Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#641
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: tudom h szombat de. uszoda van a lányodnak, de 3 órára nem tudsz eljönni egy lángos erejére velünk?

pink most akkor te jössz holnap vagy te is babázol?

#642
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Raycoon a felelõs azért, hogy vasárnaponként a jól megérdemelt pihi és forma1-nézés helyett kénytelenek vagyunk a hegyoldalon küszködni?

nem csak a lángosért.....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#643
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Raycoon a felelõs azért, hogy vasárnaponként a jól megérdemelt pihi és forma1-nézés helyett kénytelenek vagyunk a hegyoldalon küszködni?

#644
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: Te vagy a hibás!!!

#645
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Ugye fogunk lángost enni szentendrén?

Azért ez olyan jó, hogy "megmaradt". Ha belegondolok, hogy ez az egész klub szinte úgy indult, hogy abban a k*rva hidegben "csak" ezért indultunk el Szentendrére.. :)
http://forum.bikemag...80&postcount=17

De jó is volt, forró lángos, forralt bor, jól esõ dolog volt ez...

#646
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

az nem tiszta hogy dobogókõrõl vissza hogyan megy az út pilisszentlászlóra (van több is) meg az a kis kanyargáz P.lászló Paprét körül aztán gondolom K+-on visszamegy visegrádig (alias a piros mtb útvonal)

Majd holnap meglátod.:)


#647
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

az nem tiszta hogy dobogókõrõl vissza hogyan megy az út pilisszentlászlóra (van több is) meg az a kis kanyargáz P.lászló Paprét körül aztán gondolom K+-on visszamegy visegrádig (alias a piros mtb útvonal)

azt az ösvényt ami kõröl rávitt a piros 3 szögre sztem nem találod meg, szal kõrõl a büfétõl be a kék, piros 3 szög majd balra p3sz, az levisz királykúti nyeregb...ott kis aszfalt majd az az elágazás ami prédikálóra visz, csak mikor keresztezi a piros ott nem prédikáló felé balra hanem jobbra az a piros levisz a kisrigóhoz.....


avus : még nem csak elvileg ma kész kellett von legyen, de lehet holnapra +lesz...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#648
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

le hát.....lehet holnap már én is mérek :) de sztem 10,5 kg lesz most...kicsit szedett vedett a felszereltség ....de ezek voltak itthon....

Nebassz, a sárgával jössz? Felizgultam :)

#649
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Ez a bringaprojekt olyan, hogy sose lesz kész. Lesz még azon pizza is... Vagy egy másikon.

Majd lemérhetem eccer a bringámat az akasztódon?

le hát.....lehet holnap már én is mérek :) de sztem 10,5 kg lesz most...kicsit szedett vedett a felszereltség ....de ezek voltak itthon....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#650
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

al ha tudo hol van szentendrén a surányi cukrászdát akko gyere oda 11re, de ha nem todod akkor csörögj rám a városhatárba eléd megyek....



akarod most leírjuk Neked a visszafelé papp rétig....onnan nem százas nekem mert az nem volt meg


az nem tiszta hogy dobogókõrõl vissza hogyan megy az út pilisszentlászlóra (van több is) meg az a kis kanyargáz P.lászló Paprét körül aztán gondolom K+-on visszamegy visegrádig (alias a piros mtb útvonal)

#651
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

majd egy rövid meredek lejtõzéshez cseréljünk bringát.....mást nem tudok mondani......de egyre több grammozós, cc-s ismerõsõm, tér át akik 1-2 éve még mereven elzárkoztak a pizzáktól

és túlképp az elõzõ postot is modosíthattam volna....

Ez a bringaprojekt olyan, hogy sose lesz kész. Lesz még azon pizza is... Vagy egy másikon.

Majd lemérhetem eccer a bringámat az akasztódon?

#652
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

igy van
papp réten be az erdészháx melletti erdészeti útra, púpon le a kék piroson....tovább tudod ?

Tudom, illetve van még két problémás pont. Az elsõt nagyjából tudom, de a második gázos. Ez az, ami az utolsó frissítõpont után volt, de ebben nem tudsz segíteni. Tudod, öregszik az ember, és ilyenkor már kihagy az agya.:)


#653
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Jessz (az elsõ részre). De a diszkes agy asszem el is viszi bõven a 24 grammot, a felárról most nem is beszélek. Meg 70 kiló alá minek a diszk?

majd egy rövid meredek lejtõzéshez cseréljünk bringát.....mást nem tudok mondani......de egyre több grammozós, cc-s ismerõsõm, tér át akik 1-2 éve még mereven elzárkoztak a pizzáktól

és túlképp az elõzõ postot is modosíthattam volna....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#654
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Drusza!
A Pap-rét feletti mászás után a piros-kéken mentünk le Szentlászlóra?

igy van
papp réten be az erdészháx melletti erdészeti útra, púpon le a kék piroson....tovább tudod ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#655
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

miért kell neked súlycsökkentés? mennyia súlya a mostaninak?

Olyan nehéz a bicó hogy alig gyõzöm felcipelni :D.

Vajon a fekete Mavicok mért drágábbak az ezüstnél?

#656
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
miért kell neked súlycsökkentés? mennyia súlya a mostaninak?
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#657
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Drusza!
A Pap-rét feletti mászás után a piros-kéken mentünk le Szentlászlóra?


#658
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

a legjobb választás.....mondjuk a diszkes könnyebb 24 grammal :)

Jessz (az elsõ részre). De a diszkes agy asszem el is viszi bõven a 24 grammot, a felárról most nem is beszélek. Meg 70 kiló alá minek a diszk?

#659
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Folyamatban van az új kerekeim építtetése, azaz elsõ körben az anyagbeszerzés, mert ZP-ben nem volt XT agy, és a Velotrade sem tudott megfelelõ színû és lyukszámú darabokat biztosítani. Uh agyilag most beszerzési fázis van, de felniket nem kell, az van náluk is, alkuval annyi lesz, mint az ebikén (és a szállítási költséget már nem is számítom). Valaki tud valami rosszat vagy jót mondani errõl a típusról?

http://ebike.hu/term...tb-26-coll/1785

a legjobb választás.....mondjuk a diszkes könnyebb 24 grammal :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#660
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Folyamatban van az új kerekeim építtetése, azaz elsõ körben az anyagbeszerzés, mert ZP-ben nem volt XT agy, és a Velotrade sem tudott megfelelõ színû és lyukszámú darabokat biztosítani. Uh agyilag most beszerzési fázis van, de felniket nem kell, az van náluk is, alkuval annyi lesz, mint az ebikén (és a szállítási költséget már nem is számítom). Valaki tud valami rosszat vagy jót mondani errõl a típusról?

http://ebike.hu/term...tb-26-coll/1785