Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#841
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Ma nem megyek edzeni megsem! Sorry, de a derekam azt mondta nem akarja. Most ugy igazabol ulni is szar. Remelem csak megeroltettem es nem jon vissza a teli szopas.

Értettem.
Lefújva.
Jobbulást!!!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#842
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ma nem megyek edzeni megsem! Sorry, de a derekam azt mondta nem akarja. Most ugy igazabol ulni is szar. Remelem csak megeroltettem es nem jon vissza a teli szopas.

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#843
bbkellys

bbkellys

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
http://kellysklub.uw.hu helyet nézegettem, mint leendõ kellys Salamander tulajdonos. Tetszenek az ott leírt túrák, és képek. Szívesen túráznék veletek is, csak én kicsit messze vagyok, mert helyileg a Mátra északi oldalán Kisterenyén lakom.
Itt is van egy bringás családi és haladó kerékpáros szakosztály. Minden vasárnap vannak tekerések. De a versenyzõkkel nem szívesen hajtok, mert nagyon mennek. A családi, meg kevés.
Május 28-án http://www.szilvasvaradmaraton.hu/ a cél a haladóknak.

#844
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Ha nem, akkor csak gurulj be a szigetre, a kozepso uton fogok szaguldozni oda-vissza. :) Ha viszont delutan eso lenne, akkor automatikusan ugrik az egesz, nem irok ide, de nem is megyek edzeni. A vizet nem szeretem. :)

Oksa. Én annyira nem száguldozok, de majd szélárnyékban.
Ne vezess,tekerj!!!!!

#845
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ha nem, akkor csak gurulj be a szigetre, a kozepso uton fogok szaguldozni oda-vissza. :) Ha viszont delutan eso lenne, akkor automatikusan ugrik az egesz, nem irok ide, de nem is megyek edzeni. A vizet nem szeretem. :)

Remélem odaérek.(a srác)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#846
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

A FOX a kiraly, de igen sokba van. Aztan ott van a picit rosszabb RS Reba, amibol ahogy irtak 82 penz egy team es akkor jol van az ember. En ezert fogok reba-t venni es a foxhoz imadkozni. :)

Ma elvileg 19:00-kor talalkozunk a sraccal a leirt helyen. En ott leszek, aztan meg a szigeten tekerek amig. Bikmak mezben a cruxon, errol lehet megismerni. :)

Remélem odaérek.(a srác)
Ne vezess,tekerj!!!!!

#847
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Holnap kényszerpihi uh. ma 7ig liget aztán ha még birom akkor kimegyek megkergetni al-t. Nekem a jobb bokám fájt este, most meg a jobb lábam, lehet h a körözéstõl, h mindig jobb kanyar volt meg kanyar után ugye jobbal kezdesz gyorsítani...

szerk:
http://forum.bikemag...90&postcount=74

#848
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

avus: este uott, uakkor??

al: mikor leszel a szigeten már tutira? ja és meddig? Lehet h kinézek oda is...

Ma pihi meg munka. Érdekes, mára jött ki érezhetõbben az izomláz. Valszeg nem a vasárnapi túrától, mert ilyen már csináltam két hete is, hanem inkább a szombati 170 kilcsitõl. Vagy a kettõtõl együtt. Holnap már mindenképpen. Sztem te is pihenj ma.

#849
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
A FOX a kiraly, de igen sokba van. Aztan ott van a picit rosszabb RS Reba, amibol ahogy irtak 82 penz egy team es akkor jol van az ember. En ezert fogok reba-t venni es a foxhoz imadkozni. :)

Ma elvileg 19:00-kor talalkozunk a sraccal a leirt helyen. En ott leszek, aztan meg a szigeten tekerek amig. Bikmak mezben a cruxon, errol lehet megismerni. :)

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#850
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: este uott, uakkor??

al: mikor leszel a szigeten már tutira? ja és meddig? Lehet h kinézek oda is...

#851
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Foxot akarsz mindenhova, rám meg rámsóznál egy szutykos Rocx Shox-t :D. No az tuti h nem dobnám ki azt se... Most látok 82 körül tavalyi SID Teamet, aszongyák hogy 70 kilóhoz és V-fékhez az még jó, hízni meg most úgyse tervezek. De az lesz hogy most nyugton maradok, csináltatok egy szett könnyebb kereket, és majd felmérem hogy mire lesz pénz. Max az asztalra csapok melóhelyen, vagy több privát cuccot vállalok. Xfactornál 10 százalékot le lehet alkudni egy 182 ezres villából, vagy ahhoz ismert arc kell?

