Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#481
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Mogyoróhoz nem tudok hozzászólni. :)


Nekem az most nem fajt csak a farokcsontom, de az iszonyatosan.
Orulok, hogy ratok talaltam, azota sokkal lelkesebb vagyok, kitartast adtok ahhoz, hogy tekerjek, meg aztan a fene se akar leegni elottetek :D

#482
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

sokkal kényelmesebb.....és nem muszály buzigatyát venni, van sima rövidgatya is betétes, vagy pont a dekatlonba van ilyen freerájd sztájl rajtam is az volt tennap...../ha megnézed a tennapi képeket, az a kissé túlsúlyos hosszú hajú rosszarcú vagyok/


Oh, ez pozitiv. Akkor korulnezek, mit lehet talalni a piacon.
Nalunk van hervis azt kifujt. Sebaj, jarnak ismersok pesten, akkor vetetek veluk.
Ez bolt amirol irtok merrefele van?

- javitom: oh hja hogy az egy marka es nem bót? :D -

Hja es az hogy rosszaarcu az meg oke, de hogy kover :)
En laza 112 vagyok most, ugyhogy en sem panaszkodhatok :)

#483
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Rajtam is decathlon nadrag van a kepeken, meghozza betetes tipusu. Ami kulon jo benne, ki lehet venni a betetes halot es normal rovidgatya lesz belole. Szoval amikor kell betetes, amikor nem kell, nem az.

sokkal kényelmesebb.....és nem muszály buzigatyát venni, van sima rövidgatya is betétes, vagy pont a dekatlonba van ilyen freerájd sztájl rajtam is az volt tennap...../ha megnézed a tennapi képeket, az a kissé túlsúlyos hosszú hajú rosszarcú vagyok/


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#484
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Mennyi pénz volt????

Mer én csak hmmm...

Csak eredetiben érdekel?
Töltsd le!!!!
Ne vezess,tekerj!!!!!

#485
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Ofkorsz. Digi pack, a megjelenes napjan. :)


Mennyi pénz volt????

Mer én csak hmmm...

#486
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts

Szerintem iszonyat idotan allna rajtam :)
Miben jobb ilyenben tekerni mint egy kenyelmes lebernyeg bermudaban?
Nem tori annyia az ember feneket vagy a mogyoroit a gatya varrasa?

Én sem akartam ilyen gatyát, mert mindig úgy tartottam, hogy iszonyat hülyén néz ki benne az ember, és mindig féltem, hogy dagadt ház leszek benne, de felvettem, és annyira nem is, bár képzelem, hogy rezeghettem hátulról, a Bodri mondta, de mindent elsöprõ elõny, hogy puha. Gyalogosan ne sétálj benne, például ne abban menj randira, mert az tényleg hülyén mutat, de bringán ülve feltétlen elõny. Mogyoróhoz nem tudok hozzászólni. :)

#487
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Szerintem iszonyat idotan allna rajtam :)
Miben jobb ilyenben tekerni mint egy kenyelmes lebernyeg bermudaban?
Nem tori annyia az ember feneket vagy a mogyoroit a gatya varrasa?

sokkal kényelmesebb.....és nem muszály buzigatyát venni, van sima rövidgatya is betétes, vagy pont a dekatlonba van ilyen freerájd sztájl rajtam is az volt tennap...../ha megnézed a tennapi képeket, az a kissé túlsúlyos hosszú hajú rosszarcú vagyok/
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#488
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ofkorsz. Digi pack, a megjelenes napjan. :)

stadium arcadium is????


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#489
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Szerintem iszonyat idotan allna rajtam :)
Miben jobb ilyenben tekerni mint egy kenyelmes lebernyeg bermudaban?
Nem tori annyia az ember feneket vagy a mogyoroit a gatya varrasa?

Többek közt...
www.montalk.net :matrix:

#490
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 posts

Nekem is mondtak a boltban, hogy le lehet cserelni, de mondom fasza csavo leszek es nem adom meg magam ilyen konnyen, nameg ez igazan jol mutat, illik a paripa tobbi reszehez, kar lenne egy nyugdijsa mindenholrugozo ulesre cserelni.

Ma viszont vettem egy iszonyat csunya kulacsot a tecsoban 380 forintert :) De cool, igazan jol lehet szipakolni belole a vizet, persze a cajgahoz nem illik, de nem baj, majd lecserelem idovel.

En is vettem kelly's nevre hallgato kilometerorat. Ezek elvileg vizaloak? Pontosabban cseppalloak?

Haj Ti osszel es telen is nyomjatok, vagy akkor azert pihi van?

