudom, melyik részre gondolsz. De a "Tech/Pulzusmérõk és..." topicba most tette be Hozé az említett túra poláros szintrajzát. Az útvonal: Bbél Tamás panzió - erd.gazd út Szépalmáig - Hódos szurdok - Vinye - Cuha szurdok - Porva Csesznek vm. - Porva - Szépalma - Kõris - Rézbükki út - Odvaskõ (ez van 55 km-nél) - Királykapu - Bbél. A szintekbõl vonj le 20 métert, mert Hozé elfelejtett nullázni!

Avus: Hogyne! Elsõ dolgom volt!

BAkonybél elött nem tudod véletlenül, hogy hogy hivják azt azt a szerpentines részt?

Ha tudnád akkor kb. szerinted mennyi volt Kõris-heggyel együtt a szint???