Amúgy látom nem szeretsz nagybetût használni, a nickem meg eleve kisbetûvel adtam meg, szóval csak emiatt nem kell a nagybetû :)

Szerk: amúgy tecik a Reba SL is és a fekete Recon is, de tudod ha a hülyeség egyszer megszállja az embert, akkor az 1.8 kilós villa is már kõnehéz...

reba 1600g, és 82 ért lehet kapni reba team-et is.......ha az nehéz akkor inkább R7 mint sid......faktorban sztem lehet alkudni, de olyan foxot néha lehet kapni 120-ért, bontottat ....

nicket és megszólítást nagybetûvel szoktam.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#852
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Bazz, nézem a képeket. Laxc csinált egy olyat, ahol kvázi fellációt végzek egy sültkolbászon... :wtf:

Sõt, a perverziót fokozandó, az egyik képen md könyékig belém hatol hátulról :D.

na b+....ezután meggondolom megyek e veletek .....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#853
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Este szóljatok már rám h csináljam meg a web-re a képeket amik eddig még nincsenek fent!

#854
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Bazz, nézem a képeket. Laxc csinált egy olyat, ahol kvázi fellációt végzek egy sültkolbászon... :wtf:

Sõt, a perverziót fokozandó, az egyik képen md könyékig belém hatol hátulról :D.

#855
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tegnapi képek:
http://mtb-riders.uw.hu/link/0514.zip

...Laxc képei is benne vannak

#856
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Azrért feltennéd a mikroportot legközelebb mi? :)
Csak irigykedtek h minden felvonuláson ott vagyok a tényekben, és most a felkonfban is amikor még a buzi autósok nem kapcsoltak el.

#857
pink75

pink75

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 313 posts

Úgy kisminkeltek hogy rád se ismerek, meg ez a hülye magenta blézer... :D

rain: bocsánat, az biztos, elég hülyén nézel ki a másodikon:lol1:
fentrõl vagy egyre mélyebbrõl
most már elég volt ebbõl

#858
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

Nem látom a képeket, de fondolom majd szerkeszted a hsz-ed.
Ha már képek akkor itt vanna a médiaszerepléseim: :)
http://mtb-riders.uw...ncitrus/tdv.jpg
http://mtb-riders.uw...ketetekeres.jpg

Úgy kisminkeltek hogy rád se ismerek, meg ez a hülye magenta blézer... :D

#859
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nem látom a képeket, de fondolom majd szerkeszted a hsz-ed.
Ha már képek akkor itt vanna a médiaszerepléseim: :)
http://mtb-riders.uw...ncitrus/tdv.jpg
http://mtb-riders.uw...ketetekeres.jpg

#860
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

asszem a rugóstag topikban azt is leírtam hogy mindent agyonver a fox mozgásban, és merevségben...ehhez még súlyban is....de majdnem azt tudják a roksoxok is 1ébként....Avus neked egy reba sl jól mutatna a gépedben ...

ha lenne pénzem a sárgaság egy f80rlt-t kapna,,,,,majd jövõre, dawgocska meg kap jövöre egy talas rlc-t....és akkor tökéletes lesz mind2

Foxot akarsz mindenhova, rám meg rámsóznál egy szutykos Rocx Shox-t :D. No az tuti h nem dobnám ki azt se... Most látok 82 körül tavalyi SID Teamet, aszongyák hogy 70 kilóhoz és V-fékhez az még jó, hízni meg most úgyse tervezek. De az lesz hogy most nyugton maradok, csináltatok egy szett könnyebb kereket, és majd felmérem hogy mire lesz pénz. Max az asztalra csapok melóhelyen, vagy több privát cuccot vállalok. Xfactornál 10 százalékot le lehet alkudni egy 182 ezres villából, vagy ahhoz ismert arc kell?

Amúgy látom nem szeretsz nagybetût használni, a nickem meg eleve kisbetûvel adtam meg, szóval csak emiatt nem kell a nagybetû :)

Szerk: amúgy tecik a Reba SL is és a fekete Recon is, de tudod ha a hülyeség egyszer megszállja az embert, akkor az 1.8 kilós villa is már kõnehéz...