A nyerget inkább keményebbre és keskenyebbre cseréld, lehetõleg a közepén lyukkal. Tudom, hogy paradoxon, de hosszabb távon kényelmesebb.
www.montalk.net :matrix:

#491
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Zino: Vegyél egy betétes bringás gatyát. dechatlon ha van a környéken ott 2200ért már van...


Szerintem iszonyat idotan allna rajtam :)
Miben jobb ilyenben tekerni mint egy kenyelmes lebernyeg bermudaban?
Nem tori annyia az ember feneket vagy a mogyoroit a gatya varrasa?

#492
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

Minden meg van toluk, imadom oket. Mi a kerdes? :)


stadium arcadium is????

#493
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

ha minden igaz valamikor összel lesz pécsen megint progfeszt, arra én menek mindenképp, de akkor mennék reggel, vinnék bringát, meg 1-2 ember még befér, és lehetbne tekerni egyet a környéken....fõleg ha lenne helyi vezetõ :)


Oksa, talan addigra en is kicsit belejovok a dolgokba :)
Mecsek terkepem van es jo par helyen jartam mar, ugyhogy 1-2 szep dolgot tudok mutatni.
Most mar csak abban bizom, hogy lesz eleg idom es kitartasom, hogy kiedzodjek rendesen.

#494
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 posts
Zino: Vegyél egy betétes bringás gatyát. dechatlon ha van a környéken ott 2200ért már van...


az a gatya tényleg tuti, nekem is olyanom van, és bár a szombatitól azért elég punciszagú lett a pelenkabetét, de a farcsontom még egyben van, sõt! nem is fáj! :)

#495
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Minden meg van toluk, imadom oket. Mi a kerdes? :)

A zenés topikból hozzád irányítottak Al01 hogy állsz a red hot chili peppers-el?


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#496
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Nekem is mondtak a boltban, hogy le lehet cserelni, de mondom fasza csavo leszek es nem adom meg magam ilyen konnyen, nameg ez igazan jol mutat, illik a paripa tobbi reszehez, kar lenne egy nyugdijsa mindenholrugozo ulesre cserelni.

Ma viszont vettem egy iszonyat csunya kulacsot a tecsoban 380 forintert :) De cool, igazan jol lehet szipakolni belole a vizet, persze a cajgahoz nem illik, de nem baj, majd lecserelem idovel.

En is vettem kelly's nevre hallgato kilometerorat. Ezek elvileg vizaloak? Pontosabban cseppalloak?

Haj Ti osszel es telen is nyomjatok, vagy akkor azert pihi van?

nincs...legjobb hóban :)
Feltöltött kép
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#497
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Masztunk is valamennyit, nem tudom mennyi az annyi. Az ulessel nyugi, majd ha ket het mulva is tori a hatsod, akkor nezz masik utan. Egyreszt az uleseket "be kell ulni", szoval kell neki ido, masreszt a tested is meg fogja szokni. En pl. direkt nem csereltem le anno es a mai napig orulok, hogy megtartottam, jo a kemeny ules. Egyedul azert gondolkodom a cseren, mert talan a tojasoknak nem artana, ha lenne egy kis szellozes lent, tehat olyan ules, ami lyukas kozepen. :)


Nekem is mondtak a boltban, hogy le lehet cserelni, de mondom fasza csavo leszek es nem adom meg magam ilyen konnyen, nameg ez igazan jol mutat, illik a paripa tobbi reszehez, kar lenne egy nyugdijsa mindenholrugozo ulesre cserelni.

Ma viszont vettem egy iszonyat csunya kulacsot a tecsoban 380 forintert :) De cool, igazan jol lehet szipakolni belole a vizet, persze a cajgahoz nem illik, de nem baj, majd lecserelem idovel.

En is vettem kelly's nevre hallgato kilometerorat. Ezek elvileg vizaloak? Pontosabban cseppalloak?

Haj Ti osszel es telen is nyomjatok, vagy akkor azert pihi van?

#498
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts
A zenés topikból hozzád irányítottak Al01 hogy állsz a red hot chili peppers-el?

#499
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Abszolúte mind2ben, megkérdezem h két órát rendel-e, mi meg összefutunk aztán adj 77 ajrót. Vagy fizethetünk online is, nekem az is jó.

nekem is bármelyik....utalásnak mondjuk nem tom mennyi a költsége .....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#500
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Zino: Vegyél egy betétes bringás gatyát. dechatlon ha van a környéken ott 2200ért már van...

Ezt a medvehagymár WF is mesélte már és meg kell szaglásznom idén az tuti, mert nagyon érdekel milyen az erdõben hagymát szaglászni. /nem kell poénkodni h legközelebb papp rétre hoztok egy füzér hagymát/

Feltöltött